Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

?....

Публикувано от studenta 
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
29-01-2010 - 00:45:30
Москва 15 К зелени гущери квадратния метър ново луксозно или някъде по центъра. Обикновените хора там не получават повече от нас и съответно не могат да си го позволят, освен ако бачкат в милицията или армията.
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
29-01-2010 - 01:11:22
добре е апартамента, струва си парите.
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
29-01-2010 - 07:36:53
Мелиске сривла такава, ти къде живеш бе батко. Искам да се запозная с теб, да обменим малко опит.

_________________
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
29-01-2010 - 20:22:30
Quote
palamud
да бе - реално апартамента е 100-150 квадрата ... другото е тераси.... ще ми е интерсно кой луд ще даде МИЛИОН за тристаен апартамент smiling smiley ... хубав е но чак пък супер ...

Ще се учудя ако още не са го купили*yes*.smiling smiley

Хубав, хубав, че колко да е хубав!? При тая площ на терасите, в този момент на падащи цени, 3000Е/м2 е по-скоро рекламна цена, отколкото цена за купувачи.
Днес и 1500Е/м2 да му искат, купувач няма да се намери /а за цената, която след няколко месеца реално може да му се вземе......сигурно и 1000 ще са му много/.
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
29-01-2010 - 21:24:33
avatar
Мда, и наесен ако се набута някой балък да го вземе на 1000 евро метъра терасата, ще има да се бие в гърдите, че са му направили 300% отстъпка*drunk**beer**drunk*
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
30-01-2010 - 17:21:59
Quote
valsodar
Мда, и наесен ако се набута някой балък да го вземе на 1000 евро метъра терасата, ще има да се бие в гърдите, че са му направили 300% отстъпка*drunk**beer**drunk*

Наесен 300%, защото ако и тогава не го продадат - през пролетта на 2011 отстъпката може и да е 400%.*drunk*

Нема вече купувачи....Те са изчезващ вид.
Който продал, продал, който не - анадър тайм и то на 50% от сегашната цена.
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
31-01-2010 - 10:46:07
Гледам, че коментарите излязоха от чертите на София, та викам да прибутам и една провинциална оферта от нашия край smiling smiley
Съзнавам, че коментари по оферти не са много коректни, но наистина ми е интересно какво мислят хората за тази - бентли ли е, форд ли е ...или ес-класа smiling smiley
Иначе си мисля, че хората с милион евро в джоба биха харесали повече тази кооперацийка, отколкото мезонета, но моеж атова да са просто моите тесногръди провинциални виждания, знам ли *pardon*



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-01-31 10:57 от Zrfv.
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
31-01-2010 - 11:45:43
Quote
Zrfv
Гледам, че коментарите излязоха от чертите на София, та викам да прибутам и една провинциална оферта от нашия край smiling smiley
Съзнавам, че коментари по оферти не са много коректни, но наистина ми е интересно какво мислят хората за тази - бентли ли е, форд ли е ...или ес-класа smiling smiley
Иначе си мисля, че хората с милион евро в джоба биха харесали повече тази кооперацийка, отколкото мезонета, но моеж атова да са просто моите тесногръди провинциални виждания, знам ли *pardon*

Хе,хе - че каква провинция е Варна?!?
Кой беше казал, че всичко, далече от морето е провинция?
Май Хемингуей......
Иначе - имотът е с безумна архитектура, макар и на изключително място. Кофтито на подобни творения на мутрогениалността е, че авторите им така и не могат да стоплят, че простата сума на квадратура, локация и претенции не е достатъчна за да се изгради наистина луксозен имот......
Тва е - поредното лайно, осрало иначе великолепния град!Вина за поакването имат не само създателите му, а и органите и хората, коита са го допуснали .......
Жалко!
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
31-01-2010 - 11:57:33
Quote
Zrfv
Гледам, че коментарите излязоха от чертите на София, та викам да прибутам и една провинциална оферта от нашия край smiling smiley
Съзнавам, че коментари по оферти не са много коректни, но наистина ми е интересно какво мислят хората за тази - бентли ли е, форд ли е ...или ес-класа smiling smiley
Иначе си мисля, че хората с милион евро в джоба биха харесали повече тази кооперацийка, отколкото мезонета, но моеж атова да са просто моите тесногръди провинциални виждания, знам ли *pardon*

Да, ес-класа такава клипче > [zaz-lanos.infocar.ua]
[zaz-sens.infocar.ua]
клипче > [zaz-lanos.infocar.ua]
> [www.chancecar.ru]

п.с. моля! само от любовта към искуство, дизайна и прекрасното някой да сложи тук линк към имот тип "бентли".



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-01-31 12:08 от Melisa.
?
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
31-01-2010 - 12:05:10
avatar
Милисъ, кви са тез ЗАЗ-ки !
Стигъ си праила рикламъ, чи ши земъ да си купя иднъ.
Тва ши е супер инвистиция!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход