Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...

Публикувано от Баш Брокеро 
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 01:51:30
avatar
Айде, направиха ме жена *xxx*
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 01:55:23
Quote
dodo2
Айде, направиха ме жена *xxx*

Извинявай. (Явно днес не ми е ден. Каквото и да напиша, все някъде ще допусна грешка)

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 01:55:25
Quote
dodo2
Естествено. На по-късен етап за да не бъде смешно, може да се измести хипотетичното върху тезата. А това че чуденката на ivorad била, дали това ще се случи лятото, есента или след две години (но несъмнено, както хиляди пъти досега) е без значение. Важното е, че е имало нещо хипотетично. :]


Драги Додо, моят доброжелателен съвет към любителите-статистици винаги е бил да се занимават упорито със статистиката и да не газят твърде из полетата на логиката. Защото любителското практикуване на статистиката е свързано с едно елементарно условие - патологическа обремененост с един определен тип буквално мислене и четене.
Което ти демонстрираш като по учебник.
Поздравления, колега Додо! И респект към вярата ти в кредибилните любителски упражнения. Тихите идиоти са винаги за предпочитане пред шумните. Дори когато са помиярски отмъстителни.
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 01:56:32
Quote
Scyther
Quote
ivorad
Наистина съм идиот*xxx*

Осъзнаването на реалността е първи признак на изцелението... Хипотетично. smiling smiley

Ооооооп - глутницата се увеличава?
Поздравленияsmiling smiley
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 01:57:54
Quote
dodo2
Айде, направиха ме жена *xxx*

Хммммм, е как беше, да не те заболя прекалено?
Споко, казват, че след третия път вече не боляло и започвало кефенетоwinking smiley

:]
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 02:01:49
avatar
Quote
ivorad
Quote
dodo2
Естествено. На по-късен етап за да не бъде смешно, може да се измести хипотетичното върху тезата. А това че чуденката на ivorad била, дали това ще се случи лятото, есента или след две години (но несъмнено, както хиляди пъти досега) е без значение. Важното е, че е имало нещо хипотетично. :]


Драги Додо, моят доброжелателен съвет към любителите-статистици винаги е бил да се занимават упорито със статистиката и да не газят твърде из полетата на логиката. Защото любителското практикуване на статистиката е свързано с едно елементарно условие - патологическа обремененост с един определен тип буквално мислене и четене.
Което ти демонстрираш като по учебник.
Поздравления, колега Додо! И респект към вярата ти в кредибилните любителски упражнения. Тихите идиоти са винаги за предпочитане пред шумните. Дори когато са помиярски отмъстителни.

Ох намерил се кой да го каже, та Вие сте най-големият буквалист в този форум. Изисква се съвсем мъничко интелект (който вероятно липсва или действате по старата тактика - "правя се на тъп и инфекцията отминава" ), за да схванете, че Ви бъзикам съвсем аналогично, както Вие някои форумци за техни елементарни грешки. Вярно е, че Вашето не е грешка, а смешка, но пак става да се използва за същото.

В очакване на тридесетпроцентното дръпване на цените...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-21 02:03 от dodo2.
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 02:04:19
Quote
dodo2
В очакване на тридесетпроцетното дръпване на цените...

Предполагам, "ипотетично"...winking smiley
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 02:06:11
Quote
dodo2

Ох намерил се кой да го каже, та Вие сте най-големият буквалист в този форум. Изисква се съвсем мъничко интелект (който вероятно липсва или действате по старата тактика - "правя се на тъп и инфекцията отминава" ), за да схванете, че Ви бъзикам съвсем аналогично, както Вие някои форумци за техни елементарни грешки. Вярно е, че Вашето не е грешка, а смешка, но пак става да се използва за същото.

В очакване на тридесетпроцентното дръпване на цените...



Оххххх, явно онождането в глутницата не е останало без последствия, оказвам се в чакалнята на тридесетте процента......
:]
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 02:06:38
avatar
Quote
ivorad
Quote
dodo2
Айде, направиха ме жена *xxx*

Хммммм, е как беше, да не те заболя прекалено?
Споко, казват, че след третия път вече не боляло и започвало кефенетоwinking smiley

:]

Тук малко кръчмарски хумор ли се забелязва или от нерви започнаха да се проявяват някои позабравени рефлекси от първи клас?
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 02:08:33
Quote
dodo2
Quote
ivorad
Quote
dodo2
Айде, направиха ме жена *xxx*

Хммммм, е как беше, да не те заболя прекалено?
Споко, казват, че след третия път вече не боляло и започвало кефенетоwinking smiley

:]

Тук малко кръчмарски хумор ли се забелязва или от нерви започнаха да се проявяват някои позабравени рефлекси от първи клас?

Какъв хумор, колега, ситуацията е сериозна, моля, дръжте се на нивото й*stop*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход