Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...

Публикувано от Баш Брокеро 
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 16:55:01
Quote
brotarius
Стана тя, каквато стана. Това е първата тема от 5 страници в тоя форум, в която прочитам не повече от 5 мнения, а не е пусната от sobstvenik31. Нивото като цяло е спаднало трагично.
Защо му се вързвате толкова много нa ivorad не мога да си обясня? Навремето мнението ми за него беше малко по-различно от това за остналите брокери във форума най-малкото, защото поддържаше някакво ниво в изказванията си. Очевидно обаче и неговите нерви не са издържали при тоя наплив от клиенти.

Благодаря за загрижеността Ви за нервната ми система!. Боя се, обаче, че тя е в пълен ред....
И не се грижете за изказванията ми - към нормални и доброжелателни хора винаги съм се отнасял коректно, като съм им помагал с каквото мога
Що се отнася до "падналото" ниво, има едно странно нещо - готов сте да кажете нещо съвсем "учитво" по мой адрес / това е, вероятно, за да повдигнете нивото?/, а просто нямате очи за същността - че не аз, а видиотеният БашБ е в основата на цялата наистина кретенска тема.
Странно - защо ли зрението Ви е толкова избирателно? Може би считате за нещо съвсем нормално една непроумяна обява за публичен търг да се използва от едноклетъчен злобар, за да плюе ехидно по брокери, ъпъри и прочее хора?Това ли считате за нормално?
И когато някой си позволи да удари няколко оглушителни шамара на развихрилия се за пореден път полуграмотен идиот - това е причината за "падането на нивото"?
Странна е логиката Ви, не мислите ли?
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 17:37:40
ivorad, логиката ми не може да бъде странна. Тя е правилна или грешна. В случая мога да Ви обясня моята много бързо. От доста време съм филтрирал голяма част от пишещите тук не на база очакванията им за пазара на НИ, а на база количество полезност на информация в постовете, които пишат. Петте горе цитирани мнения, които прочетох, бяха все ваши и от тях бликаше една дребнава заядливост. На това аз казвам спад на нивото, защото не съм го очаквал, а причината за това може да бъде само някакво нервно неразположение. От там и моята спекулация за това.Също така мнението ми не касае само конкретната тема, а мненията Ви напоследък.
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 17:49:09
Quote
brotarius
ivorad, логиката ми не може да бъде странна. Тя е правилна или грешна.

Правилно. Само дето думата "странна" може да бъде употребена както в пряко, така и в преносно значение.....
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
22-04-2010 - 11:43:48
Баце..чети ги тия файлове преди да ги пускаш...

7500 х 6 = 45,000 лв. Толкоз му е оценката за целите на ПП.
Продава се 1/6 част.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход