Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени в САЩ

Публикувано от itso 
Re: Цени в САЩ
04-11-2009 - 13:25:55
Абе седъ тук и си мислъ, (ама повечето време само седъ), чи май скъпичко ша ми додат теа 39 илядо долара за туй нешто в Америката - дето Барбата разпраиа. Днес успех да прочета оште една тема от форума и видех ората строиат у назе за 150 ойро на квадрат. Начи 100 квадрата по 150 ойро - 15 илядо ойро - негде 22 илядо щатски долАра. Тъй чи май ша ний по евтино тука май ? Или не?
Re: Цени в САЩ
04-11-2009 - 17:42:46
Абре кво съ умълчахти сичкити ни гък ни мък. Язе пък докат си седях питах гуглето за нещо още по евтинко . Вижти кво излези:

Къшта за 1(идин) долар
Начи вий си мълчити и ни казвати нищо за таз благинка, пък мъ пращати да гледам къшти за иляди долари, кът можи да си я зема за 1(идин) долар. Сигур тия дет са по 1(идин)долар си ги пазите за вас само *huh* *huh*
Re: Цени в САЩ
04-11-2009 - 18:11:08
Я глей ти, и у Канадата къщи по 1(идин) долар

Къшта в Торонту за 1(идин) долар
Ся съ чудя дъл нямъ да можи ако можи ощи малку да понамълът ценътъ,да кажим за левче. Бе ако можи, пък ако ни можи здрави дъ й.
Re: Цени в САЩ
04-11-2009 - 19:25:40
Всъщност...никога няма да си купите къща в щатите.Така,че заровете томахавките и сипвайте по една пърцуца. *drunk*
Re: Цени в САЩ
04-11-2009 - 20:17:53
avatar
Що бе може да емигрират. Специално в Лас Вегас доста българи има - возиш се в такси, като се заприказваш откъде си и оня почва да говори на български. Гледаш на крупието табелката - Боряна. В тако бел - пак на табелката на касиерката българско име.
Re: Цени в САЩ
04-11-2009 - 22:17:48
avatar
PER0 Написал:
-------------------------------------------------------
> Абре кво съ умълчахти сичкити ни гък ни мък. Язе
> пък докат си седях питах гуглето за нещо още по
> евтинко . Вижти кво излези:
>
> Къшта за 1(идин) долар
> Начи вий си мълчити и ни казвати нищо за таз
> благинка, пък мъ пращати да гледам къшти за иляди
> долари, кът можи да си я зема за 1(идин) долар.
> Сигур тия дет са по 1(идин)долар си ги пазите за
> вас само

Тоя Детройт ми писна отвЕкъде! То не беха по 1 долар, то не ги подаряваха! Аман вече!!!!! Всеки, който иска да покаже каква еФтиния е в САЩ, все Детройт сочи. Да ме прощавате, но щом до там го е докарал града, значи е по- зле и от Столипиново. В него никой не подарява нищо.
Re: Цени в САЩ
04-11-2009 - 23:02:17
додо..заради това не харесвам Вегас и особено Чикаго.Мноооо българи беее...На всяка крачка са.В Чикаго особено-ужас.Последния път пътувах тука до БГ с някакъв...наркоман,имал тука една задочна присъда за разпространение и една за притежание,избягал в щатите...ма там понеже наркотици няма риййш ли...лежал 6 месеца в щатски затвор и...сега си идваше в БГ...и той не знае защо... *huh*
Re: Цени в САЩ
05-11-2009 - 00:19:53
avatar
salvador Написал:
-------------------------------------------------------
> додо..заради това не харесвам Вегас и особено
> Чикаго.Мноооо българи беее...На всяка крачка са.В
> Чикаго особено-ужас.Последния път пътувах тука до
> БГ с някакъв...наркоман,имал тука една задочна
> присъда за разпространение и една за
> притежание,избягал в щатите...ма там понеже
> наркотици няма риййш ли...лежал 6 месеца в щатски
> затвор и...сега си идваше в БГ...и той не знае
> защо...

А, не така! От пишещите тук разбрах, че са хора от класа. Не понасящи простотията българска, честни до мозъка на костите и възпитани като аристократи.
Ако и навън, въпреки " специалните" си качества, не можете да се понасяте, проблемът е във вашия чип............:]
Re: Цени в САЩ
05-11-2009 - 05:36:28
Един приятел си купи апартамент в Маями за $120,000 на първа линя до водата, друг ваканционна къща във Орландо за $95,000 и това разбира се от банки. Но вие тук байновци правите една много елементарна и доста тъпа сметка *pardon* У нас всеки гледа само лъскавата страна на монетата, но има и друга която не е така полирана. Защо ли, ами когато има тук теми като: "Какъв рушвет трябва да дам за да променя статута на земя?" или "Ще плащам ли данък сгради, ток, вода... ако къщата ми не е въведена в експлоатация АКТ 16?" Там в обетованата земя такъв филм не се прожектира и само болни балкански мозъци могат да си помислят подобно нещо. Във Флорида ако не си платиж данъците към общината ще ти конфискуват имота, а глобите за не окосена трева са хиляди. Та кондо-таксите на този апартамент са 500 лв. на месец, а застраховки, а данък и още и още....
*sos*
Re: Цени в САЩ
05-11-2009 - 07:42:17
reni_dim Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз съм живяла в САЩ.Цените не мога да
> коментирам,но там строителството е доста
> по-различно..Имам роднини,които работят там все
> още,подменят тръби и знам че режат стените и после
> ги снаждат.В Лас Вегас съм била за 3 дни и там
> където месните хора живеят е доста
> неугледно.Туристическата част няма какво да
> коментирам,много ми хареса.


Рени-Дим,
там където местните хора живеят са места, които можеш да разгледаш с google еarth i google maps.
не съм бил в щатите, но дори и негърските им гета са като 4-звездни хотели в сравнение с нашите елитарни, бетонни, тесни и мръсни Лозенец, Манастирски Ливади и Редута.

дори Левски-Г, Люлин и Дружба имат повече междублоково пространство и градинки в сравнение със споменатите елитарни квартали...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход