Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!

Публикувано от rosi_apostolova 
PMP
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
19-04-2010 - 17:04:26
отбележи , отбележи...
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
19-04-2010 - 17:40:42
Quote
rosi_apostolova
Само да отбележа, за пореден път, че имотът не е мой и не аз съм определила цената.

Е, надявам се, че поне удивителните и въпросителните в темата са Ваши, а не на някой друг!
winking smiley
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
19-04-2010 - 18:28:54
Quote
rosi_apostolova
Само да отбележа, за пореден път, че имотът не е мой и не аз съм определила цената.

Брокерка на ръба на нервна криза.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
19-04-2010 - 19:43:15
avatar
Камито в селският си вариант:}
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
21-04-2010 - 09:57:05
avatar
Quote

20 Април 2010, 13:06
Източник: News.dir.bg

С около 35 процента са намалели цените на имотите в Смолян и в региона през последните две години, информират от агенцията за недвижими имоти "Явлена-ГЕОС"-Смолян. Пазарът на имоти в областта остава в застой с изобилие от оферти за продажба, но с минимален брой завършени сделки.

Цените от офертите за апартаменти в Смолян остават високи, но реалните стойности, при които се извършват продажби, са около 400-600 евро за кв. м. Според брокери на пазара има свръхпредлагане на жилища, но рязък спад на сделките. В Пампорово цените на апартаментите са намалели до 500 евро за квадратен метър, докато преди три години офертите за обзаведени жилища в курорта се котираха около 1100 евро за кв. м.

Търсене и продажби на земеделски земи и гори Смолянска област на практика липсва, обясняват от "Явлена-ГЕОС". Сривът на пазара по време на глобалната криза се отразява и при сделките с парцели, при които поевтиняването на земи в регулация е с приблизително 45 на сто.

Щом Явлена казват спад 45% сещай се още с колко много в посока надолу трябва да пуснеш офертата!

На 30 000 може и да ти позвънят, но ме съмнява от де такъв ентусиазъм за такъв пущиняк?! winking smiley
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
21-04-2010 - 10:53:13
avatar
Свали цената 5 пъти и тогава се надявай на някой шаран..... Цена над 20К евро просто е абсолютно нереална. Казаха ти го и най-големите оптимисти във форума.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
24-04-2010 - 13:00:54
Quote
gekko
Свали цената 5 пъти и тогава се надявай на някой шаран..... Цена над 20К евро просто е абсолютно нереална. Казаха ти го и най-големите оптимисти във форума.

Само да споделя, че вече имам много по-добри оферти за имота от това, което вие смятате за реално. Благодаря на всички за изказаните мнения, но явно представите ви за това как вървят имотите не са съвсем точни!
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
24-04-2010 - 13:14:37
Quote
rosi_apostolova


Само да споделя, че вече имам много по-добри оферти за имота от това, което вие смятате за реално. Благодаря на всички за изказаните мнения, но явно представите ви за това как вървят имотите не са съвсем точни!

Това беше излишно! Като кажеш взех му такива пари ,пък тука никой не позна ,да разберем,пък то много по-добри оферти има под път и над път и не е като някой да е платил!
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
24-04-2010 - 13:16:31
avatar
Quote
TZARS
Според мен единствения вариант е да си продадете вашия дял на другите ви съсобственици.
Дано да имат някой лев скътан за черни дни. Колкото Ви дадат - взимайте.
Повярвайте за имот в съсобсвеност и 15.000 евро няма да намерите купувач.
Колкото повече време минава, толкова повече цената пада.
Jim
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
24-04-2010 - 13:53:57
Quote
rosi_apostolova
Само да споделя, че вече имам много по-добри оферти за имота от това, което вие смятате за реално. Благодаря на всички за изказаните мнения, но явно представите ви за това как вървят имотите не са съвсем точни!
Немалко хора не знаят точно къде се намира Якоруда, да не говорим за цени на имоти. Но пък всички са на мнение, че посоката е надолу, което е нормално. Макар и аз лично да не съм предлагал реална цена, би ли споделила тези оферти - доколко се разминават с нашето мнение и доколко с твоята цена. Ако не искаш, поне отдели две минути и сподели цената на която го продадеш (когато и да стане това), за да имаме реална представа и ние.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход