Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къща море цена

Публикувано от 2010 
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 20:33:24
ами за да я даваш за по 60 лв стаята на такива дето ще идват всяка година а ти ще спиш без пари колкото дни искаш. ама м-у другото 60 лв пак бая си платил. мога да те уредя за 40 и на по добро местоsmiling smiley
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 20:33:52
Eхееееее, искренно ме разсмя bate dimo, точно за децата е супер на кънпинг, държа да съм точен, имах предвид каравана парк.
Живот и здраве, това лято се отбии към къмпинг Каваци, разходи се и наслади на спокойствието, изкъпи се на един от най-големите черноморски плажове на България..............*beer* има "таолетни". Отделен е въпроса, защо не го посещавам вече.
Приятна вечер на всички.
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 20:40:34
еми незнам то си е до човека явно. аз имам дъщеря на 2 год, е не бих я завел в каравана на къмпинг каваци. според мен хигиената малко куца на такива местенца. иначе плажа е супер ако го почистват, спор няма. а интересно ми е защо не го посещаваш вече?
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 20:47:30
До човек е.....прав си, моето момче израстна на къмпинг всяко лято*yes* и за това ми липсва такъв парк за който става дума.Относно въпроса......намерих си по добро място, още по на юг.
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 21:07:46
Quote
bate dimo
ами за да я даваш за по 60 лв стаята на такива дето ще идват всяка година а ти ще спиш без пари колкото дни искаш. ама м-у другото 60 лв пак бая си платил. мога да те уредя за 40 и на по добро местоsmiling smiley

не е бая да ти кажа -съвсем нормално си беше (ама просто не ми се разказва)
а да купя и да давам под наем- далечко съм от Царево и едва ли мога да стопанисвам имота така както ми се иска , а когато не е добре стопанисван не можеш да вземеш добър наем
давам парцел на северното ако има мераклии да строят (с/у обезщетение)
да ти кажа 3 години наема една вила на кранево за 1000 лева за целия сезон (юни,юли,август)
не е лошо да имаш къщичка на морето , но доста подръжка трябва и ако прмерно 30хил евро можеш да ги вкараш в бизнес -супер , ако такава сума не те бърка и са ти джобни -защо не
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 21:23:08
ех ако такъв бизнес ставаше с 30 000 евро, всички щяха да са бизнесмениsmiling smiley нали това е основната идея че неможе да се сдобиеш с къща на морето за такава сума. и то такава къща и на такова место че да е атрактивна за развиване на бизнес
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 21:41:46
Ей, това "софиянците" за нищо ги нямате! Къща на морето предполага по-височък стандарт с възможност за пътуване поне един-два пъти месечно до там, някой на място за потдържане на имота срещу парички естествено, по-нормална квадратура и не тип бунгало и естествено това не може никак да е 30 000 Евра! Много по-добър вариант е: С парите в джоба и където си искам.
За покупка на морски имот от "софиянци" и околностите, много по-добре е да е в Гърция. Подобни цени, към 4 месеца сезон, до Аспровалта е 300 км.. Скоро гледах парцелче там с къща с два входа - един с дневна, кухня с бокс, две спални и баня с тоалетна, другият - стая, кухня и баня с тоалетна, общо за 80 000 ЕВРО. Имота е на 1 км. от морето, на асфалт, с ток, вода и септична яма.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-26 21:56 от Broki.
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 21:59:14
офертата за гърция звучи добре но силно ме съмнява. и има разлика от растояние до морето и растояние до плаж. нисичка ми се види цената за две къщи
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 22:04:33
я редактираи още веднъжsmiling smiley
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 22:30:08
Обявата е на колеги и не помнех точно параметрите. После я намерих отново и редактирах текста. Не знам дали е актуална, но може да се провери:
[www.icbproperties.com]#
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход