Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Графиката наближава психологическата граница 900Е

Публикувано от SpensX 
Re: Графиката наближава психологическата граница 900Е
12-11-2009 - 11:25:59
avatar
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> Цитат:Камелия е некомпетентна ли ?
>
> Ами откак заяви, че в цяла София се продават общо
> 1000 имота, какво да си мисли човек?

1. Заявих, че в ЕДИН сайт- имот.бг, има 1000 двустайни апартамента.
2. Извиних се, че съм сгрешила.

Всеки достатъчно интелигентен и не дребнав човек, не би преиначавал случката и не би се хващал за нея при всеки случай, в който иска да ме уязви.
За съжаление, ти си от категорията на другите.



> Как пък един брокер не се намери да ми каже колко
> на колко метра е спалнята, какво и е изложението,
> колко са високи стаите, така наречения 2-ри етаж
> над какво е, така наречения непоследен етаж какво
> има над него.
> Прости работи питам и никой не знае, за сметка на
> това се разкарваме да гледаме неща дето с една
> дума по телефона ще си ги спестим.


Ти нито един път не си отишъл на оглед, нито жив брокер си виждал. От всичките ти писания, отдавна е ясно. Това, че брокерите тук, почти пет години не ти го казваме в прав текст всеки път, в който изсипеш поредния си " бисер", говори единствено за тренинга ни по отношение на клиента, който пренасяме и върху олайващите луната.
Анонимен потребител
Re: Графиката наближава психологическата граница 900Е
12-11-2009 - 11:52:51
1) виждам съм живи "брокери", а жив БРОКЕР с главни букви си признавам, че все още не съм виждал
2) Камелия, Камелия още не си направила 5 години в този форум. Малко работата стана като - "от 5 минути те гледам , цял час говориш"
Re: Графиката наближава психологическата граница 900Е
12-11-2009 - 11:55:49
avatar
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> 1) виждам съм живи "брокери", а жив БРОКЕР с
> главни букви си признавам, че все още не съм
> виждал
> 2) Камелия, Камелия още не си направила 5 години в
> този форум. Малко работата стана като - "от 5
> минути те гледам , цял час говориш"

"Почти" , Тинки, почти съм написала...............ама щом това единствено разбра от поста, няма значение........ smiling smiley
Re: Графиката наближава психологическата граница 900Е
13-11-2009 - 09:43:17
Как пък един брокер не се намери да ми каже колко на колко метра е спалнята, какво и е изложението, колко са високи стаите, така наречения 2-ри етаж над какво е, така наречения непоследен етаж какво има над него.
Прости работи питам и никой не знае, за сметка на това се разкарваме да гледаме неща дето с една дума по телефона ще си ги спестим.
----------------
Поредното доказателство, че не си виждал жив брокер /а има такива !/, нито някога си ходил на оглед, а "Прости работи питам " е единствено вярно от целия ти пост, да наистина пишеш мно-оооого прости работи, ето ти в прав текст.
Анонимен потребител
Re: Графиката наближава психологическата граница 900Е
13-11-2009 - 09:53:11
Дай телефон да взема да ти се обадя да те питам и теб тези неща да видим какво ще отговориш?
Re: Графиката наближава психологическата граница 900Е
13-11-2009 - 10:25:32
Да се доказвам пред теб ? Отдавна нямам какво и кому да доказвам, камо ли на някой, който не е бил, не е и няма да бъде клиент, а само си чеше езика тук. Нищо лично, ама да твърдиш, че "Как пък един брокер не се намери да ми каже колко на колко метра е спалнята, какво и е изложението, колко са високи стаите, така наречения 2-ри етаж над какво е, така наречения непоследен етаж какво има над него. " , са абсолютни глупотевини и показват абсолютно незнание. Човече, ти наистина никога не си контактувал с брокер.
Анонимен потребител
Re: Графиката наближава психологическата граница 900Е
13-11-2009 - 10:49:00
Айде да изберем с теб 10 обяви от нета и да се обадим да питаме колко на колко метра е спалнята. После ще направим статистика - искаш ли?
Re: Графиката наближава психологическата граница 900Е
13-11-2009 - 10:55:38
Ти пак ми предлагаш да правя неща, които правя ежедневно от 20 години ?! Да искаш да знаеш точните размери на стаите на жилище, което не е ново строителство и да не си наясно, че това даже собствениците не знаят, показва, че нищо не си научил, да твърдиш, че искаш размерите на помещенията в ново строителство и "как не се намери....." е или отново незнание, или чиста проба заяждане. Възможно е някой брокер да няма отговор на тези въпроси, но "как не се намери" ?
Re: Графиката наближава психологическата граница 900Е
13-11-2009 - 10:59:41
avatar
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> Ти пак ми предлагаш да правя неща, които правя
> ежедневно от 20 години ?! Да искаш да знаеш
> точните размери на стаите на жилище, което не е
> ново строителство и да не си наясно, че това даже
> собствениците не знаят, показва, че нищо не си
> научил, да твърдиш, че искаш размерите на
> помещенията в ново строителство и "как не се
> намери....." е или отново незнание, или чиста
> проба заяждане. Възможно е някой брокер да няма
> отговор на тези въпроси, но "как не се намери" ?


Не възпримай нещата съвсем буквално. Да, може и да има такива, които знаят, ама когато на 9 от 10 обяви ти кажат - елате на оглед, там ще видите, става ясно, че повечето си нямат никакво понятие (или по нзнайни причини крият информацията).

Re: Графиката наближава психологическата граница 900Е
13-11-2009 - 11:13:54
zlostyr, как да възприемам факта, че по - скоро 9 от 10 знаят отговорите , а вие твърдите обратното ? Почти нямам случай някой колега да не ми е отговорил на подобни въпроси, защото в огромната част от случаите ние имаме копия от цялата документация на съответния строител.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход