Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Началото на възхода ?

Публикувано от 2010 
Re: Началото на възхода !
21-01-2010 - 20:24:36
back to the Land.
Re: Началото на възхода !
21-01-2010 - 20:25:15
обратно към земята, това е бъдещето след тази криза. запомни това.

и на мен това ми се върти в главата от доста време но как да обесня на жена ми да си свали ноктопластиката и да започваме да садим ранен разсад за оранжерията



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-21 20:26 от bate dimo.
Re: Началото на възхода !
21-01-2010 - 20:30:18
Абе ей, не схващаш ли че иде реч за онова, дето Економистите от първи курс му викат "РАЗПОЛАГАЕМ ДОХОД" на домакинствата!? Икономиката е пред колапс, безработицата расте с бесни темпове, отрязани са ти чуждите инвестиции, имаш увеличение на всички данъци и такси заедно с ток и вода, и всичко това на фона на свръх-предлагане от артикула "имотьи" минус па-па-па кредити!!!
Re: Началото на възхода !
21-01-2010 - 20:33:09
Quote
tuomas
То имаше райони където цената не е надскачала и 25 евро на пика на балона :]
Блудния е прав отсякъде. Имаше и места дето даже ги подаряваха - в едно кафене срещу един парламент. Аз говоря за голям град а не за циганската маала! Ако искаш евтино в момента в един квартал има 65кв.м. за 11000ЛЕВА и един за 17000ЛЕВА в много добро състояние - след ремонт.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-21 20:38 от paio.
Re: Началото на възхода !
21-01-2010 - 20:39:47
Quote
bate dimo
обратно към земята, това е бъдещето след тази криза. запомни това.

и на мен това ми се върти в главата от доста време но как да обесня на жена ми да си свали ноктопластиката и да започваме да садим ранен разсад за оранжерията
пробвай така:
ако живее в град ще остарява с 20 години по бързо, с здравословно хранене тя ще има перфектен тен на лицето и ще изглежда още по млада, стига да не еде свинско и не се пържи на сълнцето от 11.00 до 14.00- това време е за сиеста... и най накрая с този начин на живот ще успее да има нормални здрави нокти, без да ги прави с ноктопластиката. Има и много други плюсове winking smiley
Re: Началото на възхода !
21-01-2010 - 20:47:47
avatar
Който веднъж е легнал да спи на матрак и финни завивки, никога няма да го убедиш да се върне при свинете в кочината. Всеки млад човек иска да вкуси от цивилизацията. Веднъж се живее. Не се ли убеждават "софиянци", как столицата се изпразва около празниците. Само,че тогава всеки отива само набързо, за да напълни бухчите с манджа, сланина, свински глави, крака, пача и други подобни изискани специалитети. Всички тези пътуващи - това са младите, които дойдоха и ще продължават да пристигат в големите градове. Тези хора са клиентите в бизнеса с имоти. Те ще движат пазара и ще определят колко ще бъде кв.м. на панелчето. Това не го пиша с ирония. Жалко е, че в родните им места няма хляб за тях и всеки търси начин да оцелее и да живее по-добре. Това е реалността.
Re: Началото на възхода !
21-01-2010 - 20:57:10
avatar
Началото на възхода !

Някъде другаде да,но не и в Бг, засега.

За нас по-скоро предстои болезненото изтрезвяване след тежкото пиянство от кредитната еуфория!:]
Re: Началото на възхода !
21-01-2010 - 20:58:15
Quote
Bludniqt Sin
Абе ей, не схващаш ли че иде реч за онова, дето Економистите от първи курс му викат "РАЗПОЛАГАЕМ ДОХОД" на домакинствата!? Икономиката е пред колапс, безработицата расте с бесни темпове, отрязани са ти чуждите инвестиции, имаш увеличение на всички данъци и такси заедно с ток и вода, и всичко това на фона на свръх-предлагане от артикула "имотьи" минус па-па-па кредити!!!

Мойте уважения, ама ти ако си мислиш, че имоти по 100Е ще оправят нещата - значи ти нещо не схващаш winking smiley
Re: Началото на възхода !
21-01-2010 - 20:59:16
Quote
2010
Който веднъж е легнал да спи на матрак и финни завивки, никога няма да го убедиш да се върне при свинете в кочината. Всеки млад човек иска да вкуси от цивилизацията. Веднъж се живее. Не се ли убеждават "софиянци", как столицата се изпразва около празниците. Само,че тогава всеки отива само набързо, за да напълни бухчите с манджа, сланина, свински глави, крака, пача и други подобни изискани специалитети. Всички тези пътуващи - това са младите, които дойдоха и ще продължават да пристигат в големите градове. Тези хора са клиентите в бизнеса с имоти. Те ще движат пазара и ще определят колко ще бъде кв.м. на панелчето. Това не го пиша с ирония. Жалко е, че в родните им места няма хляб за тях и всеки търси начин да оцелее и да живее по-добре. Това е реалността.

Quote

клиентите в бизнеса с имоти

са онези с

Quote

бухчите с манджа, сланина, свински глави, крака, пача и други подобни изискани специалитети

в чиито родни места

Quote

няма хляб за тях и всеки търси начин да оцелее

и

Quote

ще движат пазара и ще определят колко ще бъде кв.м. на панелчето

При такъв маркетингов анализ, ръстът на цените е вързан в кърпа.
Re: Началото на възхода !
21-01-2010 - 21:00:13
Изобщо... представите ви; евтини имоти = оправия и раздвижване на икономиката, като цяло са супер сбъркани....за да не кажа побъркани smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход