Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
13-03-2010 - 23:20:04
avatar
пунди (прУфесУр тъпарон) каза, че са двойно - продай го на него, хем след година ще го продаде на печалба, когато имотите "хвръкнат".

Значи на пунди - за 62000. Той ще го продаде догодина по 2000 евро квадрата или след 5 години - по 5000 евро квадрата.
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
13-03-2010 - 23:30:25
avatar
Quote
dodo2
пунди (прУфесУр тъпарон) каза, че са двойно - продай го на него, хем след година ще го продаде на печалба, когато имотите "хвръкнат".

Значи на пунди - за 62000. Той ще го продаде догодина по 2000 евро квадрата или след 5 години - по 5000 евро квадрата.
Всъщност една цена от около 25000 евро мисля, че ще е вероятна към края на годината. Така, че хората са спечелили в тази сделка.
tot
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
14-03-2010 - 00:55:34
Quote
sobstvenik 31
Абе Тот, Питам сериозно, въобще не ме интересуват злобарите,моят апартмент също е със същата квадратура / двустаен /.
Предимствата му са,че със сигурност местоположението е по-добро: МЕЖДУ ПАРК И УЧИЛИЩЕ!!!
Намира се на ТРЕТИЯ етаж, предполагам по-добре от 7мия. Можеш ли да дадеш брокерска оферта?:]
Нямам представа, не съм брокер, строител или оценител.
Според мен иди на някой друг оглед за подобен апартамент и виж на каква цена минимум са склонни да продават другите продавачи. Така ще си направиш справка относно моментните цени.
А иначе за Сухата река питах от любопитство, аз живея на ул. Оборище, а този квартал е много близо до нас, та се чудех защо там са толкова много по-евтини имотите отколкото в съседните квартали.
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
14-03-2010 - 07:52:50
avatar
Кредитирането отново е в ход !
Глупостите,които говорите не ви вършат работа - ако нямате собствено жилище !
Освен да чакате следващата криза през 2025 год .............дано я дочакате тук а не при Сант Пиетро*angel*
При Сант Пиетро*angel* имотите са безплатни , яденето,пиенето , жените са общи..........абе българска мечта.
-------
за по-простите мечтатели пояснявам - Сант Пиетро*angel* е Свети Петър , демек........небитието - там ще сбъднете всичко , тук обаче се плаща !

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
14-03-2010 - 08:52:48
Поправка: Saint Peter...
.......................
но и това не е достатъчно точно в горния контекст , защото там се говори и за безплатни фльорци около светеца за най-изрядните длъжници на банките, т.е за праведниците, т.е има се вредвид мюсюлманския рай . При Saint Peter мераклиите мога да разчитат само на нелегално внесени "Плейбой" от корумпирани ангелчета...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-14 08:53 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
14-03-2010 - 09:09:10
avatar
Quote
Спиридон Тепавичаров
Поправка: Saint Peter...
.......................
но и това не е достатъчно точно в горния контекст , защото там се говори и за безплатни фльорци около светеца за най-изрядните длъжници на банките, т.е за праведниците, т.е има се вредвид мюсюлманския рай . При Saint Peter мераклиите мога да разчитат само на нелегално внесени "Плейбой" от корумпирани ангелчета...
---------
очевидно не винаги си проС ..........всъщност още едно потвърждение,че очевидното е очевидно грешно
коментърът е неукоримclap: , приличен хумор.....пий едно от мен *drink1*

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
14-03-2010 - 09:15:29
Покорно благодаря за почерпката, Пундел..
Ще се възползувам....
В интерес на истината проЗтотията на моменти и на теб не ти е съвсем чужда, но напълно те разбирам.
Гениите си имат своите странности..
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
15-03-2010 - 11:00:15
avatar
Quote
Спиридон Тепавичаров
Покорно благодаря за почерпката, Пундел..
Ще се възползувам....
В интерес на истината проЗтотията на моменти и на теб не ти е съвсем чужда, но напълно те разбирам.
Гениите си имат своите странности..

----------
Драги ми Спиридончо , *smiley_ahh*
казано е във вечната книга - който е праведен-да хвърли пръв камък !
опазил ме Горния от подобни претенции - въобразиш ли си , че си голЕма работа , пуснеш ли емоциите напред - Кризомейкърите тутакси ти го ФдЕват двоен - някога съм го пробвал на друго място и не е гот , ама ич !
а ТЕ , "Местата" си приличат , щото ги прават едни и същи люде с едни и същи остри чекии!
сега пробите ще продължат сново , щото кандидати,"записани за тестове "дал Господ !

-------------
лошото е , че Рестартът на кредитите ще покачи цените на имотите отново !
Ако си гледал снощи репортажа по БТВ - и си "пробван" - вероятно се сещаш !
понеже си пич,черпя още едно *drink1*

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
15-03-2010 - 11:36:18
avatar
пунди има вирус :] barbaron го хакна
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
15-03-2010 - 22:21:01
avatar
ах тези имоти..........пак неприятности , пак квартири......пак алчни хазяи......
е,има някои тЕрикати понапазаруваха в кризата еФтинко - но Баш тарикатите,които чакаха......няма да дочакат:]

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход