Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?

Публикувано от Бай Пешо 
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
11-02-2010 - 13:16:19
avatar
според мен брокерчета и строителчета ИЗТРЪПВАТ при думата БОЙКОТ от страна на КУПУВАЧИТЕ!

БОЙКОТ, БОЙКОТ, БОЙКОТ, БОЙКОТ, БОЙКОТ, БОЙКОТ, БОЙКОТ, БОЙКОТ, БОЙКОТ!

Да им спретнем едно бойкотче, каквото ТЕ ни спретнаха 2007-2008 smiling smiley

Нали се събираха да се наговарят в разни заведения маститие стоителчета-пехливанчета smiling smiley

на другия ден действително всички оферти бяха с 100 Е/м2 отгоре!

Каквото повикало - това и отговорило !
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
11-02-2010 - 13:23:38
avatar
Е защо ще паднат цените, когато моята заплата я намалят? Какво общо имат сегашните ми доходи с панели строени преди 30 години от строителни войски ? Покажи ми някъде написано в труд по икономика / да не е от български автор / каква е връзката заплати на незаети в строителния сектор - цени на НИ? Високите цени са следствие само на едно - спекула и желание за бързо забогатяване. Освен това цените не растяха с темпа на нарастване на заплатите. Примерно моята заплата от 2000 до 2008 нараствна с 40 %, обаче цените скочиха 3,5 пъти !!! Това ако не е алчност. Е сега се спускаме надолу и не си мислете, че ще спрем в равновесната точка. Инерцията е голяма и ще слезем доста под справедливите цени, на които биха се търгували НИ ако не беше балона.
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
11-02-2010 - 13:25:29
Цените ще паднат, когато твоята заплата я намалят, защото ще намалее търсенето.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-11 13:26 от dragula.
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
11-02-2010 - 13:31:04
avatar
Ама аз си имам жилище / наследствено / и няма да купувам нито сега, нито ако ми намалят заплатата.
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
11-02-2010 - 13:31:27
Quote
palamud
според мен брокерчета и строителчета ИЗТРЪПВАТ при думата БОЙКОТ от страна на КУПУВАЧИТЕ!

БОЙКОТ, БОЙКОТ, БОЙКОТ, БОЙКОТ, БОЙКОТ, БОЙКОТ, БОЙКОТ, БОЙКОТ, БОЙКОТ!

Да им спретнем едно бойкотче, каквото ТЕ ни спретнаха 2007-2008 smiling smiley

Нали се събираха да се наговарят в разни заведения маститие стоителчета-пехливанчета smiling smiley

на другия ден действително всички оферти бяха с 100 Е/м2 отгоре!

Каквото повикало - това и отговорило !

Стотина човека да сте в форума - ми спретнете си бойкот. Ако искате организирайте го масово. Ама нали го знаеш българина, докато вие бойкотирате, все ще се намерят такива да се възползват. За бога братя не купувайте!!!!! от Димитър Попов



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-11 13:37 от PER0.
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
11-02-2010 - 13:35:58
avatar
А бе какъв ти бойкот - криза е! winking smiley
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
11-02-2010 - 13:41:40
avatar
Quote
valsodar
А бе какъв ти бойкот - криза е! winking smiley

ами именно, потенциалните купувачи в момента са по-малко от 1000 .... лесно се спретва БОЙКОТ!

не е като преди ... дори двама -трима, 10 да се отцепят ефекта ще е поразитлен!

като добавим 10тина Паникьосани продавачи, другия месец цените ще са 50% надолу.

Те и без това ще паднат - колкото по-бързо, толкова по-добре за ИКОНОМИКАТА (заплатите) smiling smiley
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
11-02-2010 - 13:50:47
Quote
palamud
Quote
valsodar
А бе какъв ти бойкот - криза е! winking smiley

ами именно, потенциалните купувачи в момента са по-малко от 1000 .... лесно се спретва БОЙКОТ!

не е като преди ... дори двама -трима, 10 да се отцепят ефекта ще е поразитлен!

като добавим 10тина Паникьосани продавачи, другия месец цените ще са 50% надолу.

Те и без това ще паднат - колкото по-бързо, толкова по-добре за ИКОНОМИКАТА (заплатите) smiling smiley

Вярваш ли си?
[www.investor.bg]
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
11-02-2010 - 14:05:28
Quote
drakkar
Ама аз си имам жилище / наследствено / и няма да купувам нито сега, нито ако ми намалят заплатата.

Това е повече от ясно. Благодари се на предците ти, че са ти оставили жилище.
Ако наистина заплатата ти се е увеличила с 40%, то всъщност като се отчете и инфлацията за периода, то доходът реално е паднал с 40%.

Индексът на потребителските цени
за месец Декември 2009 г. спрямо месец Януари 2000 г. е 179.4%,
т.е. инфлацията е 79.4%

Това е информация от сайта на НСИ.
Ти не си фактор на пазара на недвижими имоти откъм купувачите. Гледай да не станеш фактор откъм продавачите. winking smiley

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
11-02-2010 - 14:09:39
Quote
palamud
Quote
valsodar
А бе какъв ти бойкот - криза е! winking smiley

ами именно, потенциалните купувачи в момента са по-малко от 1000 .... лесно се спретва БОЙКОТ!

не е като преди ... дори двама -трима, 10 да се отцепят ефекта ще е поразитлен!

като добавим 10тина Паникьосани продавачи, другия месец цените ще са 50% надолу.

Те и без това ще паднат - колкото по-бързо, толкова по-добре за ИКОНОМИКАТА (заплатите) smiling smiley

В един момент ако са 1000, в следващия са 900, а след месец - може и да са по-малко от 10. Никой не купува стока, която се обезценява с часове.
Бойкотът и да не е специално организиран и управляван, се случва. И без бойкот продавачите на зарзават /на женския пазар/ всеки ден изхвърлят в кофите гниещите продукти, а ако има бойкот - целия зарзават ще отиде в кофите. И това - в сферата на хранителните продукти, където повече от 1-2 дни на гладен стомах не се издържа. А ако пренесем аналогията в бранша с НИ, където купувача може да купи тази година, но може и догодина, а може и изобщо да се откаже от покупка......нещата стават сериозни - "200Е/м2 на жълтите павета" clap:

[zdravbadi.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-11 14:11 от Бай Пешо.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход