Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
12-03-2010 - 12:29:48
avatar
[imoti.investor.bg]
-------------
май ще излезе вярна поговорката - докато умните умуват - лудите лудуват (КУПУВАТ)
нема лошо,Умните да чЕкат - и те ще купят , но СКЪПО !

------------------

както винаги-Пак ни излъгаха
и тук няма значение кой какво мисли - Кредитите тръгнаха - с тях и цените "нагоре" , така че Първите ПАК ще спечелят , продавачите вече не са толкова сговорчиви- все пак става въпрос за пари.

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-14 09:13 от прУфесУр тъпарон.
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
12-03-2010 - 12:58:03
[bglog.net]
Don’t feed the forum trolls
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
12-03-2010 - 13:17:06
Quote
tiktak
[bglog.net]
Don’t feed the forum trolls

Еваларка tiktak. *ok* *ok*

Те всички си го знаят пунди, ама пак му пишат в глупавите теми. Надявам се
обаче след твоя коментар тази тема да остане празна smiling smiley И без това нещо
темите между ъпъри и сривльовци дадоха фира. Всички аргументи вече са
изложени. Няма какво да се прибави. Остава само да наблюдаваме статистистиката,
прегледа на печата и да се наслаждаваме.
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
12-03-2010 - 13:28:48
avatar
26.02.2010, БНБ: Тенденция за сваляне на лихвите няма
"За тенденция към сваляне на лихвите по кредитите у нас изобщо не може да се говори. Редица кредити не само че не са поевтинели от началото на 2010 г., а дори са поскъпнали, става ясно от лихвената статистика на БНБ за януари, обявена вчера."

02.03.2010, С. Александров: Не одобрявам
"Това, което не одобрявам, е, че статистиката на БНБ дава усреднени величини, които не дават представа каква част от ръста на кредитирането се дължи на реално отпуснати кредити и каква - на обратното изкупуване на портфейли. Ако не е от реално кредитиране, това означава, че банките сме длъжници към икономиката - не сме вкарали реални пари."
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
12-03-2010 - 16:25:36
avatar
Quote
dodo2
26.02.2010, БНБ: Тенденция за сваляне на лихвите няма
[i]"За тенденция към сваляне на лихвите по кредитите у нас изобщо не може да се говори. Редица кредити не само че не са поевтинели от началото на 2010 г., а дори са поскъпнали, става ясно от лихвената статистика на БНБ за януари, обявена вчера."[/i]

02.03.2010, С. Александров: Не одобрявам
"Това, което не одобрявам, е, че статистиката на БНБ дава усреднени величини, които не дават представа каква част от ръста на кредитирането се дължи на реално отпуснати кредити и каква - на обратното изкупуване на портфейли. Ако не е от реално кредитиране, това означава, че банките сме длъжници към икономиката - не сме вкарали реални пари."

-----------------------

Шъ знайш , ама изобщо не се говори..........[www.profit.bg]
кога ще ме научите да съм прост като вас...........лесно ви е ,не ви боли глава (е сигурно ръце и крака болят)
мислете бе хора , не е трудно
на позволявайте други да ви определят приоритетите

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
12-03-2010 - 18:28:21
avatar
Quote
прУфесУр тъпарон
Quote
dodo2
26.02.2010, БНБ: Тенденция за сваляне на лихвите няма
[i]"За тенденция към сваляне на лихвите по кредитите у нас изобщо не може да се говори. Редица кредити не само че не са поевтинели от началото на 2010 г., а дори са поскъпнали, става ясно от лихвената статистика на БНБ за януари, обявена вчера."[/i]

02.03.2010, С. Александров: Не одобрявам
"Това, което не одобрявам, е, че статистиката на БНБ дава усреднени величини, които не дават представа каква част от ръста на кредитирането се дължи на реално отпуснати кредити и каква - на обратното изкупуване на портфейли. Ако не е от реално кредитиране, това означава, че банките сме длъжници към икономиката - не сме вкарали реални пари."

-----------------------

Шъ знайш , ама изобщо не се говори..........[www.profit.bg]
кога ще ме научите да съм прост като вас...........лесно ви е ,не ви боли глава (е сигурно ръце и крака болят)
мислете бе хора , не е трудно
на позволявайте други да ви определят приоритетите

Аз съм написал нещо, което е факт, а ти цитираш някой, казал нещо, започващо с ЩЕ (и тайно завършващо с въпросителна).

Нека напъните да продължат.
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
13-03-2010 - 17:47:19
Поскъпват !?! Може би ще поскъпнат най-вече панелките в Слатина*yes*? Там собствениците държат цените на панелките високи, понеже Слатина е топ локация*yes*.

[zdravbadi.com]
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
13-03-2010 - 18:26:01
avatar
Че те панелките в Слатина винаги ще бъдат скъпи за клошарите подвизаващи се във форума и никога нищо не купувящи и прехвалящи влога като най-добрата инвестиция. Да се чудиш какво търсят във форум за имоти? Аз знам - имат си една мечта - покрив над главата!:}

SERDICA MEA ROMA EST!!!
tot
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
13-03-2010 - 18:36:41
Майката на мой колега си купи панелка 60кв. в Слатина за 31 000евро. Доколкото разбрах по обява била 45 хил.
Това миналата седмица
Re: Ръст в кредитирането - Имотите Пак поскъпват !
13-03-2010 - 18:47:15
avatar
Quote
tot
Майката на мой колега си купи панелка 60кв. в Слатина за 31 000евро. Доколкото разбрах по обява била 45 хил.
Това миналата седмица

Ти не им ли препоръча Сухата река?:ami:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход