Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !
28-05-2010 - 10:06:02
avatar
Quote
greenbul
Quote
прУфесУр тъпарон
очевадна е разликата в интереса към темите,респ поскъпване /поевтиняване - ИНТЕРЕСЪТ е в полза на ПОСКЪПВАНЕТО и това е само НАЧАЛОТО !!!

Пунди, съвсем отчкачи, приятелю. Вече пускаш по толкова теми, че забравяш в коя какво си писал, нали когато всички очакваха нещо, се случваше точно обратното :]

Мда, да припомним следната тема от преди месец и половина:
Смешките на Пунди
където е написал следното:

"на 07.02.2010 "Дневник" публикува под заглавие "Експерти: Цените на имотите стигнаха дъното и ще скочат с 10% до края на 2010 г" [www.dnevnik.bg]
,
----------
на 8.04.2010 - "Дневник" публикува под заглавие "Цените на жилищата се върнаха на нивата от 2006 г." [www.dnevnik.bg]
-----------
Първата публикация за ДВА месеца прави 9997 импресии
Втората публикация САМО за един ДЕН прави 10557 импресии

за "колегите със скромен RAM" съм го направил шареничко , да могат за фденат разликата !

Все още не е Отминала мечтата за евтиния (РЯЗКО се увеличават се кликовете )
Обаче недоверието и отчаянието си казва думата - (намаляват коментарите 295 / 183 )
"


И какво излиза - мечтата за евтиния не била отминала и хората цъкали яко на статиите за сривове.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Вчера:

"на 20.05 .2010 "Зеленият Българин" пуска тема " Цените са достигнали дъното ... иде срив! - [forum.imoti.net];
въпр. тема за ПЕТ дни има 3765 клика - по 753 клика на ден и 31 мнение -

-----------
днас "меръклията за ефтиния" пуска тема "ЗАЩО не се СРИНАХА цените на ИМОТИТЕ " - защото в София се продават на търг САМО 92 апартамента [forum.imoti.net] "
въпр. тема за ЕДИН ден има 1245 клика и 49 мнения

-----------
очевадна е разликата в интереса към темите,респ поскъпване /поевтиняване - ИНТЕРЕСЪТ е в полза на ПОСКЪПВАНЕТО и това е само НАЧАЛОТО !!!
"

Сега пък понеже повече кликали на статиите за поскъпване интересът бил в полза на поскъпването.

=============================================================================================

Само с гениалната логика на Пунди е възможно два противоположни аргумента да доказват една и съща теза - БРАВО, Пунди, пич си! :]

За пореден път доказа, че няма никакво значение какво точно казваш, важното е да вдигаш шум във форума - класически трол.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-05-28 11:24 от zlostyr.
Re: АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !
28-05-2010 - 10:38:04
Това с кликовете е, колкото смешно толкова и трагично. Нели разбирате, че да определите цените на имотите по този смешен факт, колкото и променлив да е той, е направо „екстрасенско”. Аз вече не съм купувач, но все още чета глупости те на Пунди за забавление и разтуха. Това по никакъв начин обаче не ме обвързва с нито едната страна, тогава моите кликове какво са?!?!? Нека обаче ви дам един фактор, който ще окаже влияние на всички, купувачи, продавачи и купили дори. България ще запълни дефицита в бюджета с пари от резерва. Специално за Пунди ще поясня: ако не стане чудо октомври ще сме изправени пред същата ситуация и то след направените съкращения навсякъде в държавата. А когато държавата спре парите, или ги намали, как ли точно ще поскъпнат имотите? Ако някой ми даде обоснован отговор ще получи бира веднага.
Re: АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !
28-05-2010 - 14:39:15
Аз най-харесвам пундиотщината:

От 1 Януари 2009 цените се изстрелват нагоре

:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]
Re: АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !
28-05-2010 - 15:52:33
avatar
Quote
greenbul
Аз най-харесвам пундиотщината:

От 1 Януари 2009 цените се изстрелват нагоре

:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]

Това ще е заглавието на първа глава от учебника по макетинг, който Пунди пише в момента:

Quote
мерЪклия за еФтиния
дори аз съм изненадан от предстоящето , скоростта с която се променят нагласите за Поскъпването може да влезе в учебниците по маркетинг .........които аз пиша в момента winking smiley!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-28 15:52 от zlostyr.
1.9
Re: АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !
28-05-2010 - 19:51:06
А бе, къде е Батко? Липсва ми прУфесУра, че и 31-цата. Не ги банвайте, моля, че ми омръзна да отгатвам с какъв нов ник са.
Re: АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !
29-05-2010 - 10:49:40
Quote
1.9
А бе, къде е Батко? Липсва ми прУфесУра, че и 31-цата. Не ги банвайте, моля, че ми омръзна да отгатвам с какъв нов ник са.
Е не е много трудно за разгадаване ,31-цата за един ден пише 627 безмислени мнения.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход