Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къща море цена

Публикувано от 2010 
Re: Къща море цена
30-01-2010 - 10:08:55
КАКВО КАТО ПАДАТ НАЛИ СИ ПОЧИВАМ ДОБРЕ
НЕ МИ ПУКА*ok*
Re: Къща море цена
30-01-2010 - 17:40:50
Аз имам роднини във всяко село там -Българи,Кости,Граматиково,Изгрев ,Кондолово,Велика ,Фазаново.кое твойто село може да се видим по сборовете ,не лично де .
Re: Къща море цена
30-01-2010 - 17:41:44
avatar
"Smokcho", аз те поздравявам за твоята покупка.
7.000 лв. е много добра цена за инвестиция в имот.*ok*
Дори на 20 км от морето, все пак имота си е имот.

Аз скоро си правих ограда и тя ми излезе почти 7.000 лв.
А ти си закупил готов завършен имот за тези пари.
Важно е да можеш да отделиш някои лев, за да можеш да отидеш до Странджа.
Ходи си лятото, пий си биричката и си гледай кефа.*drunk*

Който иска, да си трепери за банката му и лихвите и.
Re: Къща море цена
30-01-2010 - 17:50:47
Quote
2010
Строителя дойде при мен и не знам какво да му отговоря за търсене и цени след две години.

Ако не ти е много симпатичен му кажи да започна да стои веднага, печалбата е сигурна*yes*

А лично аз бих си купил подобна безмислица, бих плащал пари за охрана и поддръжда на имота и бих ходил на море всяка година все на едно и също място при наистина ниски цени /някой, някъде във форума беше споменал цени около 149Е/м2/.
Re: Къща море цена
30-01-2010 - 17:51:59
Имоти имам 20 декара точно между Лозенец и с. Велика на пътя .Във Велика имам дядо и къщичка и 100 тина кв двор лично мои с нат акт -мисля да си сложа каравана - за летния кеф там нямам думи ,чист въздух и спокойствие на пеша разтояние от морето .Ся с тая тъпа криза джипа и джета отпадат ама по натам -кой не иска тъй -сега да има за бираи пържоли лятото пак бива -моя плаж е Перла и маслен нос .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход