Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Асен Ягодин: През 2010 г. цените на недвижимите имоти ще бъдат атрактивни - Г-н Ягодин изобщо не "разбира" от имоти ,щом прогнозира ПОСКЪПВАНЕ *ok*!

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
[imoti.investor.bg]

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-24 12:10 от прУфесУр тъпарон.
Човек, ти просто си пускаш теми ей така колкото да има ли ?
Прочете ли я въобще ?

Quote

- Г-н Ягодин, живот под наем или покупка на апартамент е правилното решение?

В настоящия момент по-скоро под наем. От чисто прагматична гледна точка, няма резон да се купува жилище, при положение че пазарът прелива от апартаменти за отдаване под наем. В преобладаващата част от случаите размерът на наема е по-нисък от месечната вноска по кредит за подобно жилище.
Quote
Satori
Човек, ти просто си пускаш теми ей така колкото да има ли ?
Прочете ли я въобще ?

Quote

- Г-н Ягодин, живот под наем или покупка на апартамент е правилното решение?

В настоящия момент по-скоро под наем. От чисто прагматична гледна точка, няма резон да се купува жилище, при положение че пазарът прелива от апартаменти за отдаване под наем. В преобладаващата част от случаите размерът на наема е по-нисък от месечната вноска по кредит за подобно жилище.
В същото време и въпреки тази пазарна логика, нещата стоят по-различно и търсенето на жилища продължаваМисля, че две са основните причини за това – от една страна, никой не може да бъде сигурен какви ще са наемните нива след две, три или повече години, а от друга, българинът традиционно се стреми към собствено жилище. Просто такава е народопсихологията ни - „моят дом - моята крепост”, особено в несигурни времена като сегашните. А и в момента цените на недвижимите имоти са доста атрактивни и то при качество на строителството, доста по-добро от това преди няколко години. Също така вече не се купува на „зелено”, а клиентите избират измежду финално изпълнени жилища. Всичко това трябва да се калкулира и оценява като уникална ситуация на пазара през 2010 г..

--------------------------

Кота те произведох калайджия-кога ти почерня задника !winking smiley

споко с "врътките" - аз съм ги измислил.........а не си платил ноу-хауто
чети с червеното , цъкай с език и купувай *angel*

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
въпреки тази пазарна логика, нещата стоят по-различно и търсенето на жилища продължава

Ако, това е вярно, къде са уфсити? Които търсят, или тези с пазарната логика? Къде, ние простичките да се наредим?

Или, няма значение, все сме си уфси?
:]*drink1*
Quote
Muza
въпреки тази пазарна логика, нещата стоят по-различно и търсенето на жилища продължава

Ако, това е вярно, къде са уфсити? Които търсят, или тези с пазарната логика? Къде, ние простичките да се наредим?

Или, няма значение, все сме си уфси?
:]*drink1*
----------------------
е, ти не си баш офца *rose* *bow*, има далече по-талантливи от теб !
понеже си приятелка , под секрет ти казвам :
оФсите са две породи:
-Северна - тези които купуваха скъпо
-Южна- тези , които НЕ купуват СЕГА !
--------------
но и НА двете породи им събират млякото и вълната на едно място..............така че всичко е условно !

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
smiling smiley

Мерси!

Отдавна се каня да ти кажа, че този процент, който го даваш - 2% е много, много завишен. Всички ние тук влизаме в големия процент.

Разделението, което аз бих направила е: едните успяват да минимизират загубите, а другите не. Просто, всички сме губещи. В публиката... не сме ние.

Колкото първата група е по-голяма, толкова е по-добре за всички, защото макар и индивидуалисти, живеем и зависим един от друг.

И, тук е мястото на въпроса: кое е правилното - да се обнадеждава, да се насочва, без да има сериозно основание, или да се назоват реалностите и да се търси начин.

При първото се залага на очаквания, като двигател. Но... това, в момента, струва ми се, не е печеливша карта. И обуславя чакане, бездействие.

При второто - действие и...много работа.

Аз залагам на второто. А, ако се случи първото, още по-добре!

smiling smiley*drink1*
Quote
Muza
smiling smiley

Мерси!

Отдавна се каня да ти кажа, че този процент, който го даваш - 2% е много, много завишен. Всички ние тук влизаме в големия процент.

Разделението, което аз бих направила е: едните успяват да минимизират загубите, а другите не. Просто, всички сме губещи. В публиката... не сме ние.

Колкото първата група е по-голяма, толкова е по-добре за всички, защото макар и индивидуалисти, живеем и зависим един от друг.

И, тук е мястото на въпроса: кое е правилното - да се обнадеждава, да се насочва, без да има сериозно основание, или да се назоват реалностите и да се търси начин.

При първото се залага на очаквания, като двигател. Но... това, в момента, струва ми се, не е печеливша карта. И обуславя чакане, бездействие.

При второто - действие и...много работа.

Аз залагам на второто. А, ако се случи първото, още по-добре!

smiling smiley*drink1*
-------------------------
историята се повтаря !
чети Стив Ханке , осве ако не го броиш и него за "сходен"

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Tъпароне, когато престанеш да пишеш в уведомителен тон и да завършваш изреченията си с удивителен знак, тогава чакай разбиране.
Нищо лошо няма в споменатите изразни средства. На четвърти километър лекуват далеч по-лоши диагнози...
Пробемът ти е, че правиш заключения преди предположенията. Останалото е кармична обремененост.
Рецептата е: Pressure and time...
пунди (прУфесУр тъпарон) видя графиката на първа страница за понеделник и се насра.

Така ми се струва, затова пусна оттогава 10-15 еднакви теми. Няма ли кой да го зачисти малко.

И един съвет към същия - не теб колко пъти трябва да ти се повтаря, че и най-голямата овца или тъпак знаят приказката за лъжливото овчарче и колкото повече платени статии се публикуват (и колкото повече глашатаи на глупостта като теб ги разпространяват), толкова по-обратен ефект имат. Хабиш напразно усилия.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход