Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !
27-05-2010 - 15:56:48
avatar
както на всеки Пазар и тук има желаещи поскъпване и желаещи поевтиняване ! (според интересите)
Вече е доста отчетлива тенденцияте да Поскъпване на имотите , ето Ви прост пример за сравнение:

-------
на 20.05 .2010 "Зеленият Българин" пуска тема " Цените са достигнали дъното ... иде срив! - [forum.imoti.net];
въпр. тема за ПЕТ дни има 3765 клика - по 753 клика на ден и 31 мнение -

-----------
днас "меръклията за ефтиния" пуска тема "ЗАЩО не се СРИНАХА цените на ИМОТИТЕ " - защото в София се продават на търг САМО 92 апартамента [forum.imoti.net] "
въпр. тема за ЕДИН ден има 1245 клика и 49 мнения

-----------
очевадна е разликата в интереса към темите,респ поскъпване /поевтиняване - ИНТЕРЕСЪТ е в полза на ПОСКЪПВАНЕТО и това е само НАЧАЛОТО !!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-27 17:43 от прУфесУр тъпарон.
1.9
Re: АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !
27-05-2010 - 16:05:17
Ми то и аз се интересувам от Мис Свят. Даже работата ми е наполовина опечена. Остава само и тя да прояви интерес. UP на цените!!!
Re: АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !
27-05-2010 - 16:17:43
avatar
Quote
1.9
Ми то и аз се интересувам от Мис Свят. Даже работата ми е наполовина опечена. Остава само и тя да прояви интерес. UP на цените!!!

-----------
ти .........си ясен !
погледни броя на мненията в темата за Поскъпване и в другата тема - ПЕТ пъти повече мнения в полза на поскъпването - това да не съм го измислил аз - това е статистика , демек ФАКТИ !
Re: АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !
27-05-2010 - 16:19:26
Евала!
Утре като се събудиш,да погледнеш внимателно къде е ПитонЯ...в левия крачол,с десения крачол или гледа с едно око към звездите...
Това ще ни е най-верния ориентир за цените на имотите в близките години.Или поне докато ПитонЯ все още може да поглежда към звездите чат-пат.
1.9
Re: АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !
27-05-2010 - 16:19:34
Quote
прУфесУр тъпарон
Quote
1.9
Ми то и аз се интересувам от Мис Свят. Даже работата ми е наполовина опечена. Остава само и тя да прояви интерес. UP на цените!!!

-----------
ти .........си ясен !
погледни броя на мненията в темата за Поскъпване и в другата тема - ПЕТ пъти повече мнения в полза на поскъпването - това да не съм го измислил аз - това е статистика , демек ФАКТИ !

Аз не споря за това. Сигурно е така.
Работата е в разминаването между желание и реалност.
Re: АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !
27-05-2010 - 16:32:49
Пунди основния факт, че хората искат поскъпване на имотите се крие в процента от населението притежаващо собственост и това, което те първа ще придобива. В този ред на мисли винаги огромната част са искали поскъпване /никой не иска стойността на собствеността му да пада/.
Има един друг момент, че така наречените сривлювци имат голям мотив да тръбят за срив, и за това изглеждат много, но всъщност никога не са били повече от 10-20% от населението.
И друго покачващите се или падащите цени на имотите са следствие от състоянието на икономиката, та нормално е всички да искаме икономиката да върви съответно цените да се покачват.

И последно, кой какво иска няма значение за движението на цените winking smiley

ПС аз искам ЪП, казвам го за да се определя в коя група съм, не че има значение :].
Re: АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !
27-05-2010 - 16:45:47
avatar
дори аз съм изненадан от предстоящето , скоростта с която се променят нагласите за Поскъпването може да влезе в учебниците по маркетинг .........които аз пиша в момента winking smiley!
Re: АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !
27-05-2010 - 17:02:09
avatar
Пунди пак ли започна да правиш генерални изводи от броя на кликовете по статиите...
Изтърка се това, измисли някоя нова глупост. :]

П.П. Оживи се форума и пак започна да пускаш по две теми на ден, нямаш спиране, евала!
Re: АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !
27-05-2010 - 19:32:01
avatar
Quote
jores
Пунди основния факт, че хората искат поскъпване на имотите се крие в процента от насепрлението притежаващо собственост и това, което те първа ще придобива. В този ред на мисли винаги огромната част са искали поскъпване /никой не иска стойността на собствеността му да пада/.
Има един друг момент, че така наречените сривлювци имат голям мотив да тръбят за срив, и за това изглеждат много, но всъщност никога не са били повече от 10-20% от населението.
И друго покачващите се или падащите цени на имотите са следствие от състоянието на икономиката, та нормално е всички да искаме икономиката да върви съответно цените да се покачват.

И последно, кой какво иска няма значение за движението на цените winking smiley

ПС аз искам ЪП, казвам го за да се определя в коя група съм, не че има значение :].
...........................................................
Хващам се за този цитат за да направя обоснованото предположение, че СРИВЛЬОВЦИТЕ И ВЛОГАРИТЕ, са хора които не искат поскъпване на имотите защото не притежават собственост или не могат да си го позволят. Затова типично по български ЖЕЛАЯТ никой да няма имот или който има, цената на имота му да стане нищожна. "Гроздето е кисело" и затова идва апокалипсиса!winking smiley
Re: АНАЛИЗ на ПОСОКАТА на цени на ИМОТИТЕ !
27-05-2010 - 19:38:04
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
jores
Пунди основния факт, че хората искат поскъпване на имотите се крие в процента от насепрлението притежаващо собственост и това, което те първа ще придобива. В този ред на мисли винаги огромната част са искали поскъпване /никой не иска стойността на собствеността му да пада/.
Има един друг момент, че така наречените сривлювци имат голям мотив да тръбят за срив, и за това изглеждат много, но всъщност никога не са били повече от 10-20% от населението.
И друго покачващите се или падащите цени на имотите са следствие от състоянието на икономиката, та нормално е всички да искаме икономиката да върви съответно цените да се покачват.

И последно, кой какво иска няма значение за движението на цените winking smiley

ПС аз искам ЪП, казвам го за да се определя в коя група съм, не че има значение :].
...........................................................
Хващам се за този цитат за да направя обоснованото предположение, че СРИВЛЬОВЦИТЕ И ВЛОГАРИТЕ, са хора които не искат поскъпване на имотите защото не притежават собственост или не могат да си го позволят. Затова типично по български ЖЕЛАЯТ никой да няма имот или който има, цената на имота му да стане нищожна. "Гроздето е кисело" и затова идва апокалипсиса!winking smiley

----------
друже ,
това ич не е обостовано предположиние - оно си е факт
лошото е , че покрай тъпанарите ще изгорях и хорица , които просто се подведоха по профендурите и изпуснаха момента за евтино жилище !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход