Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ups Julius....

Публикувано от kuku987 
ups Julius....
08-12-2009 - 03:21:48
Re: ups Julius....
08-12-2009 - 03:48:21
Яката статия!
Ще си копирам линка...просто защото се иска голям талант на толкова малко място да се съберат такова количество глупости.Тая патица от тук ли е преписвала?
Re: ups Julius....
08-12-2009 - 04:33:57
avatar
И какво? Куку ти мислиш ли че на некои му пука? Остави децата на слънцето и любовта да се къпят в лъчите на светлината идваща от края на тунела. Неразбра ли че няма кои да ти повярва докато не получат шамар с тухла. Това са хора стиснали некои грешен левец натоварени от банките с лихви до гушите - мечтатели с розови очила. Нещата които се описват в статията те неги помнят защото са били малки по това време. И така ги вартят през дарака всеки 10-15 години. Човешката памет е къса а и колко му трябва на човек да е щастлив за момента? И те моля не ги ръгаи с остена те нема да се сабудят. Ето и вица по този вапрос- Дошла кризата на земята - минала през много даржави влезнала и в България огледала се огледала и казала " Абе кои е минал тук преди мене мамичката му аз да поздравя". Айде поздрави от мене па ша видим кой крив кой прав. И нали знаеш какво се брои на пролет. Няма да те мъча БЛЬОКЕРИ ще броим.*smiley_ahh*

Ни копува ни продава
Re: ups Julius....
08-12-2009 - 04:39:12
Salvador: I don't know my friend, I don't know...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-08 04:40 от kuku987.
Re: ups Julius....
08-12-2009 - 05:59:13
avatar
Статията определено кърти мивки, от 100 километра си личи че е поръчкова, поне да ги даваха тия работи на някой, който си има понятие от материята...

Друг е въпросът - нещо много започнаха да излизат подобни неща, така че "чекаме йекшан".
Re: ups Julius....
08-12-2009 - 09:45:10
За момента няма нито едно известно число,което да насочва към идеята за някакви сериозни проблеми на борда.Напротив.Девалвира ли се валутата,забравяме за еврозоната поне още 10 години.
Re: ups Julius....
08-12-2009 - 09:47:33
avatar
Поне дамата дето я писала да знаеше курса на лев/евро eye popping smiley

" ..... Понеже фиксингът евро/лев стои непокътнат – 1:19895. Благодарение на което 1000 лева заплата са почти 500 евро. Засега...."

То определено е поръчкова статия от нЕкои бивши другари дет имат големи левови задължения и се надат на обезценка да излязат на далаверка, както преди през 95 - 96.

Kuku 987, oбезценка в България - Maybe could happen, but ONLY after Latvia!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-08 09:49 от Servel.
Re: ups Julius....
08-12-2009 - 11:37:19
Този вестник не го ли купи медийното гуру на ДПС Ирен Кръстева!?!
Иначе госпожата Нора Стоичкова гледам е цитирала някакъв курс, който е ясно, че не е централният курс, интересно е от къде го е видяла. Може би е видяла курс продава на някое чейджбюро.

Quote
От статията
„Първата мярка развързване на борда за кратък период от време, примерно 6 месеца. Тогава следва девалвация 1 към 3 евро/лев. И това е единствената антикризисна мярка”, твърдят наши източници

Интересно, кои са тези източници?!?
Re: ups Julius....
08-12-2009 - 11:40:34
даже статията да има известна доза истина българина по традиция пак ще изтърве положението
%
Re: ups Julius....
08-12-2009 - 14:31:00
avatar
Quote
ТОРТКО
И какво? Куку ти мислиш ли че на некои му пука? Остави децата на слънцето и любовта да се къпят в лъчите на светлината идваща от края на тунела. Неразбра ли че няма кои да ти повярва докато не получат шамар с тухла. Това са хора стиснали некои грешен левец натоварени от банките с лихви до гушите - мечтатели с розови очила. Нещата които се описват в статията те неги помнят защото са били малки по това време. И така ги вартят през дарака всеки 10-15 години. Човешката памет е къса а и колко му трябва на човек да е щастлив за момента? И те моля не ги ръгаи с остена те нема да се сабудят. Ето и вица по този вапрос- Дошла кризата на земята - минала през много даржави влезнала и в България огледала се огледала и казала " Абе кои е минал тук преди мене мамичката му аз да поздравя". Айде поздрави от мене па ша видим кой крив кой прав. И нали знаеш какво се брои на пролет. Няма да те мъча БЛЬОКЕРИ ще броим.*smiley_ahh*

И на мене не ми пука. Единственета ми грижа е да имам достатъчен запас от пуканки докато гледам шоуто. През 1996та бях участник ,но сега заедно с другите БГ емигранти ще съм само зрител. Както се казва "да му мислят местните аборигени"...*beer*

====================================================================
А портрета ми от аватара строго ви следи. Кой съм аз, че да се съмнявам в себе си? ====================================================================
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход