Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

продажба на нов панел

Публикувано от kristo_1972 
Re: продажба на нов панел
04-06-2009 - 22:47:35
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> 15 000 лева бих дал - моля автора да не ми се
> сърди заради предложената цена , моля и модератора
> да запази поста ми и да го "цопне" пак след
> изборите


Дивал нека се разберем-ти обичаш евтино да купуваш и скъпо да продаваш.В това няма нищо лошо разбира се но не мислиш ли че така поставен въпросаза твоите парцели за ветрогенератори и други там подобни дивотии някои клиент би си казал-тои дивал е купил земеделска земя-самия ти предлагаш по 250 лв в добруджа, а предлага за ветрогенератори за евро на квадрат-моля те свери си часовника
*write*
Re: продажба на нов панел
04-06-2009 - 22:51:29
ами купуваи и продаваи и ти .....нали е лесно
много се радвам че има хора като теб които мислят ветрогенераторите и зелената енергия за дивотии
Re: продажба на нов панел
04-06-2009 - 22:53:05
Хайде да стане интересно. Аз мисля, че може да се постигне цена от (900-1000)Е/кв.м. Това без да съм го виждал. Ако го видя, може да кажа повече или по-малко, но ще съм по-сигурен в това, което ще кажа.
Ще прочета с голям интерес следващите мнения. spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: продажба на нов панел
04-06-2009 - 22:55:41
чакаи да сметна 72кв.м по 1000 оиро...= 72 000 оиро ......
ваи ...ваи...ваи ......
ти би ли го купил за 72 000 евро ? ама чесно
Re: продажба на нов панел
04-06-2009 - 22:57:48
avatar
salvador Написал:
-------------------------------------------------------
> valsodar..какво би заложил на това за банковите
> фалити?
> Аз без да му мисля залагам каса бира на това,че до
> края на годината няма да има НИТО ЕДНА фалирала
> банка.Може да има 1-2 сливания ако на запад се
> слеят централите,разменят си акции или нещо
> подобно.Но фалит на банка тук-в никакъв случай.

Заложил съм си спестяванията - от това повече, здраве му кажи !
:cry:

Общата картина се влошава за всички, независимо от коя страна на барикадата са в момента.

Тоя облак дето си виси над хоризонта, няма как да ни подмине, с малката разлика , че тоя път няма да се появи Софиянски на бял кон, защото срива не е в преливане на капитали от левият джоб в десният, а в пълното отсъствие на такива.

Ние като държава сме си от месец в пълен банкрут, ама защо да се плашат гласоподавателите - нека всичко да е в розово до изборите, а пък сетне естествено комунистите ще са виновни.

И изцяло да е експертно правителството - изходът е един, пълен срив на банкова система и икономика.
Въпросът е не дали това е възможно да се случи, а кога ще започне да се вижда наяве?

Банките си прехвърлят лошите портфейли към лизинговите къщи, централите изпомпват кешовият ресурс, като ни успокояват как лошите кредити ама хич не им тежат на ликвидността, ЕС тепърва стъпва с двата крака в рецесията - какви индикации в повече искаш?

Казвам Септември, защото едва тогава ще е заработил новият парламент и след първоначалната еуфория си иде ред на студеният душ.

Няма да има как да се крие повече истината за нещата, защото от цялата ни държава е останал само голият й гъз, на който се смее светът.

Да су чул държава във валутен борд да е доживяла нещо добро?

Единствеият лъч светлинка на хоризонта е глупоста на бьрократите в ЕС, които ни приеха за държава членка и ще трябва да ни вадят от калта, че да не им цапаме в антрето.

Ама преди това ще ни ударят няколко здрави клизми, та да видим кон боб яде ли? *write*
Re: продажба на нов панел
04-06-2009 - 23:28:22
В тая теория с неизбежния срив има сериозни пробойни.Нещо срива все го отлагаме за следващия месец.Принципно...трябваше отдавна да се е случил.След изборите ще го отлагаме за Коледа,след Коледа за нова година...и т.н.
Re: продажба на нов панел
05-06-2009 - 00:29:55
avatar
Не е настъпил за два дена, няма и да свърши за два.
Това да не ти е, като да се насвяткаш яко с мента и мастика в хоремага и после само ден да те боли глава?

Тука насвяткването продължаваше с години, реципрочно във времето ще си трае и болезненият махмурлук.

А той сривът си е налице, за София още от есента на 2008-а, просто едва през пролетта разликите между миналогодишните и настоящите цени на имотите взе да става до толкова фрапираща, че даже и слепците прогледнаха за нея.


Ако не си разбрал ,че пазара е е сринал - не се безпокой!

Сривът му ще продължи още две години минимум, в оптимистичният вариант.
В песимистичният, ако повторим картинката на японците, може да продължи и 20.

Така че, пита ме за банките - казах ти какво си мисля за дериджето на банковата ни система - жив-зян е!

Фасадата им все още е лъскава, ама вътре вече си е кухо!
Re: продажба на нов панел
05-06-2009 - 01:39:48
Че се е сринал пазара на имоти е ясно.Обаче икономиката...не е само имоти.
Re: продажба на нов панел
05-06-2009 - 09:16:59
Аз пък съм живял и в стар и в "нов" панел. И в двата е кофти, обаче личното ми мнение е че в края на 80-те панелното строителство е доста по-некачествено - нещо като новото smiling smiley. Най-коравите панелаци може би са някъде из Младост 1 и са строени през 70-те години. 10 години по-късно са си ударили хлабаво малко winking smiley

Затова според мен 10-на години не би трябвало да местят цената твърде много.
Re: продажба на нов панел
05-06-2009 - 10:16:05
avatar
salvador Написал:
-------------------------------------------------------
> Че се е сринал пазара на имоти е ясно.Обаче
> икономиката...не е само имоти.

За това, на какъв точно хал е икономиката ни, може да се прецени по търговското ни салдо, вътрешнофирмената ни задлъжнялост, достъпа до кредити за промишлеността и външният ни дълг.

За всичко това, данните са достатъчно красноречиви и тревожни.*book* *sos*

Друг е въпросът, ако вярваш на Станишката, че криза няма, не е имало и няма да я бъде, докато БСП е на власт.
Човека сбъдва мечти само в първи род, единствено число. :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход