Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

?....

Публикувано от studenta 
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
31-01-2010 - 12:20:02
Quote
?
Милисъ, кви са тез ЗАЗ-ки !
кви? - ЕС-класа! такива как и тези имотчета. Не искам да казвам какви грешки е направлени, спестявам мастило spinning smiley sticking its tongue out
Но, обещавам- веднага кога качат тук имот "бентли" ще кажа че това е имот-"бентли".
Но аз разбирам защо руснаците пазарят като луди winking smiley Предполагам че започват да пазарят веднага на прага на този имот и има защо.
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
31-01-2010 - 12:27:00
Quote
Melisa
Quote
Zrfv
Гледам, че коментарите излязоха от чертите на София, та викам да прибутам и една провинциална оферта от нашия край smiling smiley
Съзнавам, че коментари по оферти не са много коректни, но наистина ми е интересно какво мислят хората за тази - бентли ли е, форд ли е ...или ес-класа smiling smiley
Иначе си мисля, че хората с милион евро в джоба биха харесали повече тази кооперацийка, отколкото мезонета, но моеж атова да са просто моите тесногръди провинциални виждания, знам ли *pardon*

Да, ес-класа такава клипче > [zaz-lanos.infocar.ua]
[zaz-sens.infocar.ua]
клипче > [zaz-lanos.infocar.ua]
> [www.chancecar.ru]

п.с. моля! само от любовта към искуство, дизайна и прекрасното някой да сложи тук линк към имот тип "бентли".


Понеже имотите тип "бентли" могат да предивикат сърцебиене, ето ви една най-тривиална Ес-класа, разположена в още по-тривиално кътче от рая - френската Ривиера.
Цената му е съпоставима с тази на имота, който обсъждаме, така че - можем да сравнявамеwinking smiley

Малка, спретната къщурка
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
31-01-2010 - 12:30:28
ivorad нищо не се вижда :cry: а какви стаи? и искам ба видя чудо- "БГ-бетли"
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
31-01-2010 - 12:36:52
Ето и едно апартаментче, с истински квадрати + бесейн, тенискорт, гараж ,паркинг е - и озеленена тераска от няколко десетки квадрата, в центъра на един от най-скъпите френски градове.
Разбира се - "виз-а ви" и всякакви възможности съседите да се изплюят в паницата на собствениците са елиминираниwinking smiley

Хапартаментче некво
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
31-01-2010 - 12:40:00
Тези метафори - аналогии с марки атомобили май изкривиха идеята на темата.

Аз бях далеч от мисълта да 'пробутвам' кооперацията във Варна като 'супер лукс'. Нито пък ще кажа, че съм се спирал захласнат от архитектурата на сградата, минавайки покрай нея. Дори не мисля, че и мястото е толкова добро като локация (като за центъра). НО! за Същата цена като на мезонета от първия пост се получава собственост върху парцел 230м2 и 600м2 нова сграда (която не вярвам да отстъпва по качество на онази с мезонета и същевременно е обзаведена доста по-стилно, според мен).
Друг момент, който на мен ми допадна, е, че наглед семплата отвън сградата почти с нищо не издава редицата луксозни решения в интериорния дизайн.

Мелиса, само да ти напомня, че освен 'бентли', има и други марки, които не са толкова натрапчиво лъскарски, но индиректно напомнят за финансовите възможности на 'таргета'. И кой е казал, че тук се търси бентли или ролс ройс? Най-малкото хората в България, на които подобава да се возят в бентли, се броят на пръстите на едната ръка. А тези, които би трябвало да карат нова ес-класа, новата 5-та серия или станалите почти 'масови' напоследък хикс 5-ци, 6-ци и джи-ел класи, вече са повече, защото сякаш там критериите са поразмити доста.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-01-31 13:21 от Zrfv.
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
31-01-2010 - 13:24:39
Zrfv знам че има и ягуар и ролс-ройс smiling smiley само че аз харесвам бентлита от 1920-30гг ,не за в къщи, а да гледам в музей.
Този "твоят" имот е по интересен,с от предишният мезонет, само че... не е люксозен. Както и предишният пример и в този апартамент са направлени принципиални грешки, кой не дават на този имот шанса да бъде истински люксозен. Дизайнер е исчистен и добър, но ... и трабант и запорожец могат да имат защеметяващ дизайн, но това не променя класа на автомобил.
Съжелявам.
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
31-01-2010 - 13:32:23
Quote
Melisa
Zrfv знам че има и ягуар и ролс-ройс smiling smiley само че аз харесвам бентлита от 1920-30гг ,не за в къщи, а да гледам в музей.

Едва ли има някой, който да не ти разбра вкуса, най-малкото след онези дескриптивни фотографии winking smiley Но нито твоят, нито моят вкус са определящи, нито пък са представителна извадка на вкуса на съфорумниците.

Quote
Melisa
...Този "твоят" имот е по интересен,с от предишният мезонет, само че... не е люксозен. Както и предишният пример и в този апартамент са направлени принципиални грешки, кой не дават на този имот шанса да бъде истински люксозен. Дизайнер е исчистен и добър, но ... и трабант и запорожец могат да имат защеметяващ дизайн, но това не променя класа на автомобил.
Съжелявам.

Аз продължавам да мисля, че темата не е задължително за мега лукс, още по-малко за кичозен такъв. Става дума за скъпи имоти. 'Моят' имот е направи евтин на фона на първия. Тук не се сравняват точно имотите (защото са несравними), а по-скоро какво предлага пазарът в момента за определена сума.
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
31-01-2010 - 13:47:37
Quote
Zrfv
Става дума за скъпи имоти. 'Моят' имот е направи евтин на фона на първия. Тук не се сравняват точно имотите (защото са несравними), а по-скоро какво предлага пазарът в момента за определена сума.

По скоро первият става по ефтин в сравнение с "твоят", твоят по добър. Но не е люкс.
Погледни тези идеи за да сравниш [peterburg.com.ua]
[www.topdom.ru]
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
31-01-2010 - 13:50:07
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
31-01-2010 - 16:40:30
avatar
Quote
Melisa
ivorad нищо не се вижда :cry: а какви стаи? и искам ба видя чудо- "БГ-бетли"

И друг път съм давал тази за пример, единствената, която може да се нарече някакъв "лукс", която съм виждал по нашите сайтове:

КЪЩА 2300000 EUR, 929 m2, 2475.78 EUR/кв.м

Значи това е 2475.78 EUR/кв.м, а това грозното тук излиза към 6000 *xxx*.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход