Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

България <-> Латвия ?!?

Публикувано от greenbul 
Re: България <-> Латвия ?!?
15-06-2009 - 14:25:47
Това Julius ли бил , а аз се чудех къде се изгуби smiling smiley
Re: България <-> Латвия ?!?
15-06-2009 - 14:27:40
Ама това Джулиъс ли е?!?!
Прилича. Също така избирателно дава данни.
Интересно на каква цена е "спасена". И въобще дали е спасена.
Нееее това са подробности...
А при нас учителите ще стачкуват за увеличние на заплатите. Полицаите май не са спряли. Пенсионерите си чакат увеличението, заради изборите... определено няма никаква прилика с Латвия. :]
Re: България <-> Латвия ?!?
15-06-2009 - 14:27:50
нямам нищо против да си мислите така *beer*
Re: България <-> Латвия ?!?
15-06-2009 - 14:34:20
Хах... тоя за който ме мислите има някакви си 85 коментара /по-малоумното е че са едни и същи - с някаква тъпа зелена икона, явно е зациклил/...... бас държа че е някакъв нещастен комплексиран ипотекар, който е пред отнемане на жилището с обмисляне на самоубийство :}
Re: България <-> Латвия ?!?
15-06-2009 - 14:44:00
Не ми се рови назад, а и ти имаш пуберския навик да си триеш мненията!
Във форума стана преобразяването ти. И сега търсиш доктори за кой ли не...
Та сам се беше предложил за доктор на някой и веднага след това стана другаря Хаус :}

Не разбрах, какво се прави със 70% от парите ни в "непрегрялата ни икономика"?
Re: България <-> Латвия ?!?
15-06-2009 - 15:04:56
avatar
Ае пич днес не си казал абсолютно нищо по същество, само простотии, почваш да ставаш доста досаден, хубаво е да знаеш кога да спреш. Разбрахме че според теб всички сме луди, щом очакваме цените да падат още, само че ти не можеш да кажеш и един аргумент за обратната теза, само спамиш с простащините си... Аман вече от психясали ъпери.
Re: България <-> Латвия ?!?
15-06-2009 - 15:07:22
avatar
Купувач, да това е Джулиъс - пак е изтрещял, нямам време да му вадя великите прогнози, които се сбъднаха на 100%, само че с знак минус.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-15 15:13 от gekko.
Re: България <-> Латвия ?!?
15-06-2009 - 15:12:21
avatar
А забравих, че той си изтрива постингите, като се осъзнае какви глупости е написал, така че няма да можем да се посмеем на великите му мисли и анализи, това е великия анализатор, които абсолютно нищо не е познал.

Иначе на простащината ти няма въобще да отговарям намери си друго поле на изява, тук се спазва някакво елементарно благоприличие, а ти само показваш колко си зле.
Re: България <-> Латвия ?!?
15-06-2009 - 15:19:39
кой ми изтри поста???????????
АЛОУУУУ МОДЕРАТОРИТЕЕЕЕЕЕ
Re: България <-> Латвия ?!?
15-06-2009 - 15:22:05

Как кой? Аз... :] :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход