Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
18-03-2010 - 19:52:20
avatar
Ами, мълчим си - то с прости хора не се спори, а само им се гледа сеира отстрани!

Добре сте си паснали двамата на акъла, да се бяхте търсили - нямаше да се намерите!
Простотията сбира - Слатинско! *beer*
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
18-03-2010 - 20:21:35
Хайде, хайде, в новата тема на Айшето, която пуснахте преди половин час, има терен за изява и то на типичния сривльовски стил-без факти, без размисъл, само балони, гръмки приказки и упражнения по надсмиване над хората с кредити.
Дерзайте, сривльовци. До 400 на квадрат на Витошка е близо.
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
18-03-2010 - 20:24:57
Quote
Imotko
Хайде, хайде, в новата тема на Айшето, която пуснахте преди половин час, има терен за изява и то на типичния сривльовски стил-без факти, без размисъл, само балони, гръмки приказки и упражнения по надсмиване над хората с кредити.
Дерзайте, сривльовци. До 400 на квадрат на Витошка е близо.

Аа, имотко, като нямаш пари да купиш, гроздето е кисело, нали?
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
18-03-2010 - 21:07:26
avatar
Quote
Imotko
Е, аз почти съм ги оставил. Сделки си има и се увеличават, маса строители търсят парцели на нормални обезщетения или цени, но няма, защото собствениците на терени усещат пак шанс за лапане, търговете са само за по 1/3 от лозе или за старата панелка на баба ми.
Какво има да се говори повече? Когато фактите говорят и боговете мълчат.

Ура! И лошите кредити вече спадат, а безработицата за първи път от 2009-а отчита също спад! Криза не е имало, само по вестниците се опитват да ни заблуждават... Скоро ще имаме и положителен прираст!
tot
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
18-03-2010 - 21:19:54
Абе Имотко, как може да говориш пълни глупости....
Кога съм казал, че нотариусите са безработни.Ако ще и нито един апартамент да не се продаде повече в Сф., нотариусите пак ще има откъде да смучат десетки хил. левове., ти не се притеснявай за тях. Ти беше казал,че ако нямали по 1-2 сделки на ден щели да умрат гладни...А аз ти казах, че от началото на годината досега средно нотариусите правят по 1-2 сделки за прехвърляне максимум на седмица. Останалото ти обясних какво са. Ти ли ще ми спориш като аз всекидневно изготвям споразумения, анекси, молби за възбрани, обезпечения за бъдещи искове и т.н....много често в канторите на нотариусите, говорим си..
Аз незнам дали ще поскъпват и поевтиняват имотите, а ти казвам, че в момента пазара е супер слаб, да не кажа, че хич го няма!!!
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
18-03-2010 - 21:25:06
1-2 сделки на седмица за нотариус. Ама вярно бъкел представа си нямаш.
Ти да не си полудял? Това е толкова абсурдно, колкото и 149 евро на жълтите павета.
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
19-03-2010 - 00:30:57
avatar
"Нови 37 478 безработни през февруари"

Нови 37 478 безработни са се регистрирали в бюрата по труда през февруари месец, показват данните на Агенцията по заетостта.

Припомняме, по-рано днес шефът на НАП Красимир Стефанов заяви, че с 40 000 по-малко са трудовите договори, обявени в НАП през първите два месеца на годината.
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
19-03-2010 - 19:09:00
avatar
Quote
пегъзи музовски

когато някой е прост - то е почти като доживотна присъда !


Казвал съм ти вече, няма да повтарям /потретвам:

Если человек идиот, то это надолго!

Закачи си го на стената! *xxx* *beer*
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
20-03-2010 - 08:51:25
avatar
Вече сте решили да заживеете заедно. Вземете своето първо собствено жилище с ипотечен кредит Първи дом до 31.05.2010г., при:
Преференциални лихви*;
Безплатен Кредитен сертификат за 6 месеца, за да имате достатъчно време да изберете своя нов дом;
Възможност за застраховка Кредитна протекция при временна загуба на доход и възможност за потребителски кредит до 5000 евро.

*Пример:
Сума на кредита
Срок на кредита
Плаваща лихва за 1-ва г.
Плаваща лихва за останалия срок
ГПР /%/
40 000 EUR
20 г.
6.15%
8.15%
9.81%
20 г.
7.75%
7.75%
9.67%

Колелото, колелото отново се завърта!*ok*

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
20-03-2010 - 09:17:52
avatar
Снощи в "Панорама" шефът на бюджетната комисия - Менда Стоянова го заяви в прав текст :
Кредитите са сериозен сигнал за обръщане на посоката !
За останалото - или трябва да се сетите предварително или да ви го кажат , или да чакате 30 години
Както се казва , дори глупакът има избор ..............нищо че е глупав задълго!
Банковата политика е изпреварващ индикатор за случващото се .
За останалите - "общественото" мнение , каквото и да означава това в държава на последно място в Европа.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход