Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени в селата около Мелник

Публикувано от kalin72 
Re: Цени в селата около Мелник
25-04-2010 - 19:23:24
avatar
Quote
kalin72
Марияна, благодаря за отговора. Имам въпрос към Вас, вашата агенция не консултира ли клиентите си относно цените? Защото се натъквам на две къщи в села от района, които са обявени на 12-13К евро...състоянието им е плачевно, искат не основен ремонт, ами препострояване, както и липсата на голям и равен двор. Та, тези ваши клиенти ако не са наясно с това, че няма как да продадат на тези цени, поне вие да им го кажете, за да не се излагат?
Благодаря smiling smiley
...................................
Прозря най-сетне какъв маскиран сривльо си. Моля кажете на моля другарката да им се скара на продавачите да свалят цените защото нямам достатъчно да си купя!!! ХА ха Ха :} Ти си един от най-сълзливите "недостигкешовици!"

"L'enfer, c'est les autres"
Re: Цени в селата около Мелник
25-04-2010 - 19:41:14
Quote
proprietaire xxxІ
Quote
kalin72
Марияна, благодаря за отговора. Имам въпрос към Вас, вашата агенция не консултира ли клиентите си относно цените? Защото се натъквам на две къщи в села от района, които са обявени на 12-13К евро...състоянието им е плачевно, искат не основен ремонт, ами препострояване, както и липсата на голям и равен двор. Та, тези ваши клиенти ако не са наясно с това, че няма как да продадат на тези цени, поне вие да им го кажете, за да не се излагат?
Благодаря smiling smiley
...................................
Прозря най-сетне какъв маскиран сривльо си. Моля кажете на моля другарката да им се скара на продавачите да свалят цените защото нямам достатъчно да си купя!!! ХА ха Ха :} Ти си един от най-сълзливите "недостигкешовици!"

Да, нямам пари за цените, които са обявени, защото не мисля, че "имотите" струват тези пари.
Re: Цени в селата около Мелник
25-04-2010 - 19:48:01
Случайно да сте купували "селски имот" или "втора къща" ??? Звучите много интесно......
proprietaire xxxІ имам предвид.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-25 19:50 от briko.
Re: Цени в селата около Мелник
25-04-2010 - 19:50:01
Quote
briko
Случайно да сте купували "селски имот" или "втора къща" ??? Звучите много интесно......

Това към мен ли е?
Re: Цени в селата около Мелник
25-04-2010 - 19:51:35
Редактирах се, пардон......... на нов ред
Имотите от които не може да се печелят пари, няма начин да струват скъпо ................. балона гръмна *smiley_ahh*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-25 19:55 от briko.
Re: Цени в селата около Мелник
25-04-2010 - 20:22:08
avatar
Иди обяснявай на старците които си продават имотите, че балона гръмна и че трябва да ги продадат точно на теб, точно на каквато цена кажеш или каквато посънуваш. Не е зле да им обясниш и за "Голдман Сакс" и други такива. Най-успешния маркенингов подход ще е да го запознаеш с календара на маите и да му обясниш какво ще се случи 2012г.

"L'enfer, c'est les autres"
Re: Цени в селата около Мелник
25-04-2010 - 20:25:41
Чудесно, а ти какво предлагаш? Да платя толкова, колкото им се иска ли? Аз мога да чакам, както и те, вероятно, не са на зор smiling smiley
Re: Цени в селата около Мелник
25-04-2010 - 20:28:52
Нещо не ми е ясно. Като е пропаднал района, какъв е тоя интерес към него?
Re: Цени в селата около Мелник
25-04-2010 - 20:30:59
Quote
kalin72
Да платя толкова, колкото им се иска ли?

Даже може да надплатиш, за да докажеш на всички, че си с повече от 5 лева в джоба. После сменяш ника на Оунър72 и започваш да убеждаваш всички ни, как икономиката ти си я измислил и парите нищо не стрували...
Добре се посмях! Хайде лека вечер и благодаря за рибата!...
Re: Цени в селата около Мелник
25-04-2010 - 20:33:06
Quote
proprietaire xxxІ
Иди обяснявай на старците които си продават имотите, че балона гръмна и че трябва да ги продадат точно на теб, точно на каквато цена кажеш или каквато посънуваш. Не е зле да им обясниш и за "Голдман Сакс" и други такива. Най-успешния маркенингов подход ще е да го запознаеш с календара на маите и да му обясниш какво ще се случи 2012г.
*ok*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход