Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!

Публикувано от rosi_apostolova 
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 18:09:30
Quote
rosi_apostolova
Продавам 1694 кв.м, които са в регулацията на гр. Якоруда и са в непосредствена близост до пътя.Целият имот е 3 388 кв.м., но аз съм собственик само на половината и продавам само половината. Имам всички ниобходими документи за имота. Сградата е масивна бенонна конструкция.Ако се интересувате от имота, моля да ми пишете на E-mail: rosi_apostolova@abv.bg.
Тук исках да изкажете мнение относно цената на имота. Според мен 60 евро на кв.м. земя в регулация /има ток и вода/ в близост до курортно място не е много.
Номер в imoti.net: 1686458 - там може да видите снимки на имота.

Ето защо искам вашите мнения.Благодаря Ви предварително за това. Ако считате, че цената е много висока, каква според Вак е реалната?

Г-жо ами то в самото Банско земята вече се оферира на 30евро/м2 и пак няма кандидати. Та ми е меко казано странно купувачите да се наредят на опашка за тази цена в Якоруда. Бих ви посъветвал (сериозно) да слезнете на земята или да погледнете календара.
Нищо лично, просто съвет.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 18:09:49
Ако не се намери купувач е нула.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 18:11:21
Това е лесно, стига да има желаещи.Имотът ще бъде продаден така, както го иска купувачът. Въпросът е ще мога ли да го продам на тази цена?
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 18:21:06
Отговорът на Вашия въпрос е кратък и ясен НЕ
Дори и на половината цена (50 К Евро) няма да го продадете с години...
Ако искате пуснете обява и чакайте но в Якоруда ще ме извинявате няма кой да купи. Сигурен съм, че ако направя едно кръгче и питам дядовците и бабите ще спзаря земеделски имот на 10-20 лв. на м.кв. и още 10 най-много за регулация и излиза макс 15Е на квадрат за земята. Това показват най-простите сметки

Но вие го обявете за 105 К и чакайте да дойде 2012, че покрай края на света може да се вдигнат продажбите*beer*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-16 18:22 от dedo Mrazzz.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 18:23:34
Quote
dedo Mrazzz
Отговорът на Вашия въпрос е кратък и ясен НЕ
Дори и на половината цена (50 К Евро) няма да го продадете с години...
Ако искате пуснете обява и чакайте но в Якоруда ще ме извинявате няма кой да купи. Сигурен съм, че ако направя едно кръгче и питам дядовците и бабите ще спзаря земеделски имот на 10-20 лв. на м.кв. и още 10 най-много за регулация и излиза макс 15Е на квадрат за земята. Това показват най-простите сметки

Но вие го обявете за 105 К и чакайте да дойде 2012, че покрай края на света може да се вдигнат продажбите*beer*


Много си любезен, благодаря тиwinking smiley
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 18:27:27
60 евро на кв.м !!! в Якоруда ?! Явно че там има Я руда, Я нефт !!! Иначе няма начин да е на тая цена ...А постройката като жилищна ли я продавате , че не разбрах?! Как определихте цената въобще ?!!
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 18:32:03
Много лесно - трябват ми 100 000 евра. Делим на 1694 кв. м. и получаваме около 60 евра на м2 с малко резерв. winking smiley
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 18:34:08
avatar
Според мен единствения вариант е да си продадете вашия дял на другите ви съсобственици.
Дано да имат някой лев скътан за черни дни. Колкото Ви дадат - взимайте.
Повярвайте за имот в съсобсвеност и 15.000 евро няма да намерите купувач.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 18:44:30
Каква е цената и господ не знае, а участниците в този форум съвсем. Това е локален пазар и по-вероятно е да се намери клиент на място. Във всеки случай само пазарът може да покаже цената, а ако дълго време няма интерес, помнете, че надеждата умира последна.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 18:51:30
Quote
Imotko
Каква е цената и господ не знае, а участниците в този форум съвсем. Това е локален пазар и по-вероятно е да се намери клиент на място. Във всеки случай само пазарът може да покаже цената, а ако дълго време няма интерес, помнете, че надеждата умира последна.


Благодаря Ви - бях се съвсем отчаяла, но вече имам малко надежда.Е, дано да не се налага да чакам все пак до 2012 г.

Отделно искам да кажа, че питам дали цената е реална, тъй като все пак в района преди много скоро време се продадоха няколко имота на по-лошо място и на 50 евро на квадрат.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход