Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Двустаен тухла в района Белите брези/Стрелбище/? Цена на кв.м.?

Публикувано от Fly_by 
Re: Двустаен тухла в района Белите брези/Стрелбище/? Цена на кв.м.?
30-09-2009 - 18:22:56
Булкане за определянето на цената ако съм сериозен мога да ти пиша на лични За тебе нямам против,но докаолкото знам КОНКРЕТНО те интересува за Варна за там аз нЯМАМ ПРЕДСТАВА.мОГА ДА ТИ КАЖА ЗА АСофия на база изпълнени сделки и т.н..
Re: Двустаен тухла в района Белите брези/Стрелбище/? Цена на кв.м.?
30-09-2009 - 18:33:49
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Булкане за определянето на цената ако съм сериозен
> мога да ти пиша на лични За тебе нямам против,но
> докаолкото знам КОНКРЕТНО те интересува за Варна
> за там аз нЯМАМ ПРЕДСТАВА.мОГА ДА ТИ КАЖА ЗА
> АСофия на база изпълнени сделки и т.н..


Абе говорим средно за София например (наистина аз се интересувам от Варна), но те не са кой знае колко различни средните цени в двата града, а и да са различни, това би трябвало да се отрази и на наемите. Просто ме интересува мнението на брокерите по този въпрос. Оптимистко, Дичо, Продавач, Камелия и другите са добре дошли да отговорят ако искат. А, как можах да пропусна Оунър-а, той май не е точно брокер, но определено се занимава с имоти.
Re: Двустаен тухла в района Белите брези/Стрелбище/? Цена на кв.м.?
30-09-2009 - 19:20:37
Само човек, който не се е опитвал да паркира в Бели Брези може да каже подобно нещо. Това е НАЙ-ЛОШИЯ за паркиране квартал в София, като изключим идеалния център. Да, гаражи има, но ги продават за 10-15 хилки допълнително, безумците му с безумци.

Като изключим любимите гета на Валсо и Геко проблемите с паркирането са нерешими. Лошото е, че са нерешими и в новите квартали, тези насред полето. Уж са предвидени като парко-места в сградата, но за сметка на това няма обществени. И пак не може да паркираш, ако не живееш там, още повече улиците почти ги няма, а където ги има се правят на 4 м. и не може да се паркира.
Re: Двустаен тухла в района Белите брези/Стрелбище/? Цена на кв.м.?
30-09-2009 - 20:19:58
avatar
BulCan Написал:
-------------------------------------------------------

>
> Та въпроса ми беше:
>
> На колко средни месечни наема трябва да се равнява
> цената на средно жилище? 100, 150, 200, 250, 300,
> 350??
>
> Не говорим за уникални имоти. Ако наистина си
> професионалист, няма да отговориш, че няма такава
> зависимост м-у наеми и цени. Става дума за жилища,
> не за търговски площи.

Да кажа аз какво мисля- има изведена формула, вярно е. Но, предполагам, че се отнася за "идеални " условия. Там, където е в сила, има много повече хора, които са с по- високи доходи, но поради спецификата на начина на живот, не купуват жилища. Въпреки това, там също теорията за 120 наема не определя практиката. Някъде прочетох обясненията на Барбарон- наскоро е купил имот, заедно с наемателя. Цената на покупката му се равнява на 272 наема.
От друга страна, се оказва че и там на човек с 1000Е заплата могат да му отпуснат 103 000Е.
Реално погледнато, тук няма толкова голяма разлика в цената на наема между два квартала- единият Южен, другият- западен, например. Докато в цената на жилищата, разликата е чувствителна. smiling smiley
Re: Двустаен тухла в района Белите брези/Стрелбище/? Цена на кв.м.?
04-10-2009 - 12:02:07
Какво стана, реши ли се да купуваш? Ако да, на каква цена и при какви условия ще ти отпуснат кредит?

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход