Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...

Публикувано от Баш Брокеро 
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 00:44:41
Quote
ivorad
Quote
Баш Брокеро
Quote
ivorad
Quote
Баш Брокеро
Quote
ivorad
Quote
Баш Брокеро
Quote
tuomas
Баце, верно май си слънчасал....

1/6 се продава:]:}


Абе знаех си, че априлското слънце не действа добре на очите...

След като малко трудно можеш да смениш мозъка, пробвай със слънцето:]

Колега ivorad, нещо притеснява ли ви?
Не!
Понеже съм убеден , че смехът / особено здравият смях/ е изключително полезен.
Огромни благодарности за доставаката му в тези промишлени количества - рядко човек може да попадне на толкова чистосърдечно демонстрирана тъпота!
*ok*

Ето затова си обичам Западна Анадола. Човек четейки набързо между редовете се случва да пропусне нещо, признава си грешката, обаче въпреки всичко перфектните, безпогрешните и най-вече умните западно-анадолци забелязват тъпотата му.

Колега ivorad, вие сте единица мярка за IQзападноанадолщина.

Това, че хората склонни да ругаят Родината си заради някакъв проблем в един спор със сънародник са откровени тъпаци, е крайно успокояващо!
Благодаря за което:]

"Ubi bene, ibi patria" там е моята родина и по тази причина ти няма как да си ми сънародник. Или да ти го напиша разбираемо: моята родина е целият свят или поне толкова голяма част от него, колкото успея да видя и опозная, а твоята... ти си знаеш, аз няма смисъл да ти казвам.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-21 01:00 от Баш Брокеро.
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 00:47:23
Quote
Баш Брокеро

"Ubi bebe :}, ibi patria" там е моята родина и по тази причина ти няма как да си ми сънародник..

Прав сте - Вие пребивавате в страната на тъпаците/ видно и от "бебе"-то/ , която Ви се привижда като "целия свят".
Аз живея на друго място.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-21 00:52 от ivorad.
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 01:03:45
Quote
ivorad
Quote
Баш Брокеро

"Ubi bebe :}, ibi patria" там е моята родина и по тази причина ти няма как да си ми сънародник..

Прав сте - Вие пребивавате в страната на тъпаците/ видно и от "бебе"-то/ , която Ви се привижда като "целия свят".
Аз живея на друго място.

Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-21 00:52 от ivorad.

Колега ivorad, ама как така ви сте правили редакция, та нали сте безгрешен и най-вече много умен?

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 01:09:37
Quote
tikvarova
Quote
Баш Брокеро
63 кв.м2 в Надежда за 7500 лв./ или 3800 евро, май нещо не съм добре с очите... ама то го пише и словом /седем хиляди и петстотин лева/, явно нещо и с четенето не ми е наред.

Този слънчев уикенд с караваната сред природата определено не ми е подействал добре.

Аааа, не така!

Това е 1/6-та идеална част. Следователно имота е около 23010Еуро. Така квадратния метър отива на сумата от около 365Еуро.

Поздрави

Признавам, че сгреших и сега виждам, че 365 си е сериозна сума. Така, че спадът в цените на НИ още ще си продължава...

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 01:15:47
avatar
Quote
ivorad се изказал на 07-02-2010 - 14:17:48
Само за месец-два цените ще дръпнат с тридесетина процента, което практически ще занули и печалбата на по-голямата част от вложителите. Тези, обаче, които се забавят с повече от 6 месеца след обръщането на тренда, несъмнено ще са на минус.

Ето какво мисли ivorad, да ви треперят гащите от страх.
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 01:16:37
Quote
Баш Брокеро


Колега ivorad, ама как така ви сте правили редакция, та нали сте безгрешен и най-вече много умен?
Уви, явно никак не съм нито умен, нито безгрешен - чак след като пуснах поста си съобразих, че един очевиден идиот няма как да е цитирал правилно на латински.
Е, моят гаф бе поправим - върнах се към оригинала, за да се убедя, че наистина съм допуснал страхотна грешка, която гузно поправих.
Поне бях възнаграден с поредната порция освежителен смях покрай това незабравимо "бебе":]
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 01:21:28
Quote
ivorad
Quote
Баш Брокеро


Колега ivorad, ама как така ви сте правили редакция, та нали сте безгрешен и най-вече много умен?
Уви, явно никак не съм нито умен, нито безгрешен - чак след като пуснах поста си съобразих, че един очевиден идиот няма как да е цитирал правилно на латински.
Е, моят гаф бе поправим - върнах се към оригинала, за да се убедя, че наистина съм допуснал страхотна грешка, която гузно поправих.
Поне бях възнаграден с поредната порция освежителен смях покрай това незабравимо "бебе":]

Отговорете с "да " или " не ". Време за провеждане -5-10минути.

ТЕСТ - ЕТИКЕЦИЯ НА ТЕЛЕФОННИТЕ РАЗГОВОРИ НА БРОКЕРА
1.Сигурен ли сте в това , че обикновено вдигате слушалката веднага след първото ( или второто позвъняване ) ?

2.Винаги ли казвате името си , фирмата или отдела , в който работите ?

3.Поздравявате ли събеседника си в отговор на поздрава му?

4.Стараете ли се да отговорите отчетливо , разбрано , нормално силно и не твърде бързо ?

5.Изразява ли тонът на гласа ви спокойно дружелюбие , заинтересуваност или нещо друго ?

6.Удобно ли държите слушалката ?

7.При водене на разговор имате ли под ръка лист и химикалка ?

8.Вие не пушите , не дъвчете и не пийте по време на разговора ?

9.Когато говорите по телефона не вършите нищо друго ?

10.Правите ли нещо , за да избегнете шум или други странични пречки по време на телефонния разговор ?

11.Добре ли умеете да слушате събеседник , за да можете не само да разберете смисъла на думите му , но и да уловите скрития им подтекст и всички интонации в гласа ?

12.3апазвате ли самообладание и мислите ли си при разговор по неприятна за вас тема ?

13.Готвите ли се предварително за важни телефонни разговори , обмисляйки възможни въпроси , отговори и емоционални реакции - ваши и на събеседника ?

14.Подготвяте ли си цялата необходима информация за разговор , за да не бъдете голословен ?

15.Обмисляте ли най - доброто време за телефонното позвъняване ?

16.Следите ли за правилността на речта ви , произнасяте ли трудните думи на срички ?

17.Стараете ли се да бъдете пределно кратък и точен в изказването на своите мисли ?

18.Държите ли да бъдете правилно разбран - задавате уточняващи въпроси , повтаряте ключовите думи и главните мисли , молите събеседника да зададе въпроси или да формулира резултатите от разговора ?

19.Умеете ли тактично да прекъснете разговор , който е станал прекалено дълъг ?

20.Умеете ли спокойно и вежливо да откажете на натрапчив продавач ?






РЕЗУЛТАТИ
Ако сте приключили с въпросите прегледайте в процентно съотношение отговорите " да " и тези, на които сте отговорили с " не".
Създателите на теста смятат , че колкото повече отговори "да " имате , толкова е по - висока вашата ерекция при водене на делови разговор.
В случай , че имате повече от 20 отговора с "да" вие се казвате IVORAD и сте гениална личност.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 01:21:28
avatar
ivorad, кое е по-смешното - печатната грешка на Баш Брокеро или 30% дръпване за 1 месец на ivorad. Второто печели направо служебна победа.
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 01:21:55
Quote
dodo2
Quote
ivorad се изказал на 07-02-2010 - 14:17:48
Само за месец-два цените ще дръпнат с тридесетина процента, което практически ще занули и печалбата на по-голямата част от вложителите. Тези, обаче, които се забавят с повече от 6 месеца след обръщането на тренда, несъмнено ще са на минус.

Ето какво мисли ivorad, да ви треперят гащите от страх.

Оооооо, ентусиастът статистик!
Със статистически размисли за хипотетични ситуации? Напълно кредибилни, разбира се?
Смазващо!
:]
Re: kuku не позна за дъното ето, че могло още надолу...
21-04-2010 - 01:23:08
Quote
dodo2
ivorad, кое е по-смешното - печатната грешка на Баш Брокеро или 30% дръпване за 1 месец на ivorad. Второто печели направо служебна победа.

"Печатна грешка"?
Оооооо, какво статистическо откровение!
:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход