Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени-доказване на средства-имоти

Публикувано от ivo_1 
Re: Цени-доказване на средства-имоти
12-11-2009 - 13:46:57
avatar
ivo_1 Написал:
-------------------------------------------------------
> Боже господи Камелия иди и се скрии умолявам
> те.Спри спри спри, лъжеш просто не знаеш какво
> говориш.
> Чел съм почти всички решение на съдилища по този
> закон.Същото ти казва новия директно.ПАЗАРНА
> СТОЙНОСТ ВЕЧЕ Е ЗАПИСАНО В ЗАКОНА!
> Данъчна оценка и нотариален акт никой не ги
> признава!
> Съдът уважава всички искове по пазарна
> стойност.Белким сега се стреснат и се замислят,
> ама закона вече ти казва.ПАЗАРНА СТОЙНОСТ.
> Плашели се гаргите, ще видим.Като си толко ербап
> прати ми на лични данни за теб, мъза ти и децата
> ти, ще пусна един сигнал за тебе да видим какво ще
> излезе.
> И да не мислиш че само за имоти ровят.И банковите
> ви сметки ще прероват.
> Ако си имала наистина големи обороти като брокер
> имаш парички по банките, мъжа ти ако има клиенти и
> той е така.
> Ще изброя всички 30 банки ще пиша че там имате
> сметки, те са длъжни да ровят.

Комисията "Кушлев" вече ще може да отнема имущество, придобито от престъпна дейност, дори ако съдът не се е произнесъл по делото срещу притежателя му, предвиждат промени в закона.

Хайде малко да спрем с истериите.
Досега трябваше да се чака влязла в сила присъда- за деяния по различни членове от НК- за тероризъм, грабежи, пране на пари и т. н.
Сега се предлага да не се чака присъдата, а да се отнема имуществото, за което подсъдимият не може да докаже официални доходи.
И в двата случая, има повдигнато обвинение за тежко престъпление. Да ме прощаваш, но трудничко ще го направят срещу леля Гина от Чапърчене, че да стигнат до жилището, купено с пратените от емигриралия й син, пари.

Ето за какво иде реч.............

Вярно, че се говори и за самосезиране, при констатиране на " необяснимо" богатство. Само че, колкото и доноса да напишеш за някого, който няма необяснимо богатство, все тая.
Защо си мислиш, че средно интелигентен човек, внасяйки едни пари в банката, няма да бъде готов, при поискване, да каже откъде ги има? И че могат със задна дата да забранят даването на заем на ръка? :]
Re: Цени-доказване на средства-имоти
12-11-2009 - 13:47:29
Naskata Написал:
-------------------------------------------------------

> Абе, ако някой чиновник те нарочи-забрави за
> спокойния сън. Така ще ти закахъри живота и при
> тези тъжни правни възможности да се защитиш, че ще
> ти се иска отдавна да си емигрирала, та дори и във
> Венецуела....

А ме е нарочил, А съм пуснала донос срещу него... :] :]
Re: Цени-доказване на средства-имоти
12-11-2009 - 13:48:29
Аз предупредих отдавна Иванов, и ви казах, че ПРЕХОДЪТ ЗАПОЧНА НА 5 ЮЛИ 2009

Така са си казвали и регентите на на 1 септември. А иначе законът си е добър, аз съм му фен. Дано го приемат, а и да има промени ще са малки.

Сетих се сега за Стамболов. Като дошли на власт той и голтаците около него имáне имала старата буржуазия, свързана с Русия. Та той обявил русофилите за врагове и започнали да им конфискуват имотите. Конфискували доста, защото били голи. Та така известно време, докато напр. Стамболов станал собственик на 3000 дк. само в София, та кой ако не баш патриотът да има 3000 дк. Но веднъж се случила случка и докато га клали на площада викали: "Дай да ти отрежем крадливите ръчички". И му ги отрязали. Не викали политически лозунти, нито патриотични. Отрязали му крадливите ръце. А както казва историкът, когато новината за убийството му обиколила страната "започнали всенародни празненство и веселия". Праднувал и се веселил народът, дето му вдигал рейтингът или както се вдигало на времето.

Между другото казах кои трябва най-много да се замислят - тези дето са в чужбина и купуват тук. Аз съм лесен, казвам само преписките в прокуратурата, последната свърши преди няколко месеца, да си ги проверяват - всичко е описано. А и съм декларирал, че живея в курорт за социално слаби, където пия всяка вечер бира за 1 лв. Др. Иванов е стар боец.
Re: Цени-доказване на средства-имоти
12-11-2009 - 13:51:35
avatar
4ovek Написал:
-------------------------------------------------------
аз пък в този случай ще заведа
> дело да ми доплати държавата разликата до
> пазарната цена след като е било престъпление да ми
> плащат по-малко.


Само това да ти покаже, че нещата не са такива, каквито се представят тук.
Ама, требе с нещо да се плашим, че много спокоен ни стана живота напоследък........ :]
Re: Цени-доказване на средства-имоти
12-11-2009 - 13:56:24
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> > Ами банките? Те ще останат без обезпечения?
>
> От цялата работа, ще станем едни вежливи един към
> друг... да не ядосаме някого...


А по стар български обичай, като видят някой вежлив, всеки ще си казва "ааа, този/тази 100% крие нещо и се страхува да не го вземат, щом е толкова "мазен":]
Re: Цени-доказване на средства-имоти
12-11-2009 - 14:02:28
BulCan Написал:
-------------------------------------------------------
> Muza Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > > Ами банките? Те ще останат без
> обезпечения?
> >
> > От цялата работа, ще станем едни вежливи един
> към
> > друг... да не ядосаме някого...
>
>
> А по стар български обичай, като видят някой
> вежлив, всеки ще си казва "ааа, този/тази 100%
> крие нещо и се страхува да не го вземат, щом е
> толкова "мазен"


Ни тако, ни вако... :] :] :]
Re: Цени-доказване на средства-имоти
12-11-2009 - 14:03:18
Иво, едни приятелски съвет - недей да разчиташ, че си анонимен в интернет и това, че няма да погнат Доган, изобщо не означава, че си в безопасност ако почнеш да изнасяш небогоугодни факти. След като нито една национална медия не си позволява да прави разследвания за определени хора не е трудно да се досетиш за какво иде реч.
Re: Цени-доказване на средства-имоти
12-11-2009 - 14:04:29
avatar
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------

> Между другото казах кои трябва най-много да се
> замислят - тези дето са в чужбина и купуват тук.

За какво да се замислят? Че нали навън всичко е подредено- плащат си данъци и винаги могат да докажат, че са имали парите да покупката.............. :ami:
Re: Цени-доказване на средства-имоти
12-11-2009 - 14:06:52
Абе хора аз се замислих че ако завидя на някой че си е купил в апартамент в строеж, ама пустия му гадник има доказани доходи, ще взема да ида да пусна срещу строителния предприемач донос, като му запорират сметките да спре строежа и фалира фирмата.Ей така стана с Епщаин в Русе.Няколко стотин човека чакат апартаменти, ама йок. moody smiley
Та имайки предвид шампионата по завист който цари в България много такива идейки ще има.
Самите фирми също по този начин ще уреждат отношенията си.
Re: Цени-доказване на средства-имоти
12-11-2009 - 14:08:44
Барба, няма спор - отново ченгетата с борчетата са на мода. Добре , че предупреждаваш хората какво ги чака за да могат да се опитат да се предпазят.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход