Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

?....

Публикувано от studenta 
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 21:20:50
Quote
dival
има фордове , но има и бентлита ..............


Уви, въпреки твоята увереност, че иде реч за "Бентли", става дума именно за възголемшък "Форд"......
Само цената е за "Бентли" , всичко останало е на ниско ниво - от проекта, до изпълнението.
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 21:24:47
avatar
Quote
?
Я пък, ше зема да го купя.
После ше изчакам до лятуту, и ше го шитна да дубъл цинъ.
Ша видите вии батку ви как праи ено мильонче от раз.
Първу ша питъм банката, ша ли мим дъде някъв кредит, щот съм саму с 5 хилки.
Ма тряа и нутариуса да питъм колку ша ми иска и той.
Инак съм навитак.
Я съм на принципъ, чиляк тряа да е в игрътъ.
Какту е каал гения - който игрее пичели.*drunk*

Ти първо говори с продавача, защото той може да склони да поеме разходите по прехвърлянето за негова сметка.
Пък, може и да не склони, знае ли човек.
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 21:28:33
avatar
А колкото и да е невероятно, сигурно ще се продаде. В мутренското кафе там наблизо, има доста "материал" способен да го вземе, само за да се изфука.

Единственото хубаво му е, че е построено в Южния парк, м*** им мафиотска smiling smiley
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 21:36:21
Аз си мисля, че този хАпартамент няма нищо общо с пазара на НИ в БГ. *stop* Кат нищо ще се продаде, щура работа...

И друго не ми е ясно - какво пък толкова против имате "Форд" smiling smiley Моят Форд е железен :]
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 21:41:53
Quote
OwnerBG
Quote
2010
Усещам лека ирония, но лятото такива имоти ще се харчат, като топъл хляб.
Просто, няма да ги има, всичко ще е изкупено.
Дори и този може да е вече капариран.

До миналия четвъртък не беше капариран, но се гледа много усилено.
На място усещането е страхотно.
Малко са кални улиците наоколо но има три едновременни строежа и е въпрос на малко време.

Само няколко бележки по качествата на едномилионника, белким прехласващите се поуспокоят ентусиазма си:


Предложеният имот съдържа няколко уникални грешки:

1. Намира се на едно нистина луксозно място, но е ситуиран по оста "Север/Юг", докато по правило при подобно разположение на парка, ситуацията трябва да е "Изток/Запад. Грубо ощетяване на сградата, породено от маломерен и зле подбран парцел.
2. Подходите към сградата са истински кошмар. Районът е проектиран на парче и това вещае проблеми на бъдещите му обитатели.
3. Сградата и апартаментът имат претенцията да са баровски, но плътността на околното застрояване е по-висока от тази в Младост и Обеля. Пореден тотален минус.Няма начин да се компенсира с парка.
4. В апартамента не е предвиден втори , отделен вход , както и стая за икономката. Пространството на антрето и хола ще се дели от обслужващия персонал / евентуално настанен в спалнята на първото ниво/ и собствениците. Няма обособена кухня с връзка с антрето на прислугата от едната страна и със столова, от друга.Хората, които могат да си позволят жилище с подобни размери и цена, като правило имат прислуга, а и въобще водят активен социален живот - цитираните проектни недостатъци не позволяват наличните домашни помощници да "изчезнат" в интериора, което определено би затруднило посрещането на гости.
5. Няма вътрешен асансьор до горните нива. В жилища с такава цена той е норма, а не екстра.
6 Няма мини-басейн на покривната тераса. Това може да се окаже и плюс, с оглед абсолютната некадърност на проектанта и строителя / само се насладете на евтините облицовъчни плочи по терсаите+откровено калпавия им монтаж/.
.................................

Това са само първоначални забележки, могат да се направят още доста подобни, но и от тези е достатъчно да се каже, че купувач на този имот за над 1 000 000 евро може да е единствено пълен идиот. Притежаващ много, ама наистина много пари.
Е, сега поне знаем какво точно търсят продавачитеwinking smiley
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 21:45:38
Quote
lust
Аз си мисля, че този хАпартамент няма нищо общо с пазара на НИ в БГ. *stop* Кат нищо ще се продаде, щура работа...

И друго не ми е ясно - какво пък толкова против имате "Форд" smiling smiley Моят Форд е железен :]


Точно обратното - подобно разхищение на лускозна площ по този кретенски начин може да се види само у нас.....
?
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 22:06:10
avatar
Пичуве, скивайте на кво попадна батко ви у другия портал:

Уникален многостаен апартамент - 245 кв. м, самостоятелен на седмия /последен/ етаж в ъгловата сграда на бул. 'Васил Левски' и ул. 'Хаджи Димитър', строена за нуждите на ЦК на БКП през 1981 год. Жилището е с пет непреходни спални, огромна дневна /около 60 кв. м/, самостоятелна кухня, отделна трапезария, три санитарни възела, два панорамни балкона. Апартаментът е в перфектно състояние - дограмата е дървен стъклопакет, настилките са изциклен и лакиран паркет във всекидневната и спалните, изцяло оборудвана кухня, санитарните възли са на теракот и фаянс, всички помещения са климатизирани. Жилището се продава заедно с голям надземен гараж и паркомясто в прилежащия към кооперацията собствен двор. Цена: 3.000.000 евро = 12.245 евро / кв.м.

Ей тва се каа цена, кат ше е, да е.
Койту има кинти да бяа бързу за капаро - неска има утре няма.
?
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 22:09:47
avatar
Пък вии ми викати 149 / кв.м. ша стаат.
Га ше станат бе, нии няма да сме живи.
Мноо сте зле ви каам.
Хич не познаате, ама хич!
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 22:16:28
Quote
ivorad
Quote
lust
Аз си мисля, че този хАпартамент няма нищо общо с пазара на НИ в БГ. *stop* Кат нищо ще се продаде, щура работа...

И друго не ми е ясно - какво пък толкова против имате "Форд" smiling smiley Моят Форд е железен :]


Точно обратното - подобно разхищение на лускозна площ по този кретенски начин може да се види само у нас.....

Имах предвид, че офертата не е... масова. Иначе коментарите ти са логични. А пък идиот с много, ама много пари ще се намери по нашите ширини - вярвам в това smiling smiley

"Малко са кални улиците наоколо" *ok*
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 22:50:36
avatar
То, че има идиоти с пари - има, ама нещо взеха да ги гърмят баш пред канторите на нотариусите .
И таман следващият им наследи бизнеса, вземат че гръмнат й него.

Ей, много малотрайни се оказаха нещо Баш купувачите?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход