Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето какво ни очаква зимата...

Публикувано от turbozol 
Re: Ето какво ни очаква зимата...
03-09-2009 - 16:10:23
Булкане -Аз не визирам хората като теб..Тука има субекти които само говорят глупости и не мислят..За тях "намеквам"...Иначе ,че имаше балон имаше,че цените ще се върнат ,тоест върнаха се назад е ясно,че ще тръгнат нагоре ..след време бъди сигурен...Просто пазар...нищо друго.. *ok*
Re: Ето какво ни очаква зимата...
03-09-2009 - 16:13:16
avatar
Когато се сравнява с Латвия по абсолютни стойности е важно да се казва, коефициентът "български квадратен метър"/"латвийски квадратен метър" на колко е равно.. Дали е 1.0 или повечко.
Re: Ето какво ни очаква зимата...
03-09-2009 - 16:21:04
Като стана пак дума за Латвия - дали не би било изгодно да се инвестира в НИ в Латвия в момента или след някой друг месец? Там спада наистина е много голям и са зле в момента, ама иначе са "по-германци" от нас и сигурно по някое време ще са пак доста по-напред.
Re: Ето какво ни очаква зимата...
03-09-2009 - 16:23:34
avatar
A да, това е една много важна забележка *ok*

Българският квадратен метър обикновенно е сгънат надве под натиска на строителната мафия.

Там поне си имат законни стандарти някакви и си ги спазват.
А ние тука си имаме уникалните за цял свят - завършеност на обекта на шпакловка и замазка, почти както при африканските колиби от тръстика и кал :]
Re: Ето какво ни очаква зимата...
03-09-2009 - 16:27:10
Бул кан -Навсякъде е добре да инвестираш в имот точно в определено време..Тук в България "големите" това правят в момента...
Re: Ето какво ни очаква зимата...
03-09-2009 - 16:28:35
Валсодаре с тръстика и кал ти е намазан.дебелия и мазен...................Зззззззззз!!!! :]
Re: Ето какво ни очаква зимата...
03-09-2009 - 16:34:34
avatar
"големите глупаци" ли имаш предвид?

Ти ако не си българин или латвиец и имаш да речем $1M - къде ще ги забиеш в момента - в България или Латвия?

Преди мотото беше "инвестирай, че цените в БГ ще стигнат тези в EU". Не си ли се замислял, че от инвеститорска гледна точка в момента е "ще инвестирам в БГ, когато цените стигнат тези в LV".

Все едно ако на пазара има две стоки - българска и латвийска (два-три пъти по-евтина, но по-хубава), ще купиш българската заради някакво космическо лъчение?


turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Бул кан -Навсякъде е добре да инвестираш в имот
> точно в определено време..Тук в България
> "големите" това правят в момента...


Re: Ето какво ни очаква зимата...
03-09-2009 - 16:37:26
Аз ако имам възможност ще инвестирам в Панама..или в Куба. winking smiley
Re: Ето какво ни очаква зимата...
03-09-2009 - 16:41:29
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Бул кан -Навсякъде е добре да инвестираш в имот
> точно в определено време..Тук в България
> "големите" това правят в момента...


А, "Големите" са друга бира. Те ако наистина купуват в момента е на много едро и на много евтино (холсейл прайсис, демек цени на едро). Цели сгради, големи проекти. Аз съм много далеч от тази лига. За нещица от типа "сиромашка радост" си мисля, например за около 60 000 Е в Рига сигурно ще се намери 'партаментче, което след 5 години ще е доста по-скъпо от подобно в София, което пък сега е по-скъпо отколкото в Рига. Има и други интересни пазари.
Re: Ето какво ни очаква зимата...
03-09-2009 - 16:47:44
avatar
В Куба ако можеше... щяхме да сме съседи 100%. Засега вариантите са твърде нелегални и рискови. Но когато им се случи аналогия на 1989та, трябва да се действа светкавично, защото след това ще е късно. А дотогава си направи връзки, чакай, събирай $$$ за там и учи испански.

тенго уна гана гранде пара кагар smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход