Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
15-03-2010 - 23:28:03
Quote
Imotko
Да, който не знае английски, е тъпанар. Включително и аз. Айде в езиковия форум.

Никой не казва, че който не знае английски е тъпанар, но е доста тъпанарско да не се съветва с някой който знае, като прави реклама, която се излъчва по БТВ (интересното е, че и там явно никой не е забелязал) или си боядисва тотално погрешно името на фирмата в-у микробусите. Да си ги казват и пишат на български или да го правят правилно на английски, иначе са си чиста проба тъпанари.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
15-03-2010 - 23:43:04
Да се върнем на въпроса за топ-локацията.Няма как имот зад канала да е топ, още повече зад гара подУЯне.Когато бях дете дядо ми ме е водил да видя сърни в Редута.А панел в слатина е на края на света.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
15-03-2010 - 23:52:11
avatar
Провокираш ли ме смешко! Кажи ти къде си, откъде си се пръкнал , да не би в околностите на река Ганг в Пакистан и откъде даваш мнения за Софийски квартали? Факта, че локализираш Редута, зад гара Подуяне, говори много - не може да даваш мнения за локации, когато гледаш само картата на София! А относно Слатина, като топ локация, не съм казвал такова нещо, само, че моят апартамент е на топ локация в самия квартал. Разбра ли СЕЛТИК ?

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 00:00:44
Там ли са още сърните селянино ?
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 00:14:51
avatar
Не съм срещал по-тъпо копеле от тебе!!! Ти да не си някой безимотен комплексар, че подхващаш темата за селяните в друга тема, която аз съм пуснал? ПРОСТ ли си ? Глупав ли си ? Забелязах, че в тези две теми се опитват да ми опонират и софианци, които се надуват ,че са от скъпи софийски квартали , само че изостанали, потомци на комунисти живеещи в гредоредни кимизарници/ естествено под наем/ защото дори да си най- големия лъжец, няма да посмееш да си признаеш, че нямаш нищо!!! Аз попитах нормални въпроси - ОТ КЪДЕ СИ?; КАКВО ПРИТЕЖАВАШ? КОЙ СИ? Глас в пустиня!! ТЪПИ кОМПЛЕКСИРАНИ НЯМАЩИ НИЩО МИЗЕРНИЦИ, ДОРИ ДА СИ ОТ СОФИЯ ТИ СИ НАЙ-ПРОПАДНАЛИЯ ДЕКАДЕНТ.

П.П. Призовавам всички участници във форума да ми пишат на лични и аз ще ги поканя на гости в моят квартал, да видим дали има сърни и тем подобни глупости или Гранит или по скоро ПЯСЪЧНИК!, ЩЕ СЕ ОКАЖЕ ПЪЛЕН ЛЪЖЕЦ И НЕЩАСТНА МИШКА!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 00:20:43
Не се пали приятел от Кору чешме съм, айде тичай у гугъл а за сърните питай някой който е наистина Софианец .
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 00:25:11
Quote
sobstvenik 31

П.П. Призовавам всички участници във форума да ми пишат на лични и аз ще ги поканя на гости в моят квартал, да видим дали има сърни и тем подобни глупости или Гранит или по скоро ПЯСЪЧНИК!, ЩЕ СЕ ОКАЖЕ ПЪЛЕН ЛЪЖЕЦ И НЕЩАСТНА МИШКА!

Тя и Румяна Желева при изслушването си пред ЕП покани публично членовете на журито да дойдат в "родния" и Бургас и да се убедят на място какво мислят хората за нея, ама само и се присмиваха.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 00:28:34
avatar
Така кажи бе "Приятел", кажи че си от там дето няма българска жилка, а сте само византийци/ небългарии/. Така кажи ще те разбера.
Естествено сетих се, че моите прогнози за цунамитата по морето наводненията и свлачищата сигурно са те подразнили защото съчетано с глобалното затопляне може твоите земи да останат завинаги под вода и да се преселиш под наем в Стара Загора. Тогава Аугуста Траяна ще бъде твоят РИМ!
Кажи твоята местност до 2005г. към град ли се водеше или към село?

П.П. Няма да се наложи да прибягвам към Гугъл поради простата причина, че както казах в един мой пост : Аз съм измислил Географията и Икономиката, но да те посветя и теб неразумни - и Етнологията!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 00:32:47
Мани тоя гугъл бе питай стари хора *drink1*
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 00:44:12
Quote
sobstvenik 31
П.П. Няма да се наложи да прибягвам към Гугъл поради простата причина, че както казах в един мой пост : Аз съм измислил Географията и Икономиката, но да те посветя и теб неразумни - и Етнологията!

Църквата "Света София" е катедрала на Софийската митрополия. Тя заема мястото на стария площад Коручешме, който се славел със свой извор, засенчван от вековни дървета. Днес площадът се нарича "Света Неделя".
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход