Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вместо евтини имоти - данък влог :}

Публикувано от avram 
Вместо евтини имоти - данък влог :}
22-03-2010 - 06:15:07
avatar
всеки българин притежава деструктивност (глупост) ,паритетна на 100 кт тротилов еквивалент
всеки форумен тъпанар (а вие сте 99 %) притежава деструктивност (глупост) ,паритетна на 300 кт тротилов еквивалент , защото в ретранслирането на глупост участвахте всички.............
--------

БГ има теретичен шанс да се справи-ако забранят със закон Интернет,телефоните, ТВ и вестниците - за да не общуват глупаците и да не заразяват !
Но понеже сте необходими прости - за да не създавате насрещен вятър - всичко ви е разрешено,
ха сега блейте наволя , па си задайте въпроса - каква е тази криза,която се бори с данък "лукс" , индулгенция от 10 % за престъпниците и вечните обещания за НЕЩО в Бъдеще време !
--------
някога някой ви казваше - "Очевидното е очевидно грешно" , но когато някой е глупак - то е като доживотна присъда
Re: Вместо евтини имоти - данък влог :}
22-03-2010 - 08:21:09
В доста държави от ЕС доходи от лихви се облагат мисля от 4-5 години.
Въпросът със сигурност беше актуален по времето когато ни приемаха в съюза.
СПоред мен е нормално да се облагат,т.к. са доход.В Русия ако шефа на фирмата има служебна кола,която ползва като лична,плаща данък.Не защото има приход,а защото си е спестил разход.
Re: Вместо евтини имоти - данък влог :}
22-03-2010 - 08:44:54
avatar
Quote

"Данък ще има и върху лихвата на депозитите над 100 000 лв"

С 20% по-малка лихва или с 50% по-скъп имот?

Надали на някой ще му е особенно трудно да си отговори на въпроса winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-22 08:46 от valsodar.
Re: Вместо евтини имоти - данък влог :}
22-03-2010 - 08:47:48
avatar
Quote
salvador
В доста държави от ЕС доходи от лихви се облагат мисля от 4-5 години.
Въпросът със сигурност беше актуален по времето когато ни приемаха в съюза.
СПоред мен е нормално да се облагат,т.к. са доход.В Русия ако шефа на фирмата има служебна кола,която ползва като лична,плаща данък.Не защото има приход,а защото си е спестил разход.

-----------------------
Алиенде ,
не бих си позволил да споря - щом го твърдиш-вероятно си основателен.
Личното ми мнение е аналогично - не работиш ли с главата / т.е. да носиш риск - не може да печелиш Сигурно (каквото и да означава това) от лихви!
Тезата ми е съвсем друга - акцентирам върху догмата ->по-добре на влог отколкото да купиш имот , специално произведена за оФцете!
Тезата ми е ОЩЕ по-друга - за разликата межди очаквания и реалност ., това което ни тегли надолу вече 65 год !
Тезата ми е , че не може да се вярва в безплатни чудеса , че когато имаш срещу себе си КАРТЕЛ , не можеш да се справиш , най-малкото с оФче мислене! В Гърция има държава , гърците са Нация и в конце концов клекнаха
Опитай да вникнеш в ТОВА [www.dnevnik.bg]
моето мнение е , че не е важно какво а КОЙ трябва да продава ..........това е базата на Пазара , който нашите форумни тъпанари , похарчили стотици хиляди лв за образование не могат да Фденат.

пак ще поN-тя - когато някой е прост - това може би е доживот
Re: Вместо евтини имоти - данък влог :}
22-03-2010 - 08:57:20
avatar
Quote
valsodar
Quote

"Данък ще има и върху лихвата на депозитите над 100 000 лв"

С 20% по-малка лихва или с 50% по-скъп имот?

Надали на някой ще му е особенно трудно да си отговори на въпроса winking smiley
------------



valsodar , когато някой е глупак - то е като доживотна присъда
представяш ли си , ако изобретят обезглупостявашщ софтуер , пр. NOD - antifool - Всички пазари ще забият , защото няма да има глупаци да плащат winking smiley и ако твърдиш,че ТИ не си глупак - то Банките тогава какви са - местата за майстори са ограничени.....

----------
най-трудно е да разбереш че си проС!
ако търсиш истината - какви са тези "антикризисни мерки" .......АНАЛГИН , жив популизъм , и каква е тази "КРИЗА" която се лекува с аналгин .......с популизъм ?????
Кризата е в главите на тъпаците , които са подарили юздите на каруцата преди 65 год !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-22 09:01 от avram.
Re: Вместо евтини имоти - данък влог :}
22-03-2010 - 09:10:14
avatar
А бе, модераторите - на тоя глупендър няма ли кой да му банне 100-те ника, с които само пълни форума с глупости?
Re: Вместо евтини имоти - данък влог :}
22-03-2010 - 09:17:59
avatar
Quote
valsodar
А бе, модераторите - на тоя глупендър няма ли кой да му банне 100-те ника, с които само пълни форума с глупости?


---------
Глупостта е бронирана здраво в гърдите и бронебойни патрони няма открити (римейк на Вапцаров)
Няма да купиш имот без ПАРЕ , сигурно усещаш кожените атрибути отзад....а и съня вероятно не е спокоен.......
просто момче си - навсякъде има ИНТЕРЕСИ и модераторите НЯМАТ твоите интереси - те търсят кликове (сещаш ли се,тъпчо)
тълпата иска да чете , и не се интересува от такива като winking smileyтеб
а Влакът е бърз.......отдалечава се
Re: Вместо евтини имоти - данък влог :}
22-03-2010 - 09:44:03
avatar
Пунди тотално е изтрещял... Активизирането му е правопропорционално на спада на НИ. От няколко дена е суперактивен, което ме навежда на мисълта, че сме в началото на последната фаза от пукането на балона - отчаянието. По-добре продавай и минимизирай загубите. Примири се, не може всички да печелят. Препоръчвам ти да се преместиш на чист въздух и да работиш на открито. Сега по селата има доста изгодни къщурки,вземаш една, стягаш я, обработваш си градината, 10-11 часа на чист въздух дневно и забравяш за телефони, интернет и телевизия. Иначе ако продължаваш така рискуваш да влезеш в лудница / ако не си избягал оттам :] / Това последното в кръга на шегата, не се обиждай.
Re: Вместо евтини имоти - данък влог :}
22-03-2010 - 09:51:17
avatar
Quote
drakkar
Сега по селата има доста изгодни къщурки, вземаш една, стягаш я, обработваш си градината, 10-11 часа на чист въздух дневно и забравяш за телефони, интернет и телевизия. Иначе ако продължаваш така рискуваш да влезеш в лудница.

Съвсем сериозно - мой познат си търси къща на село, за да избяга от нервната си криза в града. Има собствен бизнес (сектор строителство), и аха е за лудницата. Месечно дава по 300 лв. за лекарства.
Re: Вместо евтини имоти - данък влог :}
22-03-2010 - 09:54:03
avatar
Quote
drakkar
Пунди тотално е изтрещял... Активизирането му е правопропорционално на спада на НИ. От няколко дена е суперактивен, което ме навежда на мисълта, че сме в началото на последната фаза от пукането на балона - отчаянието. По-добре продавай и минимизирай загубите. Примири се, не може всички да печелят. Препоръчвам ти да се преместиш на чист въздух и да работиш на открито. Сега по селата има доста изгодни къщурки,вземаш една, стягаш я, обработваш си градината, 10-11 часа на чист въздух дневно и забравяш за телефони, интернет и телевизия. Иначе ако продължаваш така рискуваш да влезеш в лудница / ако не си избягал оттам :] / Това последното в кръга на шегата, не се обиждай.

-------------
Зелен си и ти е простено winking smiley
не можеш да ме обидиш , още през 1985 отказах комунизЪма и оттогава никой не може да ме обиди без мое разрешение , това сгряваш ли го ?
като за теб , опростявам - обижда се само глупакът!
Не ми отговори - "аватарът" ти Семейна снимка ли е ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход