Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Може да се купи от публична продан с крдит!

Публикувано от jores 
Re: Може да се купи от публична продан с крдит!
19-10-2009 - 13:10:53
До 2006/2007г. на година в Сф се продаваха около 50/100 - тина имота, незнам и толко дали бяха.

2008г. с развитието на ЧСИ тата и по - голямата бързина на придвижване на делата предизвикана от частната инициатива да речем че публичните продажби бяха около 200/400 за годината!

2009 година като дръпнем чертата ще са около 500/700.

Аз съм купувал с кредит но като обезпечение съм предоставял друг имот.

Ако кажа, че не може да се купи няма да съм сигурен дали съм прав.
За сега според мен теоритично е абсолютно възможно да се реализира такава сделка.

Причините: Банките имат да събират пари върху високи обезпечения, според мен единственият адекватен начин да стимулират някой да купи такъв имот близък до пазарната му цена е чрез кредит.

Вторичният пазар на практика осезаемо се развива от началото на 2008г. обемите на продаваните имоти се увеличват но интереса и готовността да се купуват върви ръка за ръка с кризата. Кредитирането в тази област е въпрос на сметки от страна на заинтересованите страни: Кредитори/ ЧСИ/ ДСИ.

Потребителя съм сигурен, че ще приветства целеви банков продукт насочен към ПП.

Водещо при покупка на публична продан са: ЦЕНИТЕ НА КОИТО СЕ ПРОДАВАТ!!!
Re: Може да се купи от публична продан с крдит!
19-10-2009 - 13:13:48
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> jores Написал:
> > п.п. Ефекта от последното примерче могат да
> го хванат хора със сравнително висока финансова
> култура
>
> Jores, ако търсиш ортаци - насреща съм


:]

Зависи :] за какво, ако имаш нещо в предвид дай на лични, по принцип винаги съм отворен за взаимно изгодни сътрудничества.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход