Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Днес е по евтино от "утре"

Публикувано от nikolase 
Днес е по евтино от "утре"
20-07-2008 - 15:01:49
Аман от "разбирачи" в кавички а цените си летят на горе и който си търси жилище знае какво е реалното положение.А то е че дне с е по евтино от утре.Зная го от собствен опит и благодаря на бога,че си закупих жилището миналата година при прогнозите на толкова безхаберници.Днес вече нямаше да е постижимо за мен.Цените нарастнаха двойно.Иначе чакам срива току виж съм се уредил и с нещо по големичко.Ама ........а де..
Re: Днес е по евтино от "утре"
20-07-2008 - 15:06:42
Аз чакам от няколко години да си купя жилище ,защото се надявам да се презастрои и да паднат цените ама от 2000г си чакам и те станаха на тройна цена,така че много добре си постъпил.Сега като гледам и кредитите колко са неизгодни,а уж разправяха че щяло да има конкуренция между банките , съвсем нищо няма да мога да си купя, защото няма да мога си плащам кредита sad smiley
Re: Днес е по евтино от "утре"
20-07-2008 - 15:11:24
Дори и при "ромите" в моя град имотите поскъпнаха тройно ,та и там вече е непосилно да си купя жилище и все още се намират по 300-350 евро на квадрат,те пак са привилегировани, ще изчакам още малко и накрая ще си купя тамsmiling smiley
Re: Днес е по евтино от "утре"
20-07-2008 - 15:27:09
nikolase Написал:
> --------------------------------------------------
> Аман от "разбирачи" в кавички а цените си летят на горе и който си търси жилище знае какво е реалното положение.А то е че дне с е по евтино от утре.Зная го от собствен опит и благодаря на бога,че си закупих жилището миналата година при прогнозите на толкова безхаберници.Днес вече нямаше да е постижимо за мен.Цените нарастнаха двойно.Иначе чакам срива току виж съм се уредил и с нешо по големичко.Ама......а де..

Това е заклинание на български шаман, повтаря се по 3 пъти на ден:
1) [forum.imoti.net]
2) [forum.imoti.net]
3) [forum.imoti.net]
Re: Днес е по евтино от "утре"
20-07-2008 - 15:30:56
ами като не можеш да си купиш в Бг вдигай си задника, света е голям. навсякъде (без Бг) цените падат.




Re: Днес е по евтино от "утре"
20-07-2008 - 15:33:30
за бензина не съм сигурен. гледам че пада напоследъка...
Re: Днес е по евтино от "утре"
20-07-2008 - 15:34:01
Re: Днес е по евтино от "утре"
20-07-2008 - 15:35:34
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> И днес тока беше по-евтин от утре...
> И днес водата беше по-евтина от утре...
> И днес бензина беше по-евтин от утре...
> И днес парното беше по-евтино от утре...
> И днес храната беше по-евтино от утре...
>
> Само да не ме чуе kuku... smoking smiley > (търси за оглеждаща се иконка)

Абе, Julius, какво заклинание казваш та Куку веднага се появявя confused smiley
Re: Днес е по евтино от "утре"
20-07-2008 - 15:38:01
някаква телепатична връзка заформяме нещо...
Re: Днес е по евтино от "утре"
20-07-2008 - 15:40:13
леле зацапахме дълбокомъдрената тема на шамана! сега ще ни омагьоса eye popping smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход