Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите от бюро"запознанства" или от АНИ се продават?

Публикувано от turbozor  
Имотите от бюро"запознанства" или от АНИ се продават?
16-10-2009 - 20:28:17
Здравейте.Отдавна наблюдавам форума и ето че набрах смелост да пиша. Понеже искам да си купя имот към кого ще ме посъветвате да се обърна към агенция за запознанства или към АНИ? А комисиона на АНИ от какво се определя? За неангажиращ секс плаща ли се или само за ангажиращ се плаща? Много съм любознателен и се надявам тук да намеря отговор на тези много наболели въпроси които ме мъчат и вечер се събуждам облян в пот и ме заливат ту студени ту топли вълни.
Благодаря ви много за отговора , добри хора!
Re: Имотите от бюро"запознанства" или от АНИ се продават?
17-10-2009 - 10:14:13
Уж отдавна наблюдаваш форума, а нищо не си научил ! Какви АНИ, какви пет лева, Какъв имот ще купуваш, прочети какво ти пише известният специалист Валсодар по въпроса и ще разбереш, че нито сега, нито когато и да било е добре да си купуваш имот, защото винаги ще си се минал ! Ако се съсредоточиш върху десетките теми , създадени да се отворят очите на такива незнаещи като теб, ще разбереш, че само изключителни тъпаци ползват АНИ, тарикатите - не, а баш тарикатите никога нищо не са купили, не са виждали ни ПД, ни НА, никога няма и да купят, за сметка на това ще ти напълнят кратуната със съвети на базата на дългогодишните им наблюдения на пазара на НИ и знанията, които са натрупали , знания, каквито явно ти нямаш. Чети, чети.
Re: Имотите от бюро"запознанства" или от АНИ се продават?
19-10-2009 - 12:43:37
Модераторите, добре триете, ама защо не затваряте теми като тази , не са ли достатъчни десетките теми, измислени да се избиват комплекси върху брокерския гръб ?
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.