Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ръст, спад или задържане?

Публикувано от javcho 
Re: Ръст, спад или задържане?
23-04-2010 - 21:52:21
Най-логично е да има задържане или някакъв минус там 5% примерно.
Не знаем още как ще се развият нещата покрай южната ни граница.
Re: Ръст, спад или задържане?
23-04-2010 - 22:00:47
Quote
salvador
Най-логично е да има задържане или някакъв минус там 5% примерно.
Не знаем още как ще се развият нещата покрай южната ни граница.

Имаш в предвид, че поисканите 45 милиарда помощ ще се използват за инвестиции в недвижими имоти в България? Избий си го от главата.
Re: Ръст, спад или задържане?
23-04-2010 - 22:11:16
Нищо такова нямах предвит....просто гърчолята да не вземат да потънат,че ще повлекат и нас.
Re: Ръст, спад или задържане?
24-04-2010 - 16:45:44
avatar
Quote
dicho
drakkar , не следя пазара в Прибалтика, имам достатъчно работа по нашия пазар и нито имам време, нито интерес да следя какво става там !

Дичо, препоръчвам ти да хвърляш по едно око, за да знаеш какво го чака пазара в Бг. След година няма да имаш толкова много работа на нашия пазар, но ще е късно*smiley_ahh*. В твой интерес е, въпреки че казваш, че не те интерисува.
Re: Ръст, спад или задържане?
24-04-2010 - 17:15:05
drakkar , защо реши, че имам нужда от съвети, свързани с работата ми и защо реши , че ги искам от теб ? И защо реши, че трябва да следя точно Прибалтика, защо не Нигерия ? Отдавна съм оставил прогнозите и анализите на теб и останалите велики анализатори и прогностици, аз просто си върша работата. Човече, работата и през тази година е в пъти по - малко от педните години, но само в мечтите на някои злобни човечета ще си остане мечтата брокерите да изчезнат, няма да стане, независимо от кризата, от състоянието на пазара , от цените, хората винаги ще купуват/продават имоти и от нас ще има нужда.
Re: Ръст, спад или задържане?
24-04-2010 - 17:28:32
avatar
Ръст, спад или задържане?

Лош вариант - точният термин е по-скоро от медицината: в близките 3-5 месеца ремисия, после всички знаем какво следва.
Добър вариант /като в приказките/ - започват да преобладават правилни и енергични управленски мерки, започва да се краде и пере в пъти по-малко, започва да се работи в пъти повече, изхвърлят се паразитите, приютяват се крадците, "състезанието" се провежда при равни условия за всички участници и ....приказката свърши. Междувременно някой е подменил текста.
Re: Ръст, спад или задържане?
26-04-2010 - 20:34:00
avatar
Quote
чи-чов-ци

Добър вариант /като в приказките/ - започват да преобладават правилни и енергични управленски мерки, започва да се краде и пере в пъти по-малко, започва да се работи в пъти повече, изхвърлят се паразитите, приютяват се крадците, "състезанието" се провежда при равни условия за всички участници и ....приказката свърши. .

Това за Лукас или Спилбърг би била страхотна идея за поредния хит...
Re: Ръст, спад или задържане?
26-04-2010 - 20:41:57
avatar
Quote
salvador
Нищо такова нямах предвит....просто гърчолята да не вземат да потънат,че ще повлекат и нас.

"Когато има вероятност нещата да тръгнат на зле, то в западна Анадола те непременно ще тръгнат на зле" - Закон на Баш Брокеро

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход