Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За съжаление...

Публикувано от kuku987 
За съжаление...
14-02-2010 - 22:01:59
23 000 работници от провинцията напуснаха София само за месец

[www.standartnews.com]

Предлагат се имоти с до 60 % срив в цените

[www.segabg.com]
Re: За съжаление...
14-02-2010 - 22:21:25
avatar
В страната има ООгромна снежна покривка и температурите са под нулата.
Просто е зима.
нооо цените на имотите ще пАААдат и всички ще мрем.


СТИГА ГЛУПОСТИ БРЕ КУКУЛИНО.


И този път ще оживеем.:]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: За съжаление...
14-02-2010 - 22:58:30
Криза е.Нормално....
Re: За съжаление...
14-02-2010 - 23:06:08
Ех...,Куку,хайде да се спре цялата тази сбъркана теза.
Явно в BG няма да стане както смяташ,или ако стане ще е доста по-късно от времето за твоят таргет.
Съгласна съм,цените падат,но не на имотите които ме интересуват,не на местата където имам интерес,и....... изобщо не се случва нищо което дори да ме наведе на мисълта,че от някъде,ще има локации за по 149 $ на кв.м./ освен в долно нанагорнище /.
Винаги е имало и ще има имоти за които никои няма интерес,та може и да видим такива цени и в София,но примерно кв. "Христо Ботев" и не фиксирам УПИ-та около аерогарата. Лично на мен вече ми писна да чета,че нещо ще стане,че едва ли не вече е станало.Не знам може и да бъркам,но.....нищо не води до този извод.
Поздрави.
Re: За съжаление...
14-02-2010 - 23:21:52
avatar
Quote
regataco
Винаги е имало и ще има имоти за които никои няма интерес,та може и да видим такива цени и в София,но примерно кв. "Христо Ботев" и не фиксирам УПИ-та около аерогарата. Лично на мен вече ми писна да чета,че нещо ще стане,че едва ли не вече е станало.Не знам може и да бъркам,но.....нищо не води до този извод.
Поздрави.

Напротив, всичко води до този извод, а интересното е, как темпът е такъв какъвто е. И преди цитирах едно мнение:

Аз напоследък се вълнувам много повече от един друг въпрос:
"Колко финансов ресурс отива за задържане на сгромолясването на имотния бизнес и кой точно плаща тая сметка в момента?"


Ей това е въпросът, на който отговорът би бил интересен.
Y~Y
Re: За съжаление...
14-02-2010 - 23:34:59
Забележете , че куку не казва нищо освен да дава препратки към статии от вестници.
Какво се палите толкова :g:

Каквото има да става ще става.

Моето мнение е : падане от високо без парашут и челен удар в земята .
Единствениа шанс е при удара да откриете нефт , примерно.

оф . оунър-е сайта в подпса ти е много зле . дано не са ти взели пари за него. нивото му не на почти всички нови кооперации.
Re: За съжаление...
15-02-2010 - 00:02:19
Колко финансов ресурс отива за задържане на сгромолясването на имотния бизнес и кой точно плаща тая сметка в момента?"
E,това е ВЪПРОСА.
Напълно съм съгласна с теб , от това ще зависи всичко останало.
Re: За съжаление...
15-02-2010 - 00:06:56
Quote
regataco
Колко финансов ресурс отива за задържане на сгромолясването на имотния бизнес и кой точно плаща тая сметка в момента?".


Не са ипотекарите, защото те вече не плащат *pardon*
Re: За съжаление...
15-02-2010 - 00:19:12
Като изключим собствените си наблюдения, както и ЕЖК на пазаря, тъй като са недоказуеми, горе банера на инвестор, сменя заглавия, все едни такива... При това всеки ден.


Притесненията за Дубай пак са на дневен ред

Френските и швейцарските банки най-засегнати от гръцката криза

Societe Generale: Еврозоната върви към разпадане

С 25% е паднал износът на български вина през 2009 г.

Може би, трябва да спрем да четем преса? Или, да не обръщаме внимание какво става около нас в ежедневието.
Тези, напускащи големите градове, са били най-малкото потребители в тях. Техните семейства, също. Където и да се намират. От там, следва спад на оборотите, спад на приходите, нови съкращения. Каква част от тях са с кредити? Кой знае точно? Фирмите с кредити, достатъчно добре ли са предвидили този спад, за да не се отрази на погасителните им планове? Или разплащането с контрагенти? И още куп въпроси...

Наистина, стана много мрачно и подтискащо. Всеки би искал да чуе, да усети, обнадеждаващи новини. Голото им казване, без покритие, не дава това. Даже, напротив. Подхранва в пъти повече недоверието. А, това е много по-опасно, и много по-лошо.
Re: За съжаление...
15-02-2010 - 00:24:06
granit,какво те интересуват ипотекарите и кой колко плаща?
Гледай собственият си интерес.
Ти,ако до сега не си могъл да се оправиш,та сега ли.......?
Ако,чакаш някой да ти даде нещо е.... , Бога ми,чакай някой нещастник да не може да си плати ипотеката и ТИ,ама точно ТИ, да си този който ще купиш,ох....Боже, блаженни са вярващите.
При това за какво ти е да купуваш в София?
Момчета и момичета,dodo2,е прав кой е големия въпрос?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход