Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Банките вече са агрeсивни в Кредитирането *ok*

Публикувано от avram 
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
30-03-2010 - 21:32:07
А къде ще си легне - естествено в квартирката.
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
30-03-2010 - 21:35:15
avatar
Пунди, пак нещо графика си оплескал. Ако наистина четеш между редовете и анализираш същото нещата отиват на зле. Само да кажа че тука започнаха да вдигат % по ипотеките. И следва заключението че се движите точно една година закъснение. Почнали да намалят % по влоговете добре а сега си помисли какво следва? Да не почне дърпане на пари от така наречените "влогари" – "кешовици" които по ваша сметка немат 5 лева да ги набутат в коптори и банките да се озъбат без пари и да почнат да вдигат % по ипотеките. Може и лошите ипотетични кредити да са станали такова количество че банките да не са в състояние да плащат тези проценти на "влогъри"–"кешовици" и да се чудят как да затиснат некои левец че отиде ликвидноста. Имам и още теории но главното във всички е че овцете като тебе първи ги жертват,а всички тука знаят че ти си най големият поддръжник на тази теория и времето дойде да я изпиташ на собствен гръб.

Ни копува ни продава
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
30-03-2010 - 22:01:48
avatar
Хайде да се разберем за едно нещо.

Пунди е прав.

Овцете ги стрижат, доят ги, ама се грижат за тях.

Той е от тези, дето неостригани ги слагат на жертвения олтар....
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
30-03-2010 - 22:38:41
Quote
avram
[www.pari.bg]
---------
повече коментари не са нужни , може и да се досетите
---------
нали съм ви обяснявал - имената и мненията нямат значение - имат значение само парите .....всички четЪт

2008- Пунди - бееее, беееее, бееее
2009- прУфесур (истински) Тъпарон- беееее, беееее, бееее, дъноооо, дънооо
2010- avram- бееее, бееее, бееее, пак кредитииии, пак кредитиии, пак кредитиии, беееее

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
30-03-2010 - 22:47:04
Много го бъзикате тоз Пунди бе хора.
На човека се вижда че не му е лесно и търси някаква надежда а вие искате и нея да му отнемете
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
30-03-2010 - 23:13:07
Quote
ТОРТКО
Пунди, пак нещо графика си оплескал. Ако наистина четеш между редовете и анализираш същото нещата отиват на зле. Само да кажа че тука започнаха да вдигат % по ипотеките. И следва заключението че се движите точно една година закъснение. Почнали да намалят % по влоговете добре а сега си помисли какво следва? Да не почне дърпане на пари от така наречените "влогари" – "кешовици" които по ваша сметка немат 5 лева да ги набутат в коптори и банките да се озъбат без пари и да почнат да вдигат % по ипотеките. Може и лошите ипотетични кредити да са станали такова количество че банките да не са в състояние да плащат тези проценти на "влогъри"–"кешовици" и да се чудят как да затиснат некои левец че отиде ликвидноста. Имам и още теории но главното във всички е че овцете като тебе първи ги жертват,а всички тука знаят че ти си най големият поддръжник на тази теория и времето дойде да я изпиташ на собствен гръб.

Мдааа, споделям тази теория с всичките й "екстраси", както един едър български хотелиер се изрази. Още "по-обнадеждаващ" е факта, че въпреки сезона на данъците, бюджета, както и парите в обращение продължават да спихват. А с чий Х. кредитополучателите ще си плащат кредитите, никой не се наема да казва. Едно нещо със сигурност бележи ръст, произвеждаме и изнасяме - Безработица. В този ред на мисли, идва ред да зададем болезнения инвестиционен въпрос - А имотите накъде? Само нарастващите безработни по опашките в социалните кухни, които ги затварят, знаят болезнения отговор.
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
30-03-2010 - 23:24:40
avatar
Спокойно, една от тайните мерки на Дянков е данък безработица!
Стоиш ли без работа - плащаш!
Сред първите засегнати от новата мярка ще са брокерите на недвижими имоти, за които работа е мръсна дума.
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
31-03-2010 - 02:24:08
avatar
Quote
valsodar
И какво ще изгубим освен уникалната възможност за коптор на цената на дворец?
======================================================================
Предлагам ти нов девиз- ни коптор, ни дворец!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
31-03-2010 - 04:35:56
avatar
Може да бъде дворц за цената на коптор. Но в кенефа на Европа пак си е набутване.

Ни копува ни продава
Re: Банките стават ОЩЕ по-агрeсивни *ok*
31-03-2010 - 07:06:44
avatar
Глупостта винаги пречи !
Злобата , завистта , алчността , страха - това са "качествата" които движат пазара !
Рационалния подход налага да се гледа настоящето а не да се слуша - Пазарът е като Господ - дава възможности но не вкарва в кошарата!
Тиквеници винаги ще има , защото без тях всичко спира , няма донори.
Когато ти се пие вода в пустинята , но не пиеш защото продавачът я продава "скъпо" а другите ти казват че ще поевтинее - ще я пиеш когато ожъднееш още по-скъпоwinking smiley
И аз съм бил като вас-проЗст и аз съм мислел , че знам , докато не ми се наложи да разбера , че трябва да МОГА , само знаенето не работи !
Когато съм купувал нещо - винаги съм гледал тълпата да е далече , не бих си купил немски автомобил , особено Фолсваген ,защото всички карат такива и пазарът им балониран , не бих си купил масово жилище , защото всички купуват такива и пазарът им е балониран...не бих си купил скъпо или евтино жилище пак по същите причини ....изобщо тълпата е екстремизирана , за това сте толкоз прости , защото се люшкате от едната крайност в другатаwinking smiley а това осигурява свежо месо .
Трудно се справя сам човек с тълпата/т.н. обществено мнение , но това не означава ,че простотията няма да ви се показва .....вече тръгвате в другата крайност , най- страхливите винаги са първи... и всъщност почти винаги печелят , най-алчните винаги са последни и .... !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход