Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Това ли с а Българските Банки

Публикувано от trader 
Re: Това ли с а Българските Банки
06-11-2009 - 19:05:51
В днешно време не може без банки.Аз приключих отношенията си с Уникредит заради малоумния персонал.Бил съм само вложител не сам ползвал кредити.Но ме издразниха и си взехме довиждане.
Жената ползваше Райфайзен,и един ден дойде разстроена и ядосана тя имаше влог там.Трябваше да отида и да кажа на служителя ,че до вратата на банката може и да е цар ,но като си тръгне от работа ще му махна тимберицата от раменете.След 20 мин. жената излезе със всички пари от влога и така приключихме отношенията си с тези умопомрачителни банки.Сега ползваме само една банка и с изключение на един проблем с мене са доста коректни.Няма да я рекламирам ,но съм доволен.
Re: Това ли с а Българските Банки
06-11-2009 - 19:27:53
Хотелите и рент-а-кар още държат на пластмасата.
Re: Това ли с а Българските Банки
07-11-2009 - 00:16:38
Абе, направо, да ходим на село да пасем кози smiling smiley
Както е казал бай Ганю, "Кьорав, карти не играе!"
Re: Това ли с а Българските Банки
10-11-2009 - 00:49:24
avatar
Един пресен пример smiling smiley

Опитвам се да изтегля от банкомат, той светка мига и не дава пари и известява "банкоматът не работи". После обаче в извлечението сумата е извадена.

За целта трябва да се отиде в клона на банката да се пише нещо.

Отивам, ама забелязвам че го няма вече знака за служебен абонамент отпред. Влизам, питам къде е знака - те вече нямали били запазено място (съкращават разходи явно). Пращам SMS за синя зона. Попълвам там каквото искаха, излизам - въпреки това на гумата сложена скоба. SMS бил пратен 1 минута по-късно.

Чакам да дойдат тия със скобите да си я приберат, глоба 10 лева.


Същата ситуация с карта от американска банка преди време - обаждам се по телефона, "ОК, ще възстановим сумата до 24 часа, приятен ден".


I :loveu: Bulgaria! *yes*
Re: Това ли с а Българските Банки
10-11-2009 - 01:03:12
Абе, щом не са те напердашили в някое РПУ-радвай се...
Re: Това ли с а Българските Банки
10-11-2009 - 03:40:57
Naskata Написал:
-------------------------------------------------------
> Абе, щом не са те напердашили в някое РПУ-радвай
> се...


Да бе Наска, гледах тази вечер новините по БТВ за полицая дато млатеше едно момче в участъка и си мислех дали ако нямаше камера на телефона и Интернет да се качи сниманото, развръзката щеше да е същата? Или ако пък полицая-дерибей поназнайваше испански (какъвто по случайност е бил интерфейса на телефона), щеше да изтрие записа и всичко да свърши до тук...??? Добре, че са неуки, та могат да ги хванат тук-там... Веднага го уволниха. Ама това достатъчно ли е??? Не трябва ли да "търка наровете" няколко години, ако сме развита демокрация???
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход