Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Банките вече са агрeсивни в Кредитирането *ok*

Публикувано от avram 
Re: Банките вече са агрeсивни в Кредитирането *ok*
03-04-2010 - 14:30:13
avatar
Е, не е баш така - ти като си емигрирал след теб ще е хубаво да мислиш че е потоп! Но все повече хора се запитват : Защо да емигрирам след като ако съм турист в Канада може да ме затрупа лавина близо до Боулдър, да ме разкъсат койотите близо до Ванкувър, ако съм известна кънтри певица, да падна от планинска стена в Британска Колумбия, ако съм български катерач или да ме пребие негърска банда в Столицата на Европа- Брюксел и да ме изхвърли на релсите на метрото, особено ако разбере че съм студент по право! Друга недобра алтернатива е да съм зад океана и да си чата в български форуми защото ме стяга носталгията! Колко е часа при теб Булкане? Наздраве!*drink1* искам да си бистрим темите на живо с агнешко и розе от черноморието!

SERDICA MEA ROMA EST!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-03 14:38 от sobstvenik 31.
Re: Банките вече са агрeсивни в Кредитирането *ok*
03-04-2010 - 15:02:26
Quote
sobstvenik 31
Е, не е баш така - ти като си емигрирал след теб ще е хубаво да мислиш че е потоп! Но все повече хора се запитват : Защо да емигрирам след като ако съм турист в Канада може да ме затрупа лавина близо до Боулдър, да ме разкъсат койотите близо до Ванкувър, ако съм известна кънтри певица, да падна от планинска стена в Британска Колумбия, ако съм български катерач или да ме пребие негърска банда в Столицата на Европа- Брюксел и да ме изхвърли на релсите на метрото, особено ако разбере че съм студент по право! Друга недобра алтернатива е да съм зад океана и да си чата в български форуми защото ме стяга носталгията! Колко е часа при теб Булкане? Наздраве!*drink1* искам да си бистрим темите на живо с агнешко и розе от черноморието!

При мен е точно толкова часа, колкото и при теб smiling smiley Нов си във форума, преди съм казвал, че си прекарвам по-голямата част от времето си във Варна от няколко години (бачкам си дистанционно). Поне докато дъщеря ми е съвсем малка ми е удобно. Не съм толкова елементарен, че да искам да става потоп в България. Напротив, радвам се като видя прогрес (ама истински). Навсякъде има и простаци и агресия и никъде човек не е застрахован, но все пак си има някъкви "климати" (икономически, общественни, както и географски), които се забелязват. Друг е въпроса на човек къде му е най-приятно. И най-точната статистика не може да те убеди да живееш на място, което просто не ти харесва, както и няма (според мен) държава, която да е идеална от всяка гледна точка. Всичко е въпрос на избор, предпочитания и възможности. Винаги се жертва едно нещо в полза на друго. В общи линии - опитвам се да съм обективен в постовете си. Колкото до патриотизма и носталгията - за мен лично леко се засилват, когато съм далеч от държавите (става въпрос и за двете). Нормална човешка реакция.
Re: Банките вече са агрeсивни в Кредитирането *ok*
03-04-2010 - 16:46:24
avatar
Добре съгласен съм с Булкан, че всеки живее където му харесва и че всичко е въпрос на предпочитания и възможности.
Има много хора в България които при първа възможност ще купят. Аз вече съм казал кои са. Този факт + факта, че банките наистина вече са агресивни в кредитирането /просто гледайте телевизия в праймтайма/ ще отпуши до някаква степен пазара. Само не ме репликирайте че банките никога не са спирали да кредитират добрите проекти и хората с добро кредитно досие, защото аз много внимателно следя всички медии и реклами и виждам промяната в тенденциите. Миналата година ни проглушиха ушите с депозити, сега малко депозити и много кредити. Масовия купувач, който е просто влогар, ще купи при първата отдала му се възможност! Факт. Да допълня че масовия купувач не е инвеститор, щото ако беше нямаше да говори единствено за депозита като "инвестиция"

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Don
Re: Банките вече са агрeсивни в Кредитирането *ok*
03-04-2010 - 21:51:08
Quote
sobstvenik 31
Не съм брокер, но имам намерение да оперирам активно на имотния пазар.


Quote
sobstvenik 31
Ако съм зарзаватчия ще печеля повече от колкото от влог, най малкото защото цената на зарзавата се качва!

Ех, пишман инвеститоре, от мен знай че,
ако цената на зарзавата се качва - зарзаватчията фалира.
(Пунди ще ти го обясни, той го разбирва пазарят)

Научи някои от основните принципи на пазара преди да започнеш
"активно да оперираш".
Re: Банките вече са агрeсивни в Кредитирането *ok*
04-04-2010 - 02:06:53
avatar
Quote
Don
Quote
sobstvenik 31
Не съм брокер, но имам намерение да оперирам активно на имотния пазар.


Quote
sobstvenik 31
Ако съм зарзаватчия ще печеля повече от колкото от влог, най малкото защото цената на зарзавата се качва!

Ех, пишман инвеститоре, от мен знай че,
ако цената на зарзавата се качва - зарзаватчията фалира.
(Пунди ще ти го обясни, той го разбирва пазарят)

Научи някои от основните принципи на пазара преди да започнеш
"активно да оперираш".
========================
Ей, смешник, аз знаеш ли откога оперирам на пазара на НИ, за да ми даваш ъкъл? Айде като си толкова отворен кажи ти какво оперира!
Лаладжия ще ми определя! Аз съм от 1 месец във форума и съм написал много добре какво съм оперирал, я кажи отворенГЪЗ ти за тия три год. откакто си тук с какво се похвали! п...........с. Като се е качила цената на зарзавата хората спират ли да ядат бе п........к!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Банките вече са агрeсивни в Кредитирането *ok*
04-04-2010 - 12:24:08
собственик, за какво са тия апартаменти в Слатина? Аз ще ти продам в центъра, бе човек. Вземай кредит бързо, че сега банките свалят лихвите, и купувай.
Re: Банките вече са агрeсивни в Кредитирането *ok*
04-04-2010 - 12:34:12
avatar
Quote
aisheto
собственик, за какво са тия апартаменти в Слатина? Аз ще ти продам в центъра, бе човек. Вземай кредит бързо, че сега банките свалят лихвите, и купувай.
........................................
1. Факта, че банките стават агресивни в кредитирането не означава, че аз желая да ме кредитират. Те ще кредитират безимотни.
2. В центъра жилище не ми трябва, ако се интересуваш кои квартали считам за добри за живеене виж темата във форума за имотите последния ми пост в темата за кв."Надежда".
3. Нямам намерение да купувам, а в средносрочен план да продавам и след това да купя нещо извън София, което няма да е свързано с кредити от банките, освен ако не се спазаря за нещо суператрактивно по мой вкус.
Толкоз от мен дезинфрматоре.*ok*

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Банките вече са агрeсивни в Кредитирането *ok*
04-04-2010 - 12:46:57
оператор smiling smiley
купил един гараж/малък магазин и вече "активно оперирал" smiling smiley
много ви е дошли винцето тия дни май *xxx*
Re: Банките вече са агрeсивни в Кредитирането *ok*
04-04-2010 - 12:49:15
Че безимотните за какво да се забиват в панелка в Слатина, който е без нормален транспорт? Трябва да нямат други възможности - т.е. едва ли ще им вземеш много пари. А за желанията ти да купуваш извън София, пожелавам ти успех, но първо реализирай продажбата.
Re: Банките вече са агрeсивни в Кредитирането *ok*
04-04-2010 - 13:04:40
avatar
Quote
aisheto
Че безимотните за какво да се забиват в панелка в Слатина, който е без нормален транспорт? Трябва да нямат други възможности - т.е. едва ли ще им вземеш много пари. А за желанията ти да купуваш извън София, пожелавам ти успех, но първо реализирай продажбата.
..............
Не само че ще се забият, но съм сигурен, че ще се избият кой да се забие! Май ще трябва да избирам по други критерии. Да не миришат на оборска тор, да са им здрави зъбите , да имат намерение да създадат нормално семейство, но без да ползват 3 автомобила и т.н. Нали все пак ще ми остават комшии, Ще ги гледам от високото! А за 10 минути с автобус до идеалния център, ако за теб не е нормален транспорт пътувай си с междуселския автобус на 1.30ч. или пияския влак за Лом!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход