Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да се чуем след половин година?

Публикувано от Продавач 
Re: Да се чуем след половин година?
23-06-2010 - 20:57:58
И повод да се чуем след половин година. Май нещо няма далавера за безимотните, а продавачът от началото на темата още си продава парцела. Продавач, виж дали го е продал, а?.
1.9
Re: Да се чуем след половин година?
24-06-2010 - 14:13:51
В тон с темата...
Доста еднообразно стана тук. Време е да направя един тайм-аут. Ще се чуем след половин година. Чао!
Re: Да се чуем след половин година?
08-07-2010 - 23:27:58
avatar
Парцелите са зле с продажбите. Пласират се само парцели за къщи до един декар на сносна цена за съответния район. Такива филми като 300 евро на кв.м. за Банкя примерно са пълни глупости и не могат да бъдат продадени *yes*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Да се чуем след половин година?
14-07-2010 - 22:25:27
avatar
Quote
greenbul
6!

Точно това е бъгнатата психика на продавачите.
В момента реалните цени са точно тези, но не в ерво, а в лева.
Нека постоят половин година, да им уврат главите.

това е и моето мнение - нев съм професионалист в имотите но знам цената на парите и на стоката!
цифрите са реални - НО В ЛЕВА НЕ В ЕВРО !
Re: Да се чуем след половин година?
14-07-2010 - 22:44:08
Я, още един безимотен цървул във форума. И, може би защото е безимотен, много разбира от имоти и веднага ги оценява. Ама нещо пазарът не е съгласен, както винаги.
Е, добре дошъл, ама дали не беше по-добре да си беше стоял при тенекиите със сиренето..
Re: Да се чуем след половин година?
14-07-2010 - 22:53:59
Айде , имотния брокер- цървул нещо пак се е поизнервил от жалкия си затихващ бизнес.
Re: Да се чуем след половин година?
14-07-2010 - 22:55:33
avatar
Естествено, кой друг, ако не най-големият глупендер, пардон, най-имотния глупак, ще почне да дава оценка на другите, бедни ли са, цървули ли са, от гледната точка на блатото, в което е затънал до шия с инвестициите си.

Имотко, ако не ми бе толкова смешен, с опитите си да квалифицираш другите, щеше просто да си ми жалък.
Само Дичо и Светльо липсват и картинката ще е завършена.

Толкова ли ви е трудно да приемете, че има хора с различен акъл от вашият, които не само си ценят парите, но и знаят кога и за какво да ги похарчат? Факта, че вие не го знаете, не означава непременно, че и другите не го знаят. winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Да се чуем след половин година?
15-07-2010 - 00:00:34
avatar
венаа ме пратиа да ти завършим картинката :] , щото още ти се не е била изняснила *ok*
ама и азе не моем ти направим картина ,щото казали "пази сляпо да боже прогледа" или беше от сортовете
но те добитък неузрян кат твое виртуално величество така или друго не мое разбере

:}

за жалости валсо не мое стане имотен , но сас определение е бая ИМОТиконен :] :}

*ok*

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Да се чуем след половин година?
15-07-2010 - 00:05:59
avatar
Quote
Imotko
Я, още един безимотен цървул във форума. И, може би защото е безимотен, много разбира от имоти и веднага ги оценява. Ама нещо пазарът не е съгласен, както винаги.
Е, добре дошъл, ама дали не беше по-добре да си беше стоял при тенекиите със сиренето..

ТОЯ БЕЗИМОТЕН ЦЪРВУЛ ИМА ПАРИ ДА ТИ КУПИ ВСИЧКИТЕ ИМОТИ НА ТЕБ И НА КОМПАНИЯТА ТИ И НА СЕГАШНИТЕ ВИ ЦЕНИ...
АМА МУ ЛИПСВА ЖЕЛАНИЕ ТАКА - КАКТО НА ВАС ВИ ЛИПСВА КЕШ smiling smiley !!!
така че не ме мисли мен... мисли за себе си ти имаш проблеми - аз нямам!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход