Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
21-03-2010 - 23:44:02
Уважаеми съфорумци,

Ето, че дойде времето да се запасим с пуканки и да заемеме местата на 1ви ред на театър "Паника".

Не знам дали правилно чух, но май мерките на правителството целят да извадят държавата от кризата най-рано в края на 2011.

А имотите? Бе кой ти мисли за имоти при такъв сценарий. цитат:"Вече сме в гръцкия вариант на кризата. Хазната е празна"

Към спестовниците: Ако кешът не е в БГ банки, място за притеснения няма. Заемайте местата си на 1ви ред и гледайте шоуто.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-21 23:48 от Баш Брокеро.
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
21-03-2010 - 23:54:22
avatar
"Според прогнозите на управляващите, цитирани от БТА, България ще може да излезе от кризата в началото на 2012 г."

Вече не е 2011.
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
22-03-2010 - 00:20:38
Ааа, не така бре. Според Дянков излизаме от кризата април-май 2010.
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
22-03-2010 - 00:30:20
Брокеро,не се кахъри толкова,имотите не са най-важното в живота на един Човек!Има къде-къде по-интересни и актуални занимания!Смени професията приятелю и продължавай да слушаш съветите на експертитеwinking smiley
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
22-03-2010 - 00:33:30
Януари и февруари 2010:

Декларираните пред НАП обороти и доходи са намалели с 4 млрд. лева

Изхарчени 1,2 млрд от резерва за два месеца

В резултат Бойковите кратуни яко се стреснаха, ама почти нищо смислено не могат да измисят май. Някакви популистки данъци-лукс и върху лихви от депозити, които няма да имат особен ефект. Единственото разумно нещо виждам в издаването на облигации от държавата - т.е. да вземат заем. Ама това си е временна мярка за позакърпване на положението. Междувременно да палят свещи бизнесът да живне малко. Иначе може да наложи и друг заем от МВФ вече със съответните условия.
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
22-03-2010 - 00:56:37
avatar
Абе и аз имам резерви към това правителство, но едно е сигурно - ако след изборите се беше формирала другата вероятна коалиция - БСП, ДПС, Лидер, РЗС, досега България щеше да е банкрутирала.
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
22-03-2010 - 01:26:41
Брейй ...тц тц тц.... нали бехме ОСТРОВ НА СТАБИЛНОСТ какво стана ?
Откривам официално туристическия сезон, вече се затопли и днес заминавам за едно екзотично място.За лято 2010 съм набелязал 5-6 държави които си заслужават да се посетят.
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
22-03-2010 - 07:53:10
avatar
Quote
dodo2
Абе и аз имам резерви към това правителство, но едно е сигурно - ако след изборите се беше формирала другата вероятна коалиция - БСП, ДПС, Лидер, РЗС, досега България щеше да е банкрутирала.

Абсолютно вярно.
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
22-03-2010 - 08:06:04
За пореден път трябва да отбележа,че в БГ няма "български" банки.Гърция като е в криза...колко банки фалираха?

Имотите...на където-натам.Определено не са най-важното нещо на света.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-22 08:07 от salvador.
Re: Опааа, започна се шоуто за което Асен говореше
22-03-2010 - 09:33:39
Quote
salvador
За пореден път трябва да отбележа,че в БГ няма "български" банки.Гърция като е в криза...колко банки фалираха?

Имотите...на където-натам.Определено не са най-важното нещо на света.

Салвадоре, като писах БГ банки имах предвид банки базирани в БГ със самотоятелен юридически статус.

А за сравнението ти с Гръцките банки мисля, че то е безпочвено, защото банките в Гърция нямат лоши жилищни кредити, а и в Гърция нямаше разпърдян балон на имотите.

Въпросче: Щом Европейският съюз отказа финансова помощ на Гърция при положение, че Гърция е в ЕРМ, то тогава какви ще са шансовете на БГ за евентуална помощ при положение, че БГ е само кандидат? Аз лично си мисля, че само кредитора от последна инстанция МВФ е на дневен ред със всичките им условия.

А както се досетиха за данък върху лихвите от депозитите над 100000лв. така ще се досетят и за прогресивни данъци върху 2, 3, 4 и тн. имоти.

Иначе за данъка върху лихвите над 100К нямаше как да не се сетят защото в цяла западна европа е така, но монетата има и друга страна: Какво ще стане с кеша който досега лежеше в БГ банки? Ами имайки предвид, че няма да бъде обърнат в панели, най-вероятният му път ще е извън БГ "на сигурно място".
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход