Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как се инвестира в криза: въпроси и отговори smiling smiley

Публикувано от Svetlio 
Re: Как се инвестира в криза: въпроси и отговори smiling smiley
21-01-2010 - 23:15:54
Quote
Svetlio
Мисля, че се налага да отнемем титлата местен клоун от бившият й притежател, и съвсем заслужено да ти я връчим...

Не се поддавай на провокацията ми, приятелю. Никой не го изисква от теб. От теб се иска само да си внасяш редовно вноските. Бъди здрав, аз и такива като мен имаме огромен финансов интерес от това.
Re: Как се инвестира в криза: въпроси и отговори smiling smiley
21-01-2010 - 23:19:09
Ооо недей да скромничиш.. ти си я заслужи, пък и не ти утива winking smiley

Иначе си фантазирай вноски, щом това те успокоява. Но се замисли повечко над битовият си алкохолизъм, който определено не ти помага, дори и във форум като този :ami:
Re: Как се инвестира в криза: въпроси и отговори smiling smiley
21-01-2010 - 23:22:35
Quote
Svetlio
Ооо недей да скромничиш.. ти си я заслужи, пък и не ти утива winking smiley

Иначе си фантазирай вноски, щом това те успокоява. Но се замисли повечко над битовият си алкохолизъм, който определено не ти помага, дори и във форум като този :ami:

И кои точно ми връчихте приза, че да знам на кого да благодаря? Инак нямам проблем с алкохола. Много добре се разбираме даже. С вашите пари.:]
Re: Как се инвестира в криза: въпроси и отговори smiling smiley
21-01-2010 - 23:24:46
avatar
Quote
greenbul
А селянинът бил известен като голям пияница. На един купон докато си пиел ракийката взел, че умрял... застанал пред портите на рая и Господ го попитал "Какво е последното ти желание?" и пияницата отговорил "Моля те, Господи, превърни ме в каквото поискаш, само ме върни да си допия ракийката". Господ го превърнал в паяк и го върнал на купона. Но паякът-пияница бил на тавана точно над чашата с ракия и не знаел как да се добере до нея. Питал Господ какво да прави и Той му отговорил "Напъвай колкото можеш и ще започне да излиза паяжина от задните ти части". Паякът го послушал и почнал да напъва. Напъвал, напъвал, напъвал и се спускал към своята цел. Но на една педя от чашата с ракия паякът спрял да се спуска... казал си "Ще започна да напъвам още повече". Напъвал, напъвал, напъвал, напъвал, напъвал, напъвал колкото можел и по едно време някой го бута по рамото и му казва "Герге, Герге, събуди се, насра се.

Замислил се селянинът и си казал: "Мамка му за втори път ми се случва, предния път чух глас "купувай селянино, купувай"
*beer**bow*clap:clap:

Tочно на място, за тези които не само не са изтрезнели от делириума на балона, ами се и напъват каква умна приказка да изсерат, за да убедят някой балама да им купи това, с което те са се набутали! :}
Re: Как се инвестира в криза: въпроси и отговори smiling smiley
21-01-2010 - 23:58:17
хахахха, за някои събуждането предстои :}
Re: Как се инвестира в криза: въпроси и отговори smiling smiley
22-01-2010 - 08:04:14
Quote
valsodar
Quote
greenbul
А селянинът бил известен като голям пияница. На един купон докато си пиел ракийката взел, че умрял... застанал пред портите на рая и Господ го попитал "Какво е последното ти желание?" и пияницата отговорил "Моля те, Господи, превърни ме в каквото поискаш, само ме върни да си допия ракийката". Господ го превърнал в паяк и го върнал на купона. Но паякът-пияница бил на тавана точно над чашата с ракия и не знаел как да се добере до нея. Питал Господ какво да прави и Той му отговорил "Напъвай колкото можеш и ще започне да излиза паяжина от задните ти части". Паякът го послушал и почнал да напъва. Напъвал, напъвал, напъвал и се спускал към своята цел. Но на една педя от чашата с ракия паякът спрял да се спуска... казал си "Ще започна да напъвам още повече". Напъвал, напъвал, напъвал, напъвал, напъвал, напъвал колкото можел и по едно време някой го бута по рамото и му казва "Герге, Герге, събуди се, насра се.

Замислил се селянинът и си казал: "Мамка му за втори път ми се случва, предния път чух глас "купувай селянино, купувай"
*beer**bow*clap:clap:

Tочно на място, за тези които не само не са изтрезнели от делириума на балона, ами се и напъват каква умна приказка да изсерат, за да убедят някой балама да им купи това, с което те са се набутали! :}
Мисля,че няма да изтрезнеят. В цял свят умните живеят на гърба на глупавите.
Re: Как се инвестира в криза: въпроси и отговори smiling smiley
22-01-2010 - 08:14:54
Quote
greenbul
хахахха, за някои събуждането предстои :}

И да започна да блея хорово, като тебе и компанията оФце?? - Не, мерси smiling smiley
Re: Как се инвестира в криза: въпроси и отговори smiling smiley
22-01-2010 - 09:01:02
avatar
Светльо,
защо си губиш времето във форума. Ходи по огледи и КУПУВАЙ ! Сега е момента и Евгени Минчев го каза. Остави ни нас плебеите да си пишем тук и да се надяваме на 50% спад през 2010 да можем да си купим без да се заробваме с кредити / като теб smiling smiley / А откъде мисля, че ще са 50% - погледни графиката на цените в Рига - Бг повтаря същия сценарии с1 година закъснение smiling smiley
Re: Как се инвестира в криза: въпроси и отговори smiling smiley
22-01-2010 - 09:04:11
Заблудил си се - в цял свят силните живеят на гърба на слабите.
Re: Как се инвестира в криза: въпроси и отговори smiling smiley
22-01-2010 - 09:05:05
Стига с тая Рига...една рига си фанахте и нея си дъвчите вече една година...

Не съм спрял да се оглеждам за нещо изгодно..и аз може би се надявам да стане по-изгодно winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход