Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За съжаление...

Публикувано от kuku987 
Re: За съжаление...
15-02-2010 - 02:03:06
Муза, недей ! Ще ме разплачеш...
куку, к`ва ти беше прогнозата за DJ за края на януари да не я търся в архива...:]
Ех...
Re: За съжаление...
15-02-2010 - 03:20:01
avatar
Quote
BulCan
Куку, абе в Канада направо си се вдигат цените на НИ. Това, което писахме за 20-30% спад (по мои спомени) преди около 8-9 месеца нещо не го виждам. Какво се случва според теб?

П.П. Визирам Метро Торонто и Монреал, Отава също. Ванкувър винаги си е било по-скъпо, а и не ме интересува особено.

Ниски лихви затова. Строят като откачени но имам статия специално за тебе съм я отделил. http://www.torontosun.com/money/2010/02/11/12837091.html

И ще сканирам една че неможах да е намера в нета. Засега чети тази.

Ни копува ни продава
Re: За съжаление...
15-02-2010 - 03:27:07
The more you blow it, the louder it pops...

Niski lihwi i CHMC (taxpayers on the hook).

Ako iskash da kupuwash chakaj 2-3 godini, sega e naj-loshoto wreme.
Re: За съжаление...
15-02-2010 - 03:49:51
avatar
Quote
Naskata
Муза, недей ! Ще ме разплачеш...
куку, к`ва ти беше прогнозата за DJ за края на януари да не я търся в архива...:]
Ех...

Смей се смей куковата прогноза нее миродавна. Не забравяй че DJ крепи светова валута и чичо Сам няма лесно да се предаде. Мое лично мнение е че изкуствено е надут зада са спокойни китайците. Ама взаимоотношениата на тези 2 страни е много специално. Това е бракосъчетание без да има опция за развод. Не забравяйте че Китай е огромна икономическа сила и неси поплюва с никого. Имаше смелоста да се озъби на държава като Канада. Но в същото време неможе да си позволи изгубването на Северно Американския пазар. Затова неможе развод викове, крясъци, сърдене и хвърляне на къчове ама са заедно. Политика. И за благоденствието на всички някой ще трябва да отнесе бастуна.

Ни копува ни продава
Re: За съжаление...
15-02-2010 - 03:53:16
avatar
Quote
kuku987
23 000 работници от провинцията напуснаха София само за месец

[www.standartnews.com]


Тогава ще се повиши търсенето на имоти в провинцията smiling smiley
Re: За съжаление...
15-02-2010 - 04:47:50
DJ е надценен, корекцията е неминуема.
това дето го гледаш е сакърс рали.

Кога точно ще се случи? Божа работа, аз лично чаках да се случи по-рано.
Въпрос е на време, всъщност тегленето на огромни заеми и дефицитите в УС раздуха печалбите на компаниите и въпреки това DJ е надценен спрямо печалбите.... това е обаче временен феномен, тегленето на заеми е до време, после следва затягането на разходите...

И не забравяй че аз винаги се оказвам умерен оптимист що се отнася до способносите на правителствата да осират пейзажа. Като резултат естествено нещата се скапват повече отколкото трябва.
Ако балоните се пукаха когато трябва нещата нямаше да се орерат толкова.

Това което чуваме и понамирисваме в момента са само попръцвания, гледай само какво става когато THE SHIT HITS THE FAN. (TSHTF)



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-15 04:57 от kuku987.
Re: За съжаление...
15-02-2010 - 05:06:27
Patience,

Shte widim i DJ down i 149 euro na kwadrat top location w Bg.

Please return to your seats and replace the tray tops to their upright position. The captain indicates we have started our descent.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-15 05:07 от kuku987.
Re: За съжаление...
15-02-2010 - 09:04:22
За момента няма изгледи да изпаднем чак до там.Имаше някога...борда,инфлацията и т.н. Те цените на НИ са резултат на всичко останало,а не движещ фактор.
Re: За съжаление...
15-02-2010 - 10:47:06
Абре Куку, не е ли веч времи да напраиш следващата курекция, да нее вечи 149Е на метъра квадратен, ами да е дъ кажим 49Е за тип топ локейшън. Айди, че цините съвсем рахатясаха.
Re: За съжаление...
15-02-2010 - 11:06:19
avatar
Перо, много си наперен ама в Латвия, цените на НИ са спихнали със 72 % от върха и са на нивата от 90-те години. Ако не знаеш да ти кажа, че ги следваме по петите с 1 - 1,5 година закъснение. Така че извади 70 % от нивата лято 2008 / незабравимо:] и ще видиш бъдещите нива без кристална топка и хвърляне на боб.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход