Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ups Julius....

Публикувано от kuku987 
BG
Re: ups Julius....
08-12-2009 - 21:33:41
Абе защо само се плашите и умувате. Всичко е ясно до болка. България е малка държава - на кръстопът. Няма промишленост- всичко е съсипано. Разчитаме на чуждестранни инвестиции. Само че сметката е проста - идва инвеститорът - взема парите на българина, реализира печалба, плаща данък на тези нехранимайковци-политицит и изчезва с печалбата. Управлявашите изяждат по-голяма част и по-малка ни ги връщат, ако ги изработим. Цялата система е болна.

Един човек беше написал:
"Край дунава на една полянка, прабългарин ебе славянка. Тури вади, вади тури и се наплодиха чукундури."
Re: ups Julius....
09-12-2009 - 16:36:16
Какво разбираш под "промишленост" дето била съсипана..."Кремиковци ли"....
Re: ups Julius....
09-12-2009 - 16:50:31
В Италия въпреки силно развития туризъм над 40% от населението е заето в промишленоста.Произвежда се всичко има и земеделие и какво се сетиш и пак са в криза!
Re: ups Julius....
09-12-2009 - 19:49:55
avatar
Quote
hrabar
Този вестник не го ли купи медийното гуру на ДПС Ирен Кръстева!?!
Иначе госпожата Нора Стоичкова гледам е цитирала някакъв курс, който е ясно, че не е централният курс, интересно е от къде го е видяла. Може би е видяла курс продава на някое чейджбюро.

Quote
От статията
„Първата мярка развързване на борда за кратък период от време, примерно 6 месеца. Тогава следва девалвация 1 към 3 евро/лев. И това е единствената антикризисна мярка”, твърдят наши източници

Интересно, кои са тези източници?!?

Това е "трънския курс"- по него й плащат статиите.
А "техните източници" са Пеевски и мама му, дето лижат задника на Доган и Първанов от куп време........
Re: ups Julius....
09-12-2009 - 19:54:00
avatar
Quote
%

И на мене не ми пука. Единственета ми грижа е да имам достатъчен запас от пуканки докато гледам шоуто. През 1996та бях участник ,но сега заедно с другите БГ емигранти ще съм само зрител. Както се казва "да му мислят местните аборигени"...*beer*

Ти за местните аборигени не бери грижа. Гледай си твоя аборигенлък, че като те подюрят насам, ще те видя как ще се оправиш. Щом през 1996г. си затънал, че и си си бил камшика чак, не ми се дуй.
Колкото тук си се оправил, толкова си прокопсал и навън.spinning smiley sticking its tongue out
Re: ups Julius....
09-12-2009 - 20:39:47
avatar
Quote
камелия
Quote
%

И на мене не ми пука. Единственета ми грижа е да имам достатъчен запас от пуканки докато гледам шоуто. През 1996та бях участник ,но сега заедно с другите БГ емигранти ще съм само зрител. Както се казва "да му мислят местните аборигени"...*beer*

Ти за местните аборигени не бери грижа. Гледай си твоя аборигенлък, че като те подюрят насам, ще те видя как ще се оправиш. Щом през 1996г. си затънал, че и си си бил камшика чак, не ми се дуй.
Колкото тук си се оправил, толкова си прокопсал и навън.spinning smiley sticking its tongue out

А бе Ками поспри се с оценките на хора, които изобщо не позаваш бе много ти знае устата.... В БГ положението наистина е зле, ще мине още време докато се стигне дъното. А с имотите забрави някога да тръгнат отново нагоре..... това никога няма да стане с този приръст забрави след 40 години ще сте около 5 милиона..... за всеки ще има по 2 апартамента smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход