Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Двустаен тухла в района Белите брези/Стрелбище/? Цена на кв.м.?

Публикувано от Fly_by 
Re: Двустаен тухла в района Белите брези/Стрелбище/? Цена на кв.м.?
29-09-2009 - 17:00:48
Здравейте,

Мисля че спора става безпредметен. За радост на едни и за съжаление на други прогнозите на Блумбърг и т.н дават за ЦИЕ спад до 2011 година в недвижимости. Дори някой споменават че сме в първото 'Ве' на "ДабълЮто"....

Как тези продавачи разбраха че това е дъното...? Ама хорицата така им се иска, не вярват какво се случи със света през 2008г, още си мислят че те ингилезите пак Ша дойдат.....ама нъц...

Поздрави,

smoking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-09-29 17:01 от ivo107.
Re: Двустаен тухла в района Белите брези/Стрелбище/? Цена на кв.м.?
29-09-2009 - 17:07:40
Фифи (по ми лесно да те наричам на "галено"winking smiley.Не искам да споря с теб,а да ти обяся...
Преди крезата съм раздал около 900.000е кредити..не мои пари банкови ,демек уредил съм хората с такива....Та уреден кредит значи първо банката да те "обследва".Тост да си сигурна ,че по ПРИНЦИП нямя да имаш проблеми !!!!!!!!!!!!!
Надеждна си и ще ти дават кредит..!!!После следва търсене и личен избор на имот..,ПАЗАРЕНЕ ,ако може ,предв.договор плащане...Друг начин няма ..това е!!! eye popping smiley *xxx*
Re: Двустаен тухла в района Белите брези/Стрелбище/? Цена на кв.м.?
29-09-2009 - 17:17:00
Значи Турби, имаме една и съща представа за процеса - аз съм сигурна че по ПРИНЦИП няма да имам проблеми, надеждна съм и ще ми дадат, минах през търсенето и личния избор и сега съм стигнала ЕТАП ПАЗАРЕНЕ

чак когато БАНКАТА МИ ВЪРНЕ ОДОБРЕНИЕ ПО ИСКАНЕТО НА КРЕДИТ ЗА ТОВА ЖИЛИЩЕ, АЗ ще го считам за уреден.

Дотогава си е бла бла и нищо сигурно, и да ми въртиш очи и да не, тва е.

Но благодаря за обяснението, наздраве! *drink1*
Re: Двустаен тухла в района Белите брези/Стрелбище/? Цена на кв.м.?
29-09-2009 - 17:23:48
Флиби-Ами така де ...Ама хайде спазарявай се тогава .Пък ако стане да почерпиш...,ако пък не стани купи друг...и пак ще имаш повод да черпиш.. *drunk* .Ако нещо съм те засегнал.. *rose* ,ако си дама,ако не черпя аз *beer*
Re: Двустаен тухла в района Белите брези/Стрелбище/? Цена на кв.м.?
29-09-2009 - 17:28:04
То и дамите пием.... *beer* :]
Re: Двустаен тухла в района Белите брези/Стрелбище/? Цена на кв.м.?
29-09-2009 - 17:31:17
Ами наздраве тогава .. *beer* *drunk* *rose* *smiley_ahh*
Re: Двустаен тухла в района Белите брези/Стрелбище/? Цена на кв.м.?
29-09-2009 - 17:59:30
Fly by а кой ще връща кредита.Повече от 600евро не давай защото догодина като станат цените толкова ще разбереш че плащаш нещо което струва наполовина вече и с тези пари си могла да си купиш два кимизарника.Твоя работа но не пълни гушите на алчни хора по добре под наем.
Re: Двустаен тухла в района Белите брези/Стрелбище/? Цена на кв.м.?
29-09-2009 - 18:08:21
Сривлювците и гладните кучета да не дават грешни съвети на дамата ..Харесала си е апатаментче...да си го купи и живе.Вие не та не...под наем.Абе всеки не е номад..като Вас..А ти умнико,ако не са били баба ти и дядо ти ,майка и тате "да те очуват.."и да имат къща на село ...щеше ли да си толкоз курназ..а ..а а......... :} *xxx*
Re: Двустаен тухла в района Белите брези/Стрелбище/? Цена на кв.м.?
29-09-2009 - 18:26:14
Добре, ще взимате кредит. Обаче при какви условия - при какви лихви, за какъв срок и пр. проучихте ли? Какъв е процента на самоучастие? Направете си две простички сметки - първо, колко пари ще трябва да дадете за целия период на погасяване на кредита с лихвите, и второ, в състояние ли сте да си плащате редовно вноските. Това си е риск, който е по-добре да прецените сега, за да не се окажете после в положението на длъжници, чиито ипотекирани имоти се изнасят на публична продан. И имайте още едно наум - ако не дай си Боже стигнете до това положение, ще ви продадат имота, но получената сума от публичната продан може да не е достатъчна за покриване на задължението ви към банката и тя да продължи да търси начини да си получи остатъка от вземането си. С всичко това не искам да ви плаша, но просто тези неща съществуват като възможност и е добре да ги знаете.
Re: Двустаен тухла в района Белите брези/Стрелбище/? Цена на кв.м.?
29-09-2009 - 18:39:44
Е Гоголе..съветите са ти правилни..,ама като за децата..Фифи е пълнолетна..
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход