Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да се чуем след половин година?

Публикувано от Продавач 
Re: Да се чуем след половин година?
25-03-2010 - 12:07:22
Не съм се олял още. Сега все още си събирам кеша от банките - до юни 25к., Акциите в фондове ще са последни - при сделка или ако са ми нужни парите.
И защо да не си купя една кокетна кооперацийка ЦЯЛАТА за 100к евра smiling smiley
Re: Да се чуем след половин година?
25-03-2010 - 13:11:52
Ще си купиш комплект "Лего" и ще си построиш цял квартал.
Re: Да се чуем след половин година?
25-03-2010 - 13:51:53
avatar
Quote
bota156
Не съм се олял още. Сега все още си събирам кеша от банките - до юни 25к.

Малее, кво ши стане, като си дръпем повече хора кеша от банките.
Бира, кебапчета, оргии на Бяло море, с една дума лайф.*drunk*
Re: Да се чуем след половин година?
25-03-2010 - 15:02:50
avatar
Като ги дръпнете пуснете и по един адрес, за да знаем къде да търсим smiling smiley
Re: Да се чуем след половин година?
25-03-2010 - 20:31:31
avatar
Quote
bota156
Не съм се олял още. Сега все още си събирам кеша от банките - до юни 25к., Акциите в фондове ще са последни - при сделка или ако са ми нужни парите.
И защо да не си купя една кокетна кооперацийка ЦЯЛАТА за 100к евра smiling smiley

Аз, без да съм брокер ти предлагам цяла кооперацийка за Е100 000, в град Бобовдол- едни необитаеми четириетажни блокчета, без дограми и превърнати в кенефи, но при една допълнителна инвестиция от още толкова ще ги направиш обитаеми и ще им зимаш по 40лв. наем на семейство. Инвестицията си заслужава- ще я изплатиш за 40 години!

П.П. Дал Бог живот и здраве!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Да се чуем след половин година?
25-03-2010 - 20:48:18
avatar
Quote
sobstvenik 31
Quote
bota156
Не съм се олял още. Сега все още си събирам кеша от банките - до юни 25к., Акциите в фондове ще са последни - при сделка или ако са ми нужни парите.
И защо да не си купя една кокетна кооперацийка ЦЯЛАТА за 100к евра smiling smiley

Аз, без да съм брокер ти предлагам цяла кооперацийка за Е100 000, в град Бобовдол- едни необитаеми четириетажни блокчета, без дограми и превърнати в кенефи, но при една допълнителна инвестиция от още толкова ще ги направиш обитаеми и ще им зимаш по 40лв. наем на семейство. Инвестицията си заслужава- ще я изплатиш за 40 години!

П.П. Дал Бог живот и здраве!



*ok**pardon**beer*

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Да се чуем след половин година?
25-03-2010 - 21:13:23
avatar
За 100.000 евра в Странджа - Сакар може да се купи цяло градче "изоставено от военните".
Купува го човек и му става местен шериф.
По-добре лъв на село, отколкото магаре в града.
Re: Да се чуем след половин година?
25-03-2010 - 22:16:20
avatar
Quote
Баш Брокеро
Quote
Продавач
Клиент:
Аз не мога да чакам половин година мисля до лятото с парите от продажбата да хххххххххххх


Клиент:
Ако трябва няма да го продавам, но на такава цена просто няма смисъл.

Хем не можел да чака, хем на реална цена нямал да го продава??? Интересно каква песен ще пее след 1/2 година, а дотогава още надолу.

Тя песента с "няма да го продавам" си е преманентно актуална, но не им решава проблемите там където те са на лице. Рядко са свързани с банките - проблемите са съвсем други в повечето случаи. Общо взето сега дори и за изгоден имот на хубаво място на смислена цена минават МИНИМУМ два-три месеца преди капаро...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Да се чуем след половин година?
25-03-2010 - 22:25:55
Quote
Продавач
Аз:
На тази цена няма да е на дневен ред кога някой ще се обади, а дали изобщо ще се обади някой... Не мога да си позволя да ви рекламирам имота на тази цена - така се лъжем взаимно - аз ви заблуждавам, че нещо върша за вас, а вие се заблуждавате, че ще се обади някой... Губим и двамата включително и бъдещия ви купувач, който може би ще избере друг по-лош имот от вашия, но на два пъти по-ниска цена, а парите играят решаваща роля.

Хем не можел да чака, хем на реална цена нямал да го продава??? Интересно каква песен ще пее след 1/2 година, а дотогава още надолу.[/quote]

Тя песента с "няма да го продавам" си е преманентно актуална, но не им решава проблемите там където те са на лице. Рядко са свързани с банките - проблемите са съвсем други в повечето случаи. Общо взето сега дори и за изгоден имот на хубаво място на смислена цена минават МИНИМУМ два-три месеца преди капаро...[/quote]

Нека колегите брокери хубаво да прочетат тази тема и да се поучат от колегата Продавач!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-25 22:28 от Баш Брокеро.
Re: Да се чуем след половин година?
26-03-2010 - 00:05:32
Продавач, поздравления за темата , гледам автоматичният ти подпис и се чудя не е ли малко оптимистично (за момента ) това което търсиш , ако действително търсиш де.
То излиза цена до 550 евро грубо.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход