Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Банките вече са агрeсивни в Кредитирането *ok*

Публикувано от avram 
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
31-03-2010 - 07:36:12
avatar
А така Пунди, браво!

Ама вземи и да дадеш един светъл пример - изпляскай си тука нотариалният акт, да гледаме и да цъкаме с език, колко сме прости всички неверващи! smiling smiley
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
31-03-2010 - 07:57:20
avatar
[



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-31 09:02 от avram.
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
31-03-2010 - 08:09:29
avatar
Quote
valsodar
А така Пунди, браво!

Ама вземи и да дадеш един светъл пример - изпляскай си тука нотариалният акт, да гледаме и да цъкаме с език, колко сме прости всички неверващи! smiling smiley

--------

много СТЕ , Вервай ми
това е държава с неограничен брой Пундюфци ,възпроизвеждате се постоянно
и понеже никога не съм давал определение на понятието Пунди , понеже си типичен пример,давам ти го :
Пундювецът е человек с образОвание в ръката (диплом) и образУвание в главата - носител на масово съзнание (догма,вирус)
Понеже си прост а опитваш да си майстор и предлагаш опция за Цени "Купува" в портала , шъ ти пална ламбата!
такова нещо съм предложил на Лазова преди 2 Год. с идеята че всеки трябва да Вижда а не да чува , да има тест на Насрещен интерес- тя тогава изобщо не сФана нюанса и го отмина , друг е въпроса ,че нямаше да е ефективно , както и сега няма да е ефективно - защото сте прости и не виждате а искате да печелите ........виж как се зрее когато ти го вкарват и виждаш че нещата са алогични !
Но ти си "масовик" и трябва да знаеш че срещу оФцете няма лекарство,освен тоягата
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
31-03-2010 - 10:09:37
avatar
Пунди / Авраме /,
защо ни просвещаваш ? Влязъл си в роля на спасител или какво ?! Аврам - много библейско бе !

По отношение на кредитирането - моята теория е, че банките наистина ще поразхлабят примката за около 6 месеца до година. Целта им - изкуствен бултрап. Набълбукали са се с лоши кредити и търсят начин за минимизиране на загубата. Действията: С малкото останалите ликвидни средства - умерено кредитиране, много реклама по всички медии и създаване на обществено мнение, че кризата е свършила. Резултат: Леко покачване на цените и позасилване на търсенето заради кредитирането. Когато сметнат, че цените са по- благоприятни от сегашния момент, ще изсипят всичко наведъж на пазара и ще се отърват от по-голямата част от лошите кредити. Последствията: като след война ...
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
31-03-2010 - 10:16:56
Quote
drakkar
Пунди / Авраме /,
защо ни просвещаваш ? Влязъл си в роля на спасител или какво ?! Аврам - много библейско бе !

По отношение на кредитирането - моята теория е, че банките наистина ще поразхлабят примката за около 6 месеца до година. Целта им - изкуствен бултрап. Набълбукали са се с лоши кредити и търсят начин за минимизиране на загубата. Действията: С малкото останалите ликвидни средства - умерено кредитиране, много реклама по всички медии и създаване на обществено мнение, че кризата е свършила. Резултат: Леко покачване на цените и позасилване на търсенето заради кредитирането. Когато сметнат, че цените са по- благоприятни от сегашния момент, ще изсипят всичко наведъж на пазара и ще се отърват от по-голямата част от лошите кредити. Последствията: като след война ...

Това звучи като световен заговор. Вярваш ли си?
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
31-03-2010 - 10:35:55
Не знам защо скачате срещу Пунди - защото има мнение ли ?
Винаги съм твърдял че неговите постове трябва да се четат по особен начин
още преди време тои съзря W образна криза , но не го каза в прав текст
макар и за някои неща да не съм съвсем съгласен , това не означава че не трябва да има и друго мнение
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
31-03-2010 - 10:49:09
Quote
dival
Не знам защо скачате срещу Пунди - защото има мнение ли ?
Винаги съм твърдял че неговите постове трябва да се четат по особен начин
още преди време тои съзря W образна криза , но не го каза в прав текст
макар и за някои неща да не съм съвсем съгласен , това не означава че не трябва да има и друго мнение

Много просто!

Явно е човек с висока култура, изключително добре подготвен в областта на маркетинга. Лошото е, че постовете му са изключително едностранчиви. Да не говорим за комплексите му!

smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Иначе според мен с него могат да се дискутират страшно много теми, но уви! Избора си е негов.
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
31-03-2010 - 10:50:22
avatar
Quote
drakkar
Пунди / Авраме /,
защо ни просвещаваш ? Влязъл си в роля на спасител или какво ?! Аврам - много библейско бе !

По отношение на кредитирането - моята теория е, че банките наистина ще поразхлабят примката за около 6 месеца до година. Целта им - изкуствен бултрап. Набълбукали са се с лоши кредити и търсят начин за минимизиране на загубата. Действията: С малкото останалите ликвидни средства - умерено кредитиране, много реклама по всички медии и създаване на обществено мнение, че кризата е свършила. Резултат: Леко покачване на цените и позасилване на търсенето заради кредитирането. Когато сметнат, че цените са по- благоприятни от сегашния момент, ще изсипят всичко наведъж на пазара и ще се отърват от по-голямата част от лошите кредити. Последствията: като след война ...

----------------------------------
Просто момиче си ти - този термин "бултрап" е адекватен на ситуацията толкова , колкото педофил към педагогика на предучилищна възраст !
Опростявам , като за теб:
Бултрап има САМО на Двупосочните пазари/на Умните пазари - там, където спекулацията СЪЩО е в интерес на МънимейкърЪ , тъпанарю
Понеже си проз - опростявам : двупосочен пазар е този , на който се печели Нагоре и Надолу , демек от поевтиняване и поскъпване на активЪ
Недвижимите Имоти са Еднопосочен пазар и тази ситуация е набедена за криза а всъщност е Корекция , след което печелившата посока е ПАК ???
Ако банки са финансирали пазара - а понапъни си хухавелата ??????

твоя контекст на термина Бултрап е следният : нека си разхлабим примката малко , че да можем да я затегнем по - здраво
----------
Имаш срещу себе си Банки , които не мислят с глави като вашите - научете се да се съмнявате в еднопосочността на истината , тъпанариwinking smiley
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
31-03-2010 - 10:59:07
avatar
Quote
tikvarova
Quote
dival
Не знам защо скачате срещу Пунди - защото има мнение ли ?
Винаги съм твърдял че неговите постове трябва да се четат по особен начин
още преди време тои съзря W образна криза , но не го каза в прав текст
макар и за някои неща да не съм съвсем съгласен , това не означава че не трябва да има и друго мнение

Много просто!

Явно е човек с висока култура, изключително добре подготвен в областта на маркетинга. Лошото е, че постовете му са изключително едностранчиви. Да не говорим за комплексите му!

smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Иначе според мен с него могат да се дискутират страшно много теми, но уви! Избора си е негов.

------------
ти продължаваш да си българин winking smiley
от всичките пороци - най-страшният , Комунизма (в т.ч вяра , комплекси,и пр. производни на глупостта) го отказах през 1985 Еднопосочно , цигарите-ту ги отказвам,ту пропушвам , алкохола не го научих а курвите................и тяхwinking smiley

Разбираш ли,че не можеш да ме обидиш или комплексираш без мое Разрешение ???
Бъди конструктивен - търси прости но логични отговори.........
Маркс дели людете на две категории и то САМО по отношението им към средствата за производство - не ти знам статуса , н окато ти чета разсъжденията..........
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
31-03-2010 - 11:28:28
Quote
avram
Quote
tikvarova
Quote
dival
Не знам защо скачате срещу Пунди - защото има мнение ли ?
Винаги съм твърдял че неговите постове трябва да се четат по особен начин
още преди време тои съзря W образна криза , но не го каза в прав текст
макар и за някои неща да не съм съвсем съгласен , това не означава че не трябва да има и друго мнение

Много просто!

Явно е човек с висока култура, изключително добре подготвен в областта на маркетинга. Лошото е, че постовете му са изключително едностранчиви. Да не говорим за комплексите му!

smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Иначе според мен с него могат да се дискутират страшно много теми, но уви! Избора си е негов.

------------
ти продължаваш да си българин winking smiley
от всичките пороци - най-страшният , Комунизма (в т.ч вяра , комплекси,и пр. производни на глупостта) го отказах през 1985 Еднопосочно , цигарите-ту ги отказвам,ту пропушвам , алкохола не го научих а курвите................и тяхwinking smiley

Разбираш ли,че не можеш да ме обидиш или комплексираш без мое Разрешение ???
Бъди конструктивен - търси прости но логични отговори.........
Маркс дели людете на две категории и то САМО по отношението им към средствата за производство - не ти знам статуса , н окато ти чета разсъжденията..........

Приятел, колкото и да отричаш една истина то тя не се променя!

Просто е(както казваш), само трябва да откриеш въздействаща терапия и подходящите медикаменти!

Успех в търсенето!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход