Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Туризмът с ръст, всички се спотайват!

Публикувано от др. Иванов 
Re: Туризмът с ръст, всички се спотайват!
14-11-2009 - 22:28:29
Морски,
Аз работя с два ресторанта и за тях тази година беше най-добрата. Кой си е кьопав си е вътре.
Re: Туризмът с ръст, всички се спотайват!
14-11-2009 - 22:50:21
Иванов това с ресторантите си е жив занят да го работиш има си тънкости поздрави че изплуваш значи си добър мениджер.
Re: Туризмът с ръст, всички се спотайват!
14-11-2009 - 23:03:18
Аз не съм мениджър, давам само акъл, иначе не мога да седя цял ден на работа. За догодина правя 2-3 разработки, за по-малки павилиони - специфични бразилски плодови сокове и едни техни специални хлебчета, търся и голям ресторант за едно тяхно типично обслужване - родизио, за което има интерес при туроператорите, защото тези ресторанти са популярни и скъпи в Европа и най-вече персоналът е над 2 пъти по-малък от нашите ресторанти.
Re: Туризмът с ръст, всички се спотайват!
14-11-2009 - 23:15:27
Иванов преди година работих на кораб полагащ тръби в китайско море та на летището в Сингапур ядох в един ресторант беше много интересен.Менюто беше на монитор с тъчскриин със снимки поръчваш си храната но тя е полуфабрикат даже и супите.Всичко се приготвяш сам на масата направо се скатаваха от към персонал но яденето беше вкусно.Това е само идея аз съм лаик в този бранш.
Re: Туризмът с ръст, всички се спотайват!
14-11-2009 - 23:27:55
Това е азиатско и най-добрите ресторанти са в Сингапур. Това ми беше първата идея за ресторант, видях го в един "Атлас" по сръбската, още по комунистическо. След доста години ходих специално да гледам такъв в Бангког, но има миризма от уредите за пържене, въпреки, че над всяка маса са с абсорбатор. Тези абсорбатори не махат миризмата, но смучат въздуха и зимата не можеш да го стоплиш, лятото да го охладиш. Отделно тук ще имаш проблеми с пожарната, а и народът е недисциплиниран, кой знае какви поразии ще направят. Даже пробвах няколко пъти с различни продукти, стават добре, но не е за тук.

Един ми прави проект преди време за подобен ресторант, но с барбекюта - на витрина са изложени различни неща за печене, от където ги купуват и ги пекат до масите, които са на по-големи разтояния, а сервитьорите сервират напитките. Но тези неща са да съм на 20 г., а лошото е, че тези дето са на 20 искат да работят на бюро и през ум не им минава за бизнес.
Re: Туризмът с ръст, всички се спотайват!
17-11-2009 - 01:12:15
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход