Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Идва им края на публичните продажби на имоти - който купил - купил , който НЕ - ще купи от Пазара !

Публикувано от пунди 
Re: Почти невъзможно е да се купи имот от публична продан без Големи ПРОБЛЕМИ !
20-10-2009 - 12:32:10
Разкри ме въпреки, че никога не съм крил целите и интересите си /на мен не ми се плаща, аз пиша по теми, които съм компетентен/ но да ти го пишем, като една от малкото или може би единствената победа в "дискусиите" ни.

Браво Пунди clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap:
Re: Почти невъзможно е да се купи имот от публична продан без Големи ПРОБЛЕМИ !
20-10-2009 - 12:57:09
jores Написал:
-------------------------------------------------------
> Разкри ме въпреки, че никога не съм крил целите и
> интересите си /на мен не ми се плаща, аз пиша по
> теми, които съм компетентен/ но да ти го пишем,
> като една от малкото или може би единствената
> победа в "дискусиите" ни.

>
> Браво Пунди
---------------------------


за една година не разбра ли,че не приемам награди от такива като вас !
аз Раздавам наградите,председател съм на Голямото жури (пиша само толкова от скромност) .........иначе *angel*
ясно ли ти е защо имам ореол ? :]

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: Почти невъзможно е да се купи имот от публична продан без Големи ПРОБЛЕМИ !
20-10-2009 - 12:57:34
Всъщност има ли ..някой да е купил АПАРТАМЕНТ от ЧСИ..със или без кредит.. eye popping smiley
Re: Почти невъзможно е да се купи имот от публична продан без Големи ПРОБЛЕМИ !
20-10-2009 - 13:00:54
Re: Почти невъзможно е да се купи имот от публична продан без Големи ПРОБЛЕМИ !
20-10-2009 - 13:52:28
jores Написал:
-------------------------------------------------------
> Я пак ЦЕНИТЕ, че когато Те говорят и Пунди би
> трябвало да мълчи



......................................


Барбароне,
я го резни този рекламополучател/безплатник Гьергье , че е като компютърен вирус-нахален до безбожие а е олекотен откъм съдържание
търси шарани за заробване през ЧСИ - но НЕ плаща за Подвеждаща реклама

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: Почти невъзможно е да се купи имот от публична продан без Големи ПРОБЛЕМИ !
20-10-2009 - 14:10:56
Жорес -Колко са апартаментите обявени на публична продан и колко са тези на свободния пазар..?Всъщност колко от обявените на публична продан са реализирани като сделки ...Иначе обясни ми ,че аз не зная какво значи вписана сделка. ??Може ли да се обжалва след вписването...???-Ако не може -ОК.Колко време се губи при покупка от съдия изпълнител ..от Началото на участие в търга до приключването на сделката .Тоест вписването ,а след вписването не следва ли продължение... чувал съм че може и да има .Но ти си специалиста ,ако може да ме светнеш..Аз си трая..А ИНАЧЕ ЗА ЦЕНИТЕ СИ ПРАВ ТЕ ПАДАТ ТАМ КЪДЕТО НАЙ МАЛКО СЕ ТЪРСИ.. eye popping smiley
Re: Почти невъзможно е да се купи имот от публична продан без Големи ПРОБЛЕМИ !
20-10-2009 - 14:18:07
пунди Написал:
-------------------------------------------------------
> jores Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Я пак ЦЕНИТЕ, че когато Те говорят и Пунди
> би
> > трябвало да мълчи
>
>
>
> ......................................
>
>
> Барбароне,
> я го резни този рекламополучател/безплатник
> Гьергье , че е като компютърен вирус-нахален до
> безбожие а е олекотен откъм съдържание
> търси шарани за заробване през ЧСИ - но НЕ плаща
> за Подвеждаща реклама


:] , вече се разбра кой кой е, щом даваш вопли да ме баннат.
Нямам нищо против аз не правя привидно безцелни упражнения, нямам никакво намерение да пиша, където и да било без да съм овъзмезден и си го признавам winking smiley .

В случая овъзмездяване е възможността да пускам постове с подписа ми.

Ако някой се смята подведен от "шарани за заробване през ЧСИ - но НЕ плаща за Подвеждаща реклама" може лесно да ме намери и да ме "покани" на среща на онова място, където казват кой крив кой прав smiling smiley, кой подведен и кой подвеждащ.

Разликата между теб и мен е че аз не се крия зад анонимността на интернет, всеки може да разбере кой съм, с какво се занимавам, какви са целите ми и да прецени написаното от мен знаейки, че аз имам интерес, който отстоявам с ФАКТИ а не пиша от любов към ближния привидно а в действителност да имам незнайни цели!

За теб не знам нищо, знам, че много напористо отстояваш позиция относно имотния пазар и посоката му, защо го правиш, какви са мотивите и целите ти мога само да гадая и като рационален човек първото и най - близко до човешката същност за което се сещам е че някой ти плаща.

Хвана ли каква е тънката разлика.

Хората не са дебили каквито се опитваш да ги изкараш, когато черното е черно а бялото бяло не е трудно да се направи оценка.
Re: Почти невъзможно е да се купи имот от публична продан без Големи ПРОБЛЕМИ !
20-10-2009 - 14:27:58
пунди Написал:
> Барбароне, я го резни този рекламополучател/безплатник Гьергье , че е като компютърен вирус-нахален до безбожие
> а е олекотен откъм съдържание търси шарани за заробване през ЧСИ - но НЕ плаща за Подвеждаща реклама

Не виждам "Заробване през ЧСИ" и "Подвеждаща реклама", но наистина не съм сигурен доколко е нетикично [bg.wikipedia.org]да се слага реклама на даден сайт във всяко съобщение smiling smiley
Re: Почти невъзможно е да се купи имот от публична продан без Големи ПРОБЛЕМИ !
20-10-2009 - 14:32:47
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Жорес -Колко са апартаментите обявени на публична
> продан и колко са тези на свободния
> пазар..?Всъщност колко от обявените на публична
> продан са реализирани като сделки ...Иначе обясни
> ми ,че аз не зная какво значи вписана сделка.
> ??Може ли да се обжалва след вписването...???-Ако
> не може -ОК.Колко време се губи при покупка от
> съдия изпълнител ..от Началото на участие в търга
> до приключването на сделката .Тоест вписването ,а
> след вписването не следва ли продължение... чувал
> съм че може и да има .Но ти си специалиста ,ако
> може да ме светнеш..Аз си трая..А ИНАЧЕ ЗА ЦЕНИТЕ
> СИ ПРАВ ТЕ ПАДАТ ТАМ КЪДЕТО НАЙ МАЛКО СЕ ТЪРСИ..

Относно съотношението свободен пазар/ПП няма никаква база за сравнение.
Ако правя проучвания за статистика няма да я прасна тук - информацията е скъпо нещо.
Вписана сделка е вписана сделка отразяване за промяна на собствеността в съответния регистър.
Всеки може да се жали за всичко, май се занимаваше с имоти би трябвало да го знаеш, това важи както за ПП така и за свободен пазар. Жалба след установения от закона срок е лист хартия - вписано лие постановлението довиждане амигос.
С вписването на сделката ставаш пълноправен собственик. Правата ти върху собствеността могат да бъдат оспорвани единствено ако длъжника не е бил собственик на имота - това важи за всяка една сделка на свободен пазар.
Разликата е че през ПП имота е минал 100 цедки /ипотека, възбрана която го брани от разпореждания и т.н./ и в този ред на мисли е много по безрисков тип сделка.
Това, че си чувал е много хубаво и аз много работи съм чувал ама дай с ФАКТИ да си говорим или ще го даваш в стил Пунди.

За цените
:} то сега на всякъде май търсенето е мани мани ама тук ти май си специалиста може да споделиш това онова.

Турбо разбирам и уважавам твойта позиция и мотив да пишеш, и аз искам пазара да е ЪП за да има бизнес. Търговете в активен пазар са си лудница, сега е тегаво като навсякъде с тази разлика, че е купуваш на по - ниска цена.
Re: Почти невъзможно е да се купи имот от публична продан без Големи ПРОБЛЕМИ !
20-10-2009 - 14:47:30
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> пунди Написал:
> > Барбароне, я го резни този
> рекламополучател/безплатник Гьергье , че е като
> компютърен вирус-нахален до безбожие
> > а е олекотен откъм съдържание търси шарани
> за заробване през ЧСИ - но НЕ плаща за Подвеждаща
> реклама
>
> Не виждам "Заробване през ЧСИ" и "Подвеждаща
> реклама", но наистина не съм сигурен доколко е
> нетикично да се слага реклама на даден сайт във
> всяко съобщение

Взимам си бележка, но пак да вметна, моят мотив да седя пред компа и да пиша е обвързан с подписа ми. Дали е нетикично или не за мен няма значение, защото единственият мотив да прекарвам толкова време във форума е постигане на целите ми.

Компетентен съм по ограничен брой теми и пиша, като цяло само в тях.
Смятам, че подавам качествена и обективна информация свързана с определена тематика. Също така смятам, че с постовете си по определени казуси в областта на НИ съм предизвиквал доста трафик, с което мисля не вредя на никого
освен на Пунди, който вече открито заяви, че желае да ме баннат.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход