Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

продажба на нов панел

Публикувано от kristo_1972 
Re: продажба на нов панел
04-06-2009 - 21:12:34
Разлика в цената наистина трябва да има. От една страна това е блок довършен в "мътните" години (стрителен надзор ПОЧТИ като на новото строителство). От друга направо си е нов, бетона е як. Живея в стар панел и определено бих предпочел по-нов.
Тръбите и окабеляването би трябвало да са по-читави.
Но по-важни са: изглед, етаж, разположение на жилището, разположение на блока и тогава идва стар/нов панел.
Вземаме Двустаен апартамент, София: Борово, Етаж: 2, изцяло южно изложение- 97 750 лв. (заплатата ми е в лева). Ако искаш да си актуален пускаш 2000 лв. надолу, с готовност за още 5000 и *beer* при успех.
(между другото търся апартамент ама с бюджет до 70000лв.) *yes*
Re: продажба на нов панел
04-06-2009 - 21:29:58
.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-06-04 21:31 от Muza.
Re: продажба на нов панел
04-06-2009 - 21:32:40
Кристо , Това че е панел дори и нов не мисля че е от плюсовете на имота.....
Разчитай на локация , чисти комшии и инфраструктура ако има такива.....
Ако не те притиска нещо , не го продавай.....панел е , но има още доста години живот в него....
Re: продажба на нов панел
04-06-2009 - 21:35:38
kristo_1972 Написал:
-------------------------------------------------------
> За човека с 15000 лева , ти колко апартамента на
> такава цена можеш да ми намериш ? И един да
> намериш те пускам 2 години безплатно с платени
> консумативи . Аре стига глупости темата има има
> коректно зададен въпрос , ако някой има мнение
> добре , ако не, направи се че не си я видял и
> толкова.


човека с 15 000 , няма никакво намерение да ти търси , още по малко да влиза да живее в панел
форума е свободен и всеки има право да изрази мнението
това че ти си рекламираш имота във форума с надежда някои да се върже е съвсем отделен въпрос

има два вида клиенти - едните плащат заради качеството , другите заради цената

качествен панел -НЯМА !!! питаи които искаш технически грамотен
Re: продажба на нов панел
04-06-2009 - 21:47:31
Дивал не е реклама , чисто и просто искам да получа информация при равни други условия , например сравняваме два едни и същи апартамента , с еднакво разположение и в еднакво състояние (вътрешно) , би ли имало разлика в цената на панел 80 г. и панел 93г. и ако има колко би била.
Re: продажба на нов панел
04-06-2009 - 21:52:53
Айде...пак ли почнахте с панелите и заклинанията от времето на балона...До кога това?
За 15-те хиляди...ми да може и до толкова да паднат...ако заплатите станат пак по 30-40 евро...защо пък не...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-04 21:56 от salvador.
Re: продажба на нов панел
04-06-2009 - 21:54:11
avatar
На около 30 000 евро имаш някакви шансове, но не по-късно от краят на м.Септември.

Тогава ще започнат първите фалити на банките и ще започнат да изплуват реалните финансови резултати за страната ни.

Re: продажба на нов панел
04-06-2009 - 22:05:07
kristo_1972 Написал:
-------------------------------------------------------
> Дивал не е реклама , чисто и просто искам да
> получа информация при равни други условия ,
> например сравняваме два едни и същи апартамента ,
> с еднакво разположение и в еднакво състояние
> (вътрешно) , би ли имало разлика в цената на
> панел 80 г. и панел 93г. и ако има колко би била.


разликата в цената би била (според мен) между 20 и 30 % в полза на по-подържаното и по новото
Re: продажба на нов панел
04-06-2009 - 22:27:39
valsodar..какво би заложил на това за банковите фалити?
Аз без да му мисля залагам каса бира на това,че до края на годината няма да има НИТО ЕДНА фалирала банка.Може да има 1-2 сливания ако на запад се слеят централите,разменят си акции или нещо подобно.Но фалит на банка тук-в никакъв случай.
Re: продажба на нов панел
04-06-2009 - 22:33:17
Мисля че valsodar е прав. Аз лично за 30000Е обявена цена бих се замислил. Това към днешна дата разбира се. Иначе след септември..... може и цени под 15000лв. да видим..... eye popping smiley имам предвид 15000лв. след девалвацията... пу-пу дано не съм прав....
*drink1*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход