Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
18-03-2010 - 14:33:11
Какъв ръст ви гони. На Един познат от банка:
"Аз съм риск анализатор в банка и получавам репорти както за работодателя ми така и за всички останали банки на пазара. Мога да ти кажа, че положението никак не е розово! Ще почне и реструктуриране на реструктурираните кредити, само и само да държим % на несъбираемите кредити нисък. но ако зажумиш дали чудовището изчезва?
Кредитния ни портфейл е изключително лош! знам го от първа ръка! в момента банките реструктурират и предоговарят кредити като ненормални с едната идея да спасят портфейлите си! ако правителсвтото и БНБ бяха упражнили контролните си функции навреме, в момента нямаше на има 40% несъбираеми кредити и такъв спад в кредитирането както на бизнеса, така и на населението!"
Всички тези реклами са за заблуждаване на населението = повтаряне че всичко е наред, чрез внушението че банките нямат проблеми след като могат да кредитират!. Едва ли не са бъкани с пари и няма на кого да ги дадат. Това си личи по % на кредитиране и % ГПР.
И защо са едни от най-високите в Европа?
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
18-03-2010 - 14:54:57
Quote
bota156

както на бизнеса, така и нКакъв ръст ви гони. На Един познат от банка:
реструктурираните креди"Аз съм риск анализатор в банка и получавам репорти както за работодателя ми така и за всички останали банки на пазара. Мога да ти кажа, че положението никак не е розово! Ще почне и реструктуриране на ти, само и само да държим % на несъбираемите кредити нисък. но ако зажумиш дали чудовището изчезва?
Кредитния ни портфейл е изключително лош! знам го от първа ръка! в момента банките реструктурират и предоговарят кредити като ненормални с едната идея да спасят портфейлите си! ако правителсвтото и БНБ бяха упражнили контролните си функции навреме, в момента нямаше на има 40% несъбираеми кредити и такъв спад в кредитирането а населението!"

Всички тези реклами са за заблуждаване на населението = повтаряне че всичко е наред, чрез внушението че банките нямат проблеми след като могат да кредитират!. Едва ли не са бъкани с пари и няма на кого да ги дадат. Това си личи по % на кредитиране и % ГПР.
И защо са едни от най-високите в Европа?
В момента един слух може да бъде фатален
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
18-03-2010 - 14:55:03
Quote
bota156
"Аз съм риск анализатор в банка...
Ще почне и реструктуриране на реструктурираните кредити...

Как става това ?
Коя е тая банка ?
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
18-03-2010 - 17:07:09
avatar
скоро прочетох една мисъл из Нета:

когато някой е прост - то е почти като доживотна присъда !

------------------------
bota156 , банките са кръвоносната система на икономиката !
ТЕ работят като редуктор на глупостта - когато глупаците се засилят - те ги спират и обратното !
Това са институции за които е известно едно жаргонно определение , което би следвало да провокира размисъл у всички останали.

в една банка работят десетина банкери (с подходящ манталитет) а останалите са просто служители
Банкерите се познават по това,че когато ти кажат колко е часът - винаги трябва да си поглеждаш часовника.
останалите просто си говорят .........като теб .
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
18-03-2010 - 17:17:02
avatar
Пунди - не бой се!
Ти, толкова много простотия си сбрал в себе си, че със сигурност тя ще ти е достатъчна за няколко прераждания напред! winking smiley
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
18-03-2010 - 18:33:04
avatar
Дали това не е дългоочакваният ръст на имотите...


Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
18-03-2010 - 19:15:33
пегъзи музовски,
Нима кредитите ПА-ПА-ПА бяха редуктор на ГЛУПОСТТА?
НАПРОТИВ банките умишлено оглупяваха българския народ и хиляди изгоряха (ще изгорят). Покрай тях и банките.
За кой ще е фатално не смея да прогнозирам (страх ме е да си помисля даже).
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
18-03-2010 - 19:24:28
В другата тема един рутеше пак банките, друг имаше познат безработен нотариус, тоя пък познава кредитен анализатор, който единствената му работа е да разправя на Сульо и Пульо колко е закъсал работодателя му.
Егати приказките от хиляда и една нощ.
Имоти за без пари няма, няма и да има.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-18 19:39 от Imotko.
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
18-03-2010 - 19:36:00
avatar
Quote
Imotko
В другата тема един рутеше пак банките, друг имаше познат безработен нотариус, тоя пък познава кредитен анализатор, който единствената му работа е да разправя на Сульо и Пульо колко е работодателя му.
Егати приказките от хиляда и една нощ.
Имоти за без пари няма, няма и да има.

Защо така брутално разваляш мечтите на хората остави ги поне да сънуват!!!:g: Дори не предполагаш, когато се събудят какво виждат и очакват!!! Нека бъдем малко християни, дори и реалисти! Да спонсорираме някой казан със супа!:]

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
18-03-2010 - 19:42:48
Е, аз почти съм ги оставил. Сделки си има и се увеличават, маса строители търсят парцели на нормални обезщетения или цени, но няма, защото собствениците на терени усещат пак шанс за лапане, търговете са само за по 1/3 от лозе или за старата панелка на баба ми.
Какво има да се говори повече? Когато фактите говорят и боговете мълчат.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход