Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!

Публикувано от rosi_apostolova 
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
17-04-2010 - 16:19:19
avatar
Гредите му са здрави и може би ще удържат тежеста на инвестиралите в имота?
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
17-04-2010 - 16:34:54
Quote
sobstvenik 31
Ако е на главното шосе от Белица или за към Юндола, наистина става за бензиностанция. Само ако няма друга която е сложила ръка в този край на града. А за дърводелски цех - съмнявам се, че някой ще инвестира тепърва, защото цехове много и те също се задъхват в кризата. Мебелната промишленост е с десетки проценти спад заради спада в строителството.

Прав си, но района е подходящ за това.Пък от къде да знам - може някой чуждестранен дърводелски бос да се появиsmiling smiley)))))

А за бензиностанция наистина е доста подхудящ!
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
17-04-2010 - 16:46:09
Quote
.....Аз живея в столицата, имотът е на мой роднина, който също живее в София и няма кой да го стопанисва вече.Ето това е основната причина за продажбата му.

Най- важното пропускаш, защо е спешна продажбата?
На тая цена, та дори и на 5 пъти по-ниска изобщо не личи да ви е спешно...
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
17-04-2010 - 16:46:54
avatar
На Е25 може да си стиснем ръцете но трябва да направя маркетингово проучване на района и SWOT анализ.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
17-04-2010 - 16:52:55
Quote
jikev
Quote
.....Аз живея в столицата, имотът е на мой роднина, който също живее в София и няма кой да го стопанисва вече.Ето това е основната причина за продажбата му.

Най- важното пропускаш, защо е спешна продажбата?
На тая цена, та дори и на 5 пъти по-ниска изобщо не личи да ви е спешно...


Ами както четеш няма кой да стопанисва вече този имот, а едно нещо като го изоставиш, то започва да губи смисъла си и ето, че дойде времето този имот да бъде продаден на някой, който да го използва с някаква цел.От разстояние нищо не може да се направи.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
17-04-2010 - 17:07:02
Наистина потърсете някой локален брокер, но моя скромен съвет е да не обявявате цена като тази.
Следя от доста време пазара, има МНОГО хубави имоти около и под 50 хил Е, които с години с седят
Вижте какви къщи се продават в Левочево и Влахово, Смолянско, във Изгрев до Варна и помислете все пак.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
17-04-2010 - 17:17:10
Quote
Peter_K
Наистина потърсете някой локален брокер, но моя скромен съвет е да не обявявате цена като тази.
Следя от доста време пазара, има МНОГО хубави имоти около и под 50 хил Е, които с години с седят
Вижте какви къщи се продават в Левочево и Влахово, Смолянско, във Изгрев до Варна и помислете все пак.



То има и по-евтини, но зависи от квадратурата на имота.Все пак благодаря за мнението.Ще корегирам цената на обявата при проявен интерес, но няма да е много по ниска от обявената.Все пак имота е на мой близък.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-17 17:39 от rosi_apostolova.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
17-04-2010 - 17:22:15
Quote
sobstvenik 31
На Е25 може да си стиснем ръцете но трябва да направя маркетингово проучване на района и SWOT анализ.


smiling smiley
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
17-04-2010 - 17:24:37
avatar
Quote
rosi_apostolova
Quote
sobstvenik 31
На Е25 може да си стиснем ръцете но трябва да направя маркетингово проучване на района и SWOT анализ.


smiling smiley
..................
Имам предвид на кв.м. , както се обявяват цените на парцелите, ако не си ме разбрала?
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
17-04-2010 - 17:55:00
Quote
sobstvenik 31
Quote
rosi_apostolova
Quote
sobstvenik 31
На Е25 може да си стиснем ръцете но трябва да направя маркетингово проучване на района и SWOT анализ.


smiling smiley
..................
Имам предвид на кв.м. , както се обявяват цените на парцелите, ако не си ме разбрала?

Пак ще кажа, че имотът е на мой близък и ако проявявате интерес с него ще се договаряте, но се съмнявам да смъкне чак толкова.Моята идея беше и е да разбера реална ли е цената?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход